BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #460500 przez klaudia_286
tez ide wieczorem heh musze małej pokazac jak to jest :)

Moje malenstwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460501 przez Dave
A ja siedzę w domu. Coś nas chce rozłożyć i wolę nie ryzykować. Maja też z katarkiem. A pogoda nie rozpieszcza.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460642 przez kasia1329
Hej dziewczyny. Ja byłam tylko na jednym grobie. Pozostałe mam 130 i 400km od domu więc nie da rady wszystkich obskoczyc. Pogoda masakra, deszcz i błoto przegonily nas do domu.
Ja nie przepadam za cmentarzem nocą, gdyż mam.niemiłe wspomnienia, i w nocy.śnią mi się koszmary :)
Nas na szczęście przeziębienie omija i oby tak zostało.

Klaudia a jak Twoja ręka?

Miłego wieczoru !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460656 przez ppaulinka1990
Ja dzis do 15 wszystko z mezem obskoczylam, potem przyszla do nas siocha z facetem, troszke popili, pojedli i poszli :) teraz siedze juz w lozeczku a maz chrapie...;/ ehhh nie lubie tego i to bardzo...
Agi pewnie ze posciel bedzie, jutro jak bede miala troszke wiecej czasu to przysiade i zamowie :)
Wczoraj na tablicy znalazlam wanienke fisher price i ja kupilam, piekna jest :) jak nowa wyglada, kobitka mowi ze tylko z 2 razy ja uzywala bo mama jej kupila zeby jak bedzie u niej nie tachala swojej :) wiec zadowolona jestem ;)


[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43735 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460672 przez Anabelle
Uf troszkę mi zeszło. Złapałam jednak małą depresję po tych cmentarzach. A w zasadzie cmentarzu, bo pojechałam na jeden, najważniejszy dla mnie grób. Ogólnie od jakiś 2 tygodni zaczynam odczuwać silne emocje hormonalne :) Albo mam wspaniały humor, albo wszystko mnie irytuje, albo chce mi się płakać. Dzisiaj zdecydowanie to ostatnie więc idę się wykąpać, oglądnąć odcinek jakiegoś serialu i do spania. Może jutro będzie lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460709 przez Dave
dzień dobry



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460713 przez monia89
Witajcie :)
Chyba wszystkie mamuśki smacznie śpią jeszcze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460715 przez kasia1329
Ja już nie śpię od dwóch godzin. Teraz czekam na męża z ciepłymi bułkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460789 przez Dave
A ja mam dziś powera do działania. Choć myślę, że jak będę usypiać Majkę, to on też uśnie :silly:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460801 przez agata25
cześć! ja mam poród na 15.04.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460807 przez kasia1329
Witaj Agata. Napisz coś więcej o sobie i o ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460818 przez agata25
cześć Kasia!

jest to moja druga ciąża i jestem bardzo co do niej przewrażliwiona ponieważ pierwszą straciłam w 12 tyg:( martwiem się wszystkim czy jest wszystko ok czy te objawy co mam są normalne i takie tam:) dzisiaj mam ostatni dzień 16 tygodnia i wczoraj cały dzień bolał mnie brzuch i czułam jak by mi się wszystko w nim wywracało. czy to jest normalne? no i do tego dołączyła wydzielina, jest jej dużo i jest ciągnąca. jeśli możesz to odpowiedz Kasiu czy mam się martwić czy nie. z góry dzięki za odp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460829 przez agata25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460830 przez Anabelle
Agata, nie masz się czym martwić :)
Ja też pierwszą ciążę poroniłam więc rozumiem Twoje przewrażliwienie, ale po zakończeniu I trymestru prawdopodobieństwo samoistnego poronienia praktycznie jest malutkie. Jeśli miałaś robione USG prenatalne i wszystko bylo dobrze, to musiałabyś faktycznie dziecko wymęczyć, żeby coś mu się stało :) Ja choruję od 3 tygodni a dziecko dalej skacze koziołki - wiec nic się nie martw :)
Boleści brzucha też nam często doskwierają. To dość normalne a powodów może być mnóstwo. Sam fakt, że powiększa się macica, jelita się przesuwają, to już może generować boleści. Ciężarne mają też problemy z wypróżnianiem. Szwagierka mówiła mi, że także po porodzie, powracające na miejsce jelita mogą się skręcać i powodować silne bóle - więc chyba musimy się przyzwyczaić :)
Co do wydzieliny, to chyba wszystkie taką mamy :) Podobno jest to wzmocnienie bariery przeciw infekcjom. A czy ma jeszcze inny powód to nie wiem. Słyszałam, że kobiety w II trymestrze są bardziej aktywne seksualnie, więc może także po to :)
Nie zamartwiaj się, bo to nie zdrowe dla dziecka :) Chodź na regularne wizyty, rób sobie morfologię, mocz i na pewno wszystko będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #460835 przez agata25
dziękuje Ci bardzo za odpowiedz. uspokoiłaś mie:) badania prenatalne miałam już robione i było wszystko ok. a we wtorek ide na wizyte to dam znać co się dowiedziałam:) dziękuję jeszcze raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl