BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 tygodni temu #639848 przez Alex_87
A ja mam termin na 23 maja, i jestem w 36 i 4 dni, więc Ty Sisina jesteś w 36 i 1 dzień :) czyli chyba 37 tydzień :S

Joasia Twój brzuszek wydaje się być taki bardziej spiczasty, może i jest niżej :unsure: Ja chyba zaobserwowałam, że pępek mam trochę niżej niż miałam, poza tym zrobiło mi się jakoś więcej miejsca pod cyckami :D muszę cyknąć sobie fotkę i porównać z wcześniejszymi.
Ale podobno od 36 tyg się macica obniża, więc to chyba normalka już w naszym stanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639866 przez moniaaak
Joasia ja zapomniałam zapytać jak tam moja szyjka, a on też nie powiedział, taka byłam zaaprobowana jak on mi opowiadał o planowanym terminie ;) Ale w sumie jak nic nie mówił to chyba ok jest.
Gin kazał mi zrobić badanie ogólne moczu i morfologię taką świeżą. Żadnych innych badań "świeżych" nie muszę mieć.Podejrzewam, że u Ciebie to samo.

Tak w ogóle to ja chyba jestem najgrubsza z Was wszystkich, bo mam już na plusie 19 :(. Mam wrażenie, że mój brzuch jest ogrooooooooomny. Wszędzie najpierw pojawia się on, a potem dopiero ja...

Alex mój pępek też zniknął z pola widzenia, więc wnioskuję, że jest niżej ;).

Sisina ja mam termin na 31 maja i teraz mam 35 tydz i 4 dni.

Dobranoc Majówczki- uciekam spać, bo mój mężuś już się zakopał pod kołderką.
Spokojnych nocek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639867 przez munnecabrava
Mam niestety skłonność do infekcji, ale u mnie one są niezależne biorę lekarstwo ... kończę mija tydzień i wraca. teraz lekarka powiedziała ze mam po lrrku brac jakiś lacibiosal albo coś tego typu więc wyślałam to zastosowac po basenie. A odciążyłbym mój biedny kregosłup.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639885 przez Sevilla
Ja mam termin na 25 maja, czyli obecnie jestem w 36t2d i wg zapisków mojego gina jest to 37tc :)

Tym czasem ja mam cały dzień zgagę i już nie wiem co robić, tak mnie piecze w przełyku ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639889 przez ewela86
lili91 poczekaj i zobaczysz co będzie... może akcja się rozwinie i dojdą skurcze a może się uspokoi wszystko...

dziewczyny pamiętam jak niedawno dodawałyśmy zdjęcia z ledwo widocznymi brzuszkami, a teraz odliczamy dni do porodu... :woohoo: ojejku jak to zleciało!

ciekawe jak tam lalka z jagusią i co z pauluska i jej karmieniem... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639955 przez Domiś91
Ale mnie zaczęły plecy boleć na wieczór :( jezusie, Tymek pewnie mi coś uciska i co jakiś czas mnie tak zakłuje że aż mnie wygina! :( :(
Ja tam nie wiem jak jest z tymi tygodniami :P dlatego jak ktoś mnie pyta to mowie ile dni mi zostało, a nie w którym tygodniu jestem :D
Mąż wrócił jakieś 20min po tym jak napisałam, bo im się mecz wydłużył :) Pewnie poprostu sie zagadał z koleżkami :P
Ide spać laseczki, dzisiaj okropnie śpiący dzień mam :( Dobrej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639960 przez KarinaM
Ja wg gina jestem w 36 tygodniu a suwaczek pokazuje 35t2d. Ale jakby nie patrzył to zaczął się 36tydzień i trwa.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639974 przez Sylwia26081982
joasia10015 napisał:

sylwia ja cie dobrze pamietam-zmieniłas awatarek ;-P a jak twoje samopoczucie? cos zapowiada poród ?



Miło mi:) Tak zmieniłam awatarek. Samopoczucie dobrze,choć juz ciezko mi chodzić, co prawda przytyłam 14 kg, więc zadna tragedia, bo w pierwszej ciązy było jeszcze raz tyle .. Czuje jak dzidzia napiera na drogi rodne, poza tym strasznie sie wierci, rozciąga, głowka w dól juz jest od dawna.. mam nadzieje ze juz niedługo nam sie pokaże.. Jeszcze troszkęi wszystkie będziemy "po":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #639992 przez lania
Dobrej nocy Lasski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640002 przez Alex_87
Witajcie z rana :)

Noc przespana, ale plecy bolą jak nie wiem, chyba jakoś dziwnie ułożona byłam :unsure:
Poza tym od kilku już nocy jak wstaje siusiu to takie mam zakwasy w kroczu, dziś ledwo wstać mogłam, chyba moja córka atakuje mi krocze podczas nocy :P

No i zauważyłam, że potrzebuje coraz mniej snu, zasypiam koło 24 a już o 6 się budzę. Czasem zdrzemnę się w ciągu dnia, ale nie zawsze.

Moniaaak ze mnie też rodzina się śmieje, że najpierw widać brzuch dłuuuugo nic i Ja:D powoli mi się zaczyna dłużyć ten stan ciążowy :dry: pewnie nie raz zatęsknię za brzuszkiem, ale póki co to coraz częściej myślę jak to będzie już bez brzuszka :)

Sylwia my się chyba nie znamy, więc witaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640003 przez lili91
Witam i ja.

Noc spokojna corcia jeszcze w brzuszku a teraz tylko plecy bola.
Alex ja jak popatrze na spodnie ktore nosilam przed ciaza to juz chetnie bym w nich pochodzila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640004 przez Alex_87
Lili czyli wszystko się uspokoiło :)
Ja w część ciuchów to napewno nie wejdę, bo były dość opięte, a jednak podejrzewam, że zostanie mi kilka dodatkowych kg, ale cieszę się, bo przyda mi się 3-4kg do wagi sprzed ciąży :) najwyżej wymienię część garderoby, ale to akurat będzie sama przyjemność :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640005 przez ewela86
Dzień dobry:):):)

ja też już na nogach ale bardziej z przymusu niż z własniej woli... bo własnie wybieram się na ostatnie badania: mocz, morfologia, HBS a najlepiej z rana bo potem gigantyczna kolejka :ohmy: a raczej wątpię że mnie ktoś przepuści!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640006 przez KarinaM
Witajcie z rana!
U mnie noc spokojna bez przerw na siusiu. Krocze też nie bolało więc jak usnęłam to wstałam rano gotowa do boju.

Chciałabym dzisiaj podjechać do sklepu zobaczyć maskotki dla skarba. Igor na chrzciny dostał misia z którym śpi do dzisiaj. Temu maleństwu też chciałabym kupić coś takiego. Już się dowiedziałam gdzie siostra męża kupiła i pojadę dzisiaj jak będę jechać po męża do pracy.

Dzień wstaje piękny i słoneczny. Może rozpogodzi się?

Domiś a jak Ty się czujesz?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640009 przez Karolka85
Witajcie dziewczyny,

Dzisiejsza noc była kiepska...

Mam pytanie do dziewczyn które odczuwają skurcze- czy one objawiają się tym że brzuch twardnieje od góry do dołu, robi się jak skała calutki i w górnej części brzucha czujecie ból??? ja miałam tak ok 5 razy dzisiejszej nocy- ten ból wybudzał mnie ze snu. Nie jestem w stanie go do niczego porównać... Na leżąco nie dało się wytrzymać, musiałam usiąść na łóżku, i dopiero po kilku oddechach które ćwiczyłam w szkole rodzenia wszystko ustępowało. Nie wiem dokładnie ile to trwało ale wydaje mi się że dłużej niż pół minuty...
Czy to mogą być skurcze przepowiadające?

Co do obniżania się brzucha, to moja mama mi powiedziała że zauważę to głównie po tym, że bez problemu położę całą dłoń na płasko na przestrzeni pomiędzy dolną linią biustu a górną częścią brzucha ( czyli okolice mostka). Potwierdziła mi to wczoraj koleżanka która poród ma już za sobą- brzuch opadł jej w zasadzie z dnia na dzień i było to ewidentnie widoczne i odczuwalne. Ja póki co jak przykładam dłoń to opiera mi się ona pod kątem na brzuchu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl