BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 godzin temu #640133 przez munnecabrava
Aleksandraludw. Nie stresuj się to wszystko się zmienia z dnia na dzień. Tobie się może wydawać że nic a tu jednak dzieciorek wyskoczy. Proponuje trochę spacerów odstresuj się ;) ja spać poszła po 12 tak sobie wziela. Do głowy tego lekarza długo z mężem gadalismy próbowałam się uspokoić Mam dość mocne parcie na pęcherz i ciągle stwardnienie brzucha z takim bólem nie bolem. Doszedł też ból krocza ... Nie jakiś.straszny ale trochę chodzę jak kaczka. Mamy dzisiaj do załatwienia parę rzeczy to może ro rozchodze wszystko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640137 przez moniaaak
Dzień dobry Majóweczki,

Nie wiem co to było dziś w nocy, bo nie mogę tego ogarnąć. Jak położyłam się do łóżka, to miałam jeden wielki skurcz- nawet jakbym chciała to bym tego nie policzyła. Bolało non stop, podobnie do okresu.Raz mocniej, raz słabiej. Czy tak wyglądają te skurcze?
Jedziemy do moich rodziców na weekend, mam nadzieję, że nic się nieprzewidzianego nie wydarzy. 27 maj daleko, ale chyba jednak warto, żeby Maluszek dotrzymał. Z
Zawsze to dla niego lepiej.
W końcu wzięłam Nospę i po jakichś 40 minutach przeszło, ale już miałam budzić męża, żeby mnie do szpitala zawoził... Masakra. Do tego wszystkiego Kacper wywijał jak szalony, aż się przestraszyłam, żeby mu nic nie było.
Ale dziś się rusza normalnie, więc chyba ok.

Ja mam taką samą paczkę Pampersów jak Kiniaczek- 78 sztuk, będziemy dokupować na bieżąco, żeby nie robić zapasów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640147 przez Ane88
Witam Majóweczki:)

ja dziś wyspana, choć zebra obolałe, ale to już standart...

Aleksandra może się jeszcze coś ruszy :) ja też mam taką nadzieje, bo do mojego terminu 7 dni...

ja mam paczke 78szt. z których wyciągnęłam tylko 20 szt. do szpitala. i 2 paczki Dady z Biedronki:) także na te pierwsze tygodnie w domku mam :)

pogoda u mnie nie za ciekawa. Słoneczka nie ma :( i troche zimno...
a miałam zamiar umyć sobie dzisiaj okno balkonowe, bo jakieś takie brudne jest, a nie będe skakać odrazu po porodzie...

co tam dzisiaj na obiadek robicie? bo nie mam pomysłu :)

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640151 przez moniaaak
Ane nie wiem czy 20 sztuk Ci wystarczy... nam położna kazała przygotować po 10 sztuk pieluch na każdy dzień. Ja się śmiałam, że przez pierwsze tyg tylko Pampersy będziemy kupować.
Cytując moją położną: "na początku idzie dużo pieluch, z czasem ilość maleje, ale wzrasta zawartość" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640152 przez ewela86
Kiniaczek ale zabójcza ta reklama :lol: ale się uśmiałam z tych maluchów :lol: :lol:

tweety ja też mam termin za 3 tygodnie:) a torba jednak nie jest tak precyzyjnie dopakowana jak Twoja! ale wczoraj gin mnie uspokoił że jeszcze nie czas:)

co do pampersów to ja mam dokładnie takie jak tweety do szpitala (Pampers New Born - 43 szt.) i mam jeszcze jedne: Pampers New Baby 2 78 szt.
w sumie to ja nie wiem czym się różną, bo jest ich trochę: sensitice, active baby, premium care, new baby :P :P :P :unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640159 przez Sevilla
Ja wczoraj kupiłam pampers premium care 2 90szt. Problem jest w tym, że nie wiem ile mam zapakować do szpitala ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640162 przez Ane88
Moniaaak zabrałam tylko 20 plus jeden w siateczce z pierwszym ubrankiem, bo w torbie już nie mam miejsca :PPPP
Ale mam do szpitala rzut beretem i mąż będzie u mnie codziennie, więc jak będą się kończyły to przywiezie z domku:))

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640180 przez Domiś91
Ja mam z Dady 28 sztuk :) Narazie kupiłam tylko do szpitala, a w trakcie powrotu do domku podjedziemy do biedroneczki :) hehe :)
Jejkuuuu nic się nie dzieje, w piątek termin! :( Mam takie pytanie, jak w piątek nic mnie nie bedzie brało to muszę się zgłosić do szpitala na IP, na jakieś badania? Czy poprostu czekać do wizyty u ginka 6go?
Kiniaczek zajebista ta reklama hahahaha :D słodziaczki malutkie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 godzin temu #640186 przez lili91
Mialam nie spac a wyszlo inaczej :laugh: :laugh:
Ja mam dwie paczki Pampers Premium Care 1 po 78 szt z tego 20 zapakowane do szpitala. Jak cos ktos doniesie.
Pozniej mam zamiar dady kupowac. A jak mala szybko z 1 wyrosnie to dam je siostrze bo rodzi w listopadzie. Takze w rodzioie nic nie zginie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #640191 przez Alex_87
Ja do szpitala biorę Pampers Newborn 43 szt. napisali na liście, żeby wziąć najmniejszą paczkę w najmniejszym rozmiarze. Poza tym dostałam jeszcze 4 paczki od znajomych pieluszek różnych firm, podejrzewam, że nie wykorzystam wszystkiego, chociaż kuzynka powiedziała, że na początku to się co chwilę zmienia pieluszkę. Więc skoro i tak dostałam to nie będę się szczypać :D teraz zamierzam rozglądać się już za większymi rozmiarami w promocji.

Chyba w Carrefurze jest jakaś promocja, że w kartonie są po dwie paczki pampersów rozm. 1,2 i 3. Jakby ktoś jeszcze nie kupił to fajna promocja.
Ale też nie będę robiła jakiś zapasów, biedronkę mam naprzeciwko więc zawsze można skoczyć :D

Domiś mi w szpitalu powiedzieli, że jak nic się nie wydarzy do dnia terminu, to w dzień terminu mam się zgłosić na IP, tam mnie zbadają i zrobią KTG i jak będzie cisza to do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #640192 przez tweety
Moj synek dzisiaj przesadnie aktywny. Od rana mam wrazenie ze nie spi. czyli to juz prawie 5 godzin jego rozrabiania. czy to normalne? Puscilam mu teraz kolosanke. chyba podzialalo. az boje sie ruszyc zeby nie obudzic. bo MUSI CHYBA ODPOCZYWAC, prawa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #640194 przez Daarikaa
Ja kupiłam pampersy 43 do szpitala wziłęłam tak jk AAne z 20 szt bo mam blisko wieć mąż dowiezie a w torbie juz miejsca nie miałam :) w domu mam jeszcze pampers 2 tą dużą paczkę jak się skoncza to bede testowac dadę :)

Domiś mi sie wydaje że wtedy poprostu czekasz do wizyty bo to bedzie raptem zaraz po terminie :)

Dzisiejsza noc extra tylko raz wstałam na siku, oby tak dalej

Moniak takie bóle raczej są normalne, też mam czasem takie silne a czasem ledwo wyczuwalne. Skoro dziidza się rusza jak zwykle to nie martw się :) Moja mała w ogole ostatnio taka spokojna ze szok. O 11 ma byc u mnie polozna to poslucham serduszka i bede spokojniejsza.

Kiniaczek rozwaliła mnie ta reklama :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #640195 przez Kiniaczek
tweety napisał:

Moj synek dzisiaj przesadnie aktywny. Od rana mam wrazenie ze nie spi. czyli to juz prawie 5 godzin jego rozrabiania. czy to normalne? Puscilam mu teraz kolosanke. chyba podzialalo. az boje sie ruszyc zeby nie obudzic. bo MUSI CHYBA ODPOCZYWAC, prawa?


Moja koleżanka się smiala że jej syn od 5 miesiąca w brzuszku chyba w ogole nie spał :silly: m,iała qwrażenie że cały czas się rusza i rozrabia:)

Mój za to strasznie leniwy... bardzo mało się rusza... podejrzewam że nabiera sił na podróż życia kanałem rodnym... :huh: :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #640197 przez Daarikaa
tweety napisał:

Moj synek dzisiaj przesadnie aktywny. Od rana mam wrazenie ze nie spi. czyli to juz prawie 5 godzin jego rozrabiania. czy to normalne? Puscilam mu teraz kolosanke. chyba podzialalo. az boje sie ruszyc zeby nie obudzic. bo MUSI CHYBA ODPOCZYWAC, prawa?


Widzisz tweety jak to jest z nami ciężarówkami, Ty się martwisz że za aktywny a ja że za spokojna :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 godzin temu #640200 przez Kiniaczek
U nas w szpitalu pampersy dają, ale połozna mówiła żeby zabrac rezerwowo swoje jakby maluszek był aktywny wypróżnieniowo :P :woohoo: , bo nie zawsze zdąża donieśc nowych na czas! Póki co zapakowałam 10 sztuk, w razie W mąz dowiezie B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl