BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2013

11 lata 4 miesiąc temu #481998 przez MoNiaaa
klaudia twoje maluchy jak z obrazka :) przeurocze i zdjecia super wyrazne!!!
nie wiem czemu z Julka jak w ciazy bylam to ani jednego takiego zdjecia nie mam zeby bylo wiodac ze to jest dzidzius tylko jakies same pomiarowe...:(

glikomama obys sie nie zarazila ale jak mowisz ze nie mialas kontaktu to moze przeszlo bokiem

asia nie mozesz mowic ze nie zrobilas wszystkiego dla twojej mamy!!ja dobrze pamietam twoja historie i napewno nic nie zaniedbalas.niestety tak sie czasem w zyciu uklada ze odchodza nasi najbliżsi i mimo ze jest nam ciezko musimy zyc dalej dla naszych dzieci a im napewno jest teraz dobrze i czuwaja nad nami :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482003 przez agi-p
Dzień dobry :)

Klaudia zdjecia bombowe , a dzieciaki prze słodkie . Takie już wyraźne :) A "sprzęcior" syneczka mnie powalił :) Oj prawdziwy facet Ci rośnie :)
No i Majeczka rewelacyjna .
Duzi są bardzo...21 cm , to już niezłe rozrabiaki .

Glikomama zadzwoń do lekarza i powiedz o tym świerzbie . To straszne dziadostwo , ale dobrze że z nią kontaktu nie miałaś . Jednak co informacja od lekarza , to informacja pewna .

Ja uciekam , będe popołudniu :) Miłegodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482035 przez asia26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482041 przez MoNiaaa
asia twoja mama jest napewno w kazdym z was po troche i w waszych sercach a to najwazniejsze!!:)

ja w pracy siedze od rana i spac mi sie strasznie chce..w nocy jakos usnac nie oglam i caly zcas mialam wrazenie ze zaraz musze wstac do pracy i przez to nie usnelam tak porzadnie...na szczescie jutro i czwartek mam wolne:) wiec tydzien mi zleci jak z procy:) jedyny minus to ze sobota pracujaca ale jakos przezyje:P

zaczynam coraz czesciej myslec ze moze sie okazac ze jestem w ciazy a 2 razy zdazylo mi sie wypic wieksza ilosc alkoholu i sie strasznie denerwuje czy gdyby cos czy wszystko jest ok?
a z drugiej strony czuje jakby zaraz @ miala przyjsc:P
tak mnie tylko zastanawia bo na usg lekarz mowil ze jakis pecherzyk rosnie i po tym widac ze bede miec niedlugo @ nie wiecie co to za pecherzyk?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482047 przez MoNiaaa
sprobowalam na necie cos odnalesc o tym pecherzyku ale z tego wynika ze rosnacy pecherzyk to raczej zbliza sie owulacja a nie @ ??ten lekarz powiedzial ze wyglada ze za jakies 2 tyg bede miec @ moze rzeczywiscie w tym czasie zblizala mi sie owulka i po 2 tyg po owu jest @ ??

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482050 przez monia89
Klaudia dzidzie piękne :)
Sprzęt mojego małego był inny :P
Dlatego może ostatnio dowiedziałam się że to raczej dziewczynka??? Ach sama już nie wiem :)
Dzisiaj znowu lekarz aż mi się nie chce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482052 przez monia89
Monia nie pomogę nie znam sie na tym Kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482064 przez MoNiaaa
onia to jednak corcia??oj cos ostatnio ci lekarze maja problem z przepowiedzeniem plci :side:
ale nie smutaj dziewczynki sa cudowne :)

a ja zaglebilam sie w ten temat i nie wiem czy dobrze to rozumiem ale wtedy co bylam u lekarza to zblizala mi sie owulacja i moze dlatego powiedzial ze za 2 tyg bedzie @ bo od owu po 2 tyg nastepuje menstruacja...?a dodam ze w tym czasie doszlo zblizenia i moglo dojsc do zaplodnienia...jesli rzeczywiscie to tak bylo to cykl calkiem mi sie poprzestawial...bo na poczatku jak obliczalam sobie to owulacje powinnam miec ok 13 listopada i teraz powinnam miec @ a tu wychodzi na to ze od zabiegu grubo ponad miesiac nie bedzie @ no chyba ze dzidzia wyszla to juz wogole nie bedzie

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482072 przez kaikai
Dzien dobry :)

Klaudia super dzieciaczki i jakie duze juz:)
moja kolezanka 2tyg temu urodzila blizniaczki chlopca i dziewczynke odrazu parka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482083 przez monia89
Własnie nie wiem co będzie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482085 przez MoNiaaa
to cie maluch 3ma w napieciou:) ale w sumie jeszcze jest zcas na ujawnienie sie:)
kaikai to super blizniaki:) zawsze tez chcialam miec blizniaki ale cos mi nie po drodze moze Julka sie kiedys zalapie:P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482222 przez kaikai
Moniaaa blizniaki fajna sprawa i to jeszcze parka, ale ja bym sobie rady nie dala M w pracy caly czas, moja mama tez pracuje jeszcze i tez jest schorowana juz, rodzice m zapracowani.

monia89 a kupilas juz cos dla synka? ja w piatek kupie body bo akurat jest promocja i tak mnie korci kupic niebieskie, a usg mam w poniedzialek dopiero.
Jak ci lekarze patrza? Przeciez juz duzy twoj dzidzius.
Teraz mam jeszcze wiekszego stresa bo jak sie nastawie na chlopca to przy urodzinach byla bym chtba zawiedziona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482248 przez agi-p
Asiu cudownie,ze patrząc na Córcię widzisz Mamę :) Tak jak Monia pisze , cząstka Mamy zawsze będzie w każdym z Was :) I to jest cudowne :)

Monia89 to ja myślałam,ze na bank będzie Synek ! W takim razie dobrze, ze mi nic nie mówili . Wolę nie wiedzieć , niż żeby okazało się ,że mi źle powiedzieli .
W czwartek mam 2 wizyty u dwóch różnych lekarzy , wiec jak oboje potwierdzą, to będe miec pewność . Gorzej jak jeden powie ,ze Córa, a drugi że Syn :P

Monia ja jak jeszcze nie wiedziałam ,ze jestem w ciaży to byłam na usg . Ginekolog w szpitalu powiedziała mi ,ze już mam po dniach płodnych i moze w kolejnym cyklu się uda . Parę dni później byliśmy na ognisku , wypiłam 1 piwko (i dobrze ,ze tylko tyle :P ) .To była sobota , a dzień później robiłam test i 2 krechy :) Lekarze czasami sie mylą ,no i taka malusia ciąża jest ciezka do namierzenia :P

Najlepiej nie szukaj żadnych informacji, tylko czekaj na rozwój sytuacji . I tak nic Ci to nie da , tylko się denerwujesz niepotrzebnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482260 przez MoNiaaa
agi to 3mam kciuki za wizyty i za wiadomosc kogo nosisz w brzuszku
a to moje czytanie na necie nie jest jakies desperackie chcialam wiedziec co to za pecherzyk byl na tym usg no i rzeczywiscie to byl pecherzyk graffa on jak peka uwalnia komorke jajowa i wtedy jest owulacja.jak bylam na wizycie to pecherzyk jeszcze rosl czyli nie dlugo po tym mialam owulacje i dlatego powiedzial mi ze za 2 tyg bede miec @ bo od owulacji mija 2 tyg do kolejnej miesiaczki a to juz grudzien bedzie i dziwne tlyko ze w tym miesiacu nie mialam ale zabieg mogl wszytsko poprzesuwac :)
jak sie okaze ze jest dzidzius to sie bede bardzo cieszyc ale obawa o te alkohol napewno bedzie choc zytalam ze na samym poczatku nie jest jeszcze nawet lozysko wyksztalcone i alkohol raczej nie powinien sie przedostac do malucha:) a jak nie jestem w ciazy to bardzo sie nie zawiode bo ten miesiac i tak poszedl na straty i nastawilam sie ze od grudnia mozemy sie staac :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482278 przez agi-p
Monia nie przejmuj się na zapas . Zresztą tak jak piszesz , w tak wczesnej ciąży nie powinno to zaszkodzić . Mam znajome ,które piły normalnie piwa w ciąży i dzieci są zdrowe .To jest właśnie najgorsze , ze są kobiety , które totalnie o siebie nie dbają , wrecz narażają dzieciątko , a rodzą zdrowe maluchy . A kobieta, która dba o siebie ,chodzi do lekarza i odżywia się zdrowo często rodzi dzieci chore :(
Ja jestem uczulona na temat picia w ciąży . Jak tylko dowiedziałam się o ciaży to ani łyka żadnego alkoholu w ustach nie miałam . I wkurza mnie jak ktoś mi wciska piwko czy winko,mówiąc że przecież jedno nie zaszkodzi dziecku .Ciekawe skad mogą widzieć ? No i na nic moje tłumaczenia , ze ja jestem odpowiedzialna i nie będe dla głupiego piwska narażała malucha czy siebie . A wiecie co jest najgorsze ??? Że zazwyczaj namawiają najbardziej kobiety ,które mają dzieci !!! Mówią,ze od czasu do czasu piły piwko czy winko i wszystko było ok . Ciężko im zrozumieć moja decyzję .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl