BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 tygodni temu #639745 przez lili91
Pospalam troche. Wstalam brzuch twardy plecy bola jak na miesiaczke. Tak mysle zeby zadzwonic do lekarza ale tez nie chce zeby wyszlo ze pnikuje :dry:
Joasia jak tak porownuje Twoj brzuszek z moim to Twoj jeszcze mi sie wysoko wzdaje (moze tylko to tak na zdjeciu wyglada ;) ;) )
Ja zaczelam juz 38 tydzien wedlug obliczen mojego gina.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639749 przez lili91
Sisina na kiedy masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639756 przez Ane88
cześć Dziewczynki...

byłam dzisiaj u lekarza... zbadał i powiedział, że szyjka jeszcze dosyć długa, twarda i zamknieta....
więc zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że niestety nie urodze w terminie...:(

a tak sobie myślałam, że może juz coś się zaczyna dziać.

KAzał mi przyjechać do niego za tydzień 6 maja czyli dzień przed terminem i sprawdzi czy coś się rusza...a jeśli nic nowego to 14 maja na oddział i będzie mi wywoływał.
Szczerze mówiąc to bardzo mi się smutno dzisiaj zrobiło... bo wolałabym żeby się samo zaczęło.. różnie to bywa z tym wywoływaniem i zazwyczaj i matka i dziecko się umęczą.

Ale mam jeszcze cień nadzieji... może coś zacznie się samo dziać..

Kubuś waży już 3200... to jak jeszcze dwa tygodnie tam posiedzi to ładny klocuszek będzie;p


Aleksandraludw... pytałaś o ospe...
z tego co wiem to ospą zaraża się przez wysypaniem chrost i na samym początku wysypu.. później już nie jest zaraźliwa... ale pewna w 100% nie jestem... i też wydaje mi się, że jesli juz miałaś to chyba się nie zarazisz...
ale słyszałam, że w późniejszym wieku zamiast ospy przechodzi się półpaśca i to nawet jest możliwe jeśli miało się w dzieciństwie ospe.

ja też bardzo się bałam bo nie mialam ani ospy, ani różyczki...


Alex wózek śliczny... i napewno nie będziecie żałować tego, że macie WŁASNY a nie pożyczony...
Swój to jednak swój nieważne co by się z nim nie stało to jest wasze,
Kolorek też ładny...
a z tych co pokazywałaś wcześniej mnie bardzo podobała się Captiva i to własnie w tych kolorach... już prawie byłam na nią zdecydowana w taco ale troche za drogi był jak dla nas..

Dziewczyny śliczne macie brzuszki i normalnie takie zgrabne szczupłe nogi, że az zazdroszcze:)

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639759 przez Sylwia26081982
Witam , po meeega długiej przerwie na Waszym forum, pewnie mnie juz nie pamiętacie..ja mam termin na 6-go maja.. Mam synka z Września i dlatego siedzę na wrześniówkach, tam już kilka dziewczyn spodziewa się kolejnego dzidziusia :)

W kazdym razie ja Wam chciałam pokazac super wózek jak któraś nie ma. (są różne kolory)

www.3kropki.pl/p/jane-slalom-reverse-2w1...-retro-5138-p06.html


Kupiłam teraz gondole, jest to super sprawa, bo z poczatku dziecko jezdzi na lezaco w autku a z czasem jak zaczyna siadac gondokla sie podnosi. Jest to gondola do wózka, do auta i nosidełko w jednym. Wstawie jeszcze filmik.




Pozdrowionka i podglądam nadal która następna się rozpakuje :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639764 przez Sevilla
Joasia porównując Twój brzuszek z moim, to Twój wydaje się niżej, ale różnica może również wynikać z dodatkowych kg, których u mnie jest znacznie więcej niż u Ciebie :)

Kurcze ja mam wizytę 9 maja, a potem to chyba zostaje już mi tylko czekanie :) W sumie to ja już czekam i czas mi się strasznie dłuży. Michu remontuje przedpokój, więc nie ma co zaczynać sprzątać, zwłaszcza, że jutro wielkie szlifowanie ścian, więc kurzu i pyłu będzie co nie miara.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639766 przez joasia10015
sylwia ja cie dobrze pamietam-zmieniłas awatarek ;-P a jak twoje samopoczucie? cos zapowiada poród ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639774 przez sisina
Lili91 ja mam na 26 maj

Joasia no mój by najchetniej został już w domu ale miał pilny ładunek do Portugali i niestety musiał jechać ale mam nadzieje ze zdąży wrócic bo jechał na 2 tygodnie i dobrze że w podwójnej obsadzie :)

Chociaż moja połozna mówiła zebym sie nie stresowała i ze mąż bedzie ze mna no jej maz jezdzi z moim :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639775 przez Domiś91
Wiecie co majówki to same laseczki! Joaska wyglądasz zjawiskowo! :D
Ja po krótkiej drzemce, oczywiście mąż pojechał grac w piłke i jeszcze nie wrócił, więc za chwile trzeba zrobić mu afere telefoniczną :)
Ja jeśli nie urodze w terminie, to mam wizytę na 6go maja (albo 7go, już niepamiętam :P ) i zobaczymy co mi powie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639786 przez Sevilla
Domiś jak ty tak będziesz się denerwowała na swojego to urodzisz w terminie haha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639789 przez lili91
Kurcze mnie martwi ten moj brzuszek. A do tego mala ciagle cos wystawia
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639791 przez lili91
A do tego siara mi sie leje. Jak nigdy w dzien tego nie mialam tak dzisiaj sie leje jak oszalala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639810 przez ewela86
joasia troszke nisko jest ale ja się kompletnie nie znam. ja też słyszałam że mis ię ponoć troszkę obniżył ale ja tego nie widzę!!! poza tym jak Ty uchowałaś się z taką figura :ohmy: :ohmy: :ohmy:
i nie martw się, mi też chyba bliżej końca maja z rozwiązaniem... oficjalny termin na 20, ale lekarz po dzisiejszym badaniu powiedział że porodu jeszcze nic nie zapowiada...
chociaż wiadomo że to może się szybko zmienić ;)

lili91 spokojnie, twardnienie i bóle miesiączkowe też miewam... a dzieje się u Ciebie coś więcej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639820 przez lili91
ewela86 napisał:

joasia troszke nisko jest ale ja się kompletnie nie znam. ja też słyszałam że mis ię ponoć troszkę obniżył ale ja tego nie widzę!!! poza tym jak Ty uchowałaś się z taką figura :ohmy: :ohmy: :ohmy:
i nie martw się, mi też chyba bliżej końca maja z rozwiązaniem... oficjalny termin na 20, ale lekarz po dzisiejszym badaniu powiedział że porodu jeszcze nic nie zapowiada...
chociaż wiadomo że to może się szybko zmienić ;)

lili91 spokojnie, twardnienie i bóle miesiączkowe też miewam... a dzieje się u Ciebie coś więcej?


Najbardziej to ten brzuch czuje i jak te plecy bola to tak jakbym tez parcie czula na dluzsze posiedzenie w lazience ale jak poszlam to bylo cos jak biegunka a czuje jakbym wzecia miala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #639828 przez Kiniaczek
sisina napisał:

Witam :)

JOASIA ja jestem w 38 tydzien



Ja mam termin na 9 maja i teraz jestem w 38 i 5 dniu więc jak masz na 26 maja to wychodzi na to że masz końcówke 36 t.c :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #639838 przez lili91
Kiniaczek napisał:

sisina napisał:

Witam :)

JOASIA ja jestem w 38 tydzien



Ja mam termin na 9 maja i teraz jestem w 38 i 5 dniu więc jak masz na 26 maja to wychodzi na to że masz końcówke 36 :)


Ja mam termin na 18 maja i to jest 37 i 2 dni. Moj gin bierze to juz jako 38 tc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl