BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 6 miesiąc temu #461081 przez Dave
Ja też czekam na wyraźne kopy :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461082 przez moonisiaaa2
No Kasiu tylko u mnie jest tak ze moja mama mnie naciska ze jak to zyc bez slubu na "kocia łape" ja bym chciala bardzo :) ale tk jak pisalam ja nie bede mojego mezczyzny zmuszac do tego . A wole juz zyc tak w spokoju niz faktycznie po slubie mialoby sie cos zepsuc miedzy nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461084 przez kasia1329
No u nich też rodzice naciskali od tej laski. Mało tego musiał być ślub w kościele. A teraz szkoda mi chłopaka :(
Teraz kiedy ciągle rozwody itd to lepiej się kilka razy zastanowić. Tym bardziej że to też niemały wydatek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461085 przez MoNiaaa
moim zdaniem tez nie ma sie co ze slubem spieszyc musicie oboje teg chciec i byc pewni i takie postepowanie ze strony twojego chlopaka moim zdaniem jest odpowiedzialne wpewnym sensie :) przyjdzie czas ze oboje poczujecie ze toge chcecie :)

ja mam tylko slub cywilny i tez mi z tym dobrze choc wiadomo marzyla mi sie biala suknie itp ale jak teraz na to patrze z punktu ze mam juz meza i dziecko to wydaje mis ie to niepotrzebny wydatek(wesele)wiadomo fajna sprawa i pamiatka przyzycia ale ile za taka kase mozna zrobic dla nas samych..a wesele to troche uszczesliwienie rodziny...ale wiadomoz e punkt widzenia zmienia sie z punktem siedzenia teraz mam rodzine i inne wydatki :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461086 przez moonisiaaa2
No dokladnie :) wolimy się skupić na kupowaniu potrzebnych rzeczy maluszkowi naszemu :) zrobienie pokoiku tez nas trochę bedzie kosztowalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461087 przez kasia1329
Ja wesela nie żałuję :) fakt że pochłonęło kupę pieniędzy, ale robiliśmy je przede wszystkim dla siebie. No i wiadomo że wesele się nigdy nie zwróci... No chyba że mamy jakichś szczodrych milionerów w rodzinie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461088 przez Dave
Ja nie mam nic przeciwko niezalegalizowanym związkom. Ale moje wesele był wspaniałe, najwspanialszy dzień tylko nasz :kiss: :kiss:

Kasy poszło co nie miara, ale nie żałuję ani grosza.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461089 przez moonisiaaa2
Ile płaciłyscie za badania w waszych miejscowosciach ??:) ja za wszystkie zaplacilam ponad 180 zl jak uslyszalam to sie przerazilam mam nadzieje ze co wizyte tyle az nie bede musiala ich robic:) u nas w szpitalu za 35 zl robia badania na HIV zastanawiam się czy zrobic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461092 przez Dave
Monia - mi badanie na HIV gin kazał zrobić po I wizycie. Jest ono ponoć teraz obowiązkowe.



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461094 przez moonisiaaa2
dziewczyny uciekam do sklepu moze znajde cos na co mam ochote:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461095 przez agi-p
Decyzja o ślubie nie powinna być podejmowana , bo np naciska rodzina . Wtedy to wszystko nie ma sensu i nie wychodzi . To ważna sprawa i powinna być przemyślana i poparta miłością i chęcią obojga . Niech sobie ludzie gadają co chcą .
Nasz ślub też był wspaniały i taki jak chcieliśmy . Nikt się nam nie mieszał , nic nie sugerował , od początku do końca była to Nasza decyzja . Oczywiście niektórzy się obrazili , ale dla Nas było cudownie :)

A za badania , to na razie zapłaciłam ok 50 zł , resztę na NFZ .
A test na obciążenie glukozą robiłam w poprzedniej ciąży po 30 tc . I niestety wyszedł źle i od tej pory mam cukrzycę i insulinę .
Żeby złagodzić smak tego napoju można dodać do niego wyciśniętą cytrynę . Nie zaburza wyniku , a sprawia , ze napój jest lepszy . Chociaż sama na to badanie tej nieszczęsnej cytryny zapomniałam :P Tylko ja miałam obciążenie 75 g glukozy , a zwyczajnie robi się 50g .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461096 przez Anabelle
Ojej. Współczuję :( My prawie wszystko sami robiliśmy. Murowaliśmy ścianki, kuliśmy tynki, układaliśmy wełne. Tyle, że my budowaliśmy sobie piętro nad teściami w starym domu. Docelowo więc musimy wyremontować dom, ogród, rozwalić stodołę itd, ale własnymi siłami już zamknęliśmy stan surowy - tynki na ścianach, regipsy na sufitach :) Ekipę mieliśmy m.in od tynkowania czy ocieplenia podłogowego.
Szkoda, że masz takie przykre skojarzenia, budowa to może być naprawdę wesoły okres - przynajmniej jak się później wspomina :) - choć niestety kosztowny. Musimy jednak z mężem zrobić przynajmniej sypialnie, żeby mieć gdzie dziecko postawić :)

Mam nadzieję, że uda Wam się wreszcie znaleźć swój kąt - ja ubolewam nad brakiem własnej przestrzeni. Na szczęscie będziemy mieć osobne wejście na nasze poddasze :)

Ale własny dom nadal mi się marzy :) Może kiedyś kupimy małą działkę w górach - zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461097 przez agi-p
Dave napisał:

Monia - mi badanie na HIV gin kazał zrobić po I wizycie. Jest ono ponoć teraz obowiązkowe.


Kurcze muszę zapytać na wizycie , jeszcze nie dostałam skierowania na nie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461101 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #461109 przez Dave
Ja glukozę miałam też 70g, ok 22tc. I wyszedł dobry więc miałam z głowy.
Samym badaniem mnie znajome nastraszyły, że złe, że wymiotowały ogólnie bardzo fuj. Mega mnie wystraszyły.
A na mnie to żadnego wrażenia nie zrobiło. Wypiłam na raz i końcówkę wymieszałam, co by do ostatka wybrać :P :P Babka w ambulatorium była w szoku :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl