BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 38 minut temu #640207 przez tweety
Daarikaa napisał:

tweety napisał:

Moj synek dzisiaj przesadnie aktywny. Od rana mam wrazenie ze nie spi. czyli to juz prawie 5 godzin jego rozrabiania. czy to normalne? Puscilam mu teraz kolosanke. chyba podzialalo. az boje sie ruszyc zeby nie obudzic. bo MUSI CHYBA ODPOCZYWAC, prawa?


Widzisz tweety jak to jest z nami ciężarówkami, Ty się martwisz że za aktywny a ja że za spokojna :laugh:


To jakas masakra jest. cicho to zle, jak szaleje jeszcze gorzej. i ciesz sie tu ciaza. tymczasem nie wierze ale od mojego ostatniego posta maly spi. Kolosanki dzialaja. niestety musze siku wiec pewnie go obudze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 37 minut temu #640208 przez lili91
Ktoras pytala o obiad i tak pomyslalam zeby nowe ziemniaki z maslanka zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 28 minut temu #640215 przez Ane88
Domiś ja mam następną wizyte w poniedziałek. czyli to będzie dzień przed terminem. i lekarz powiedzial że jeśli nic tam się nie zadzieje, nie będzie rozwarcia i szyjka będzie dalej twarda to tydzień po terminie weźmie mnie na oddzial..;/

myśle, że jeśli nie urodzisz do terminu czyli 3 maja tak? to poszłabym do lekarza tego 6maja. nie do szpitala wydaje mi się, że tam albo odeśla Cię do domu, albo położą na oddziale i będziesz czekala i się denerwowała. a Twój lekarz zadecyduje co dalej jeśli sie nie ruszy nic.

No, ale oczywiście decyzja nalezy do Ciebie i jak będziesz pewniejsza jadąc w dniu terminu do szpitala to nie zastanawiaj się. tam też Cie zbadają i powiedza moze co i jak :p

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 20 minut temu #640227 przez Ane88
lili91 napisał:

Ktoras pytala o obiad i tak pomyslalam zeby nowe ziemniaki z maslanka zrobic.



:))) właaaśnie i jajko sadzone :)
Dzięki Lili :)

ale mi smaka zrobiłaś, zaraz lece do sklepu.


A co do aktywności dzidziusia to ja od 5 miesiąca czuje go nonstop..
z lekarza się śmiałam jak po 30 tygodniu kazał mi liczyć ruchy... mówił żeby było przynajmniej 7 ruchów na godzine... a ja w śmiech i mowie mu, ze to dziecko cały czas się rusza i 7 ruchów to ja nalicze w ciągu minuty;ppp

także jak Kubuś rano zaśpi i ja budze się pierwsza to zaczynam się zastanawiać co jest..:P
ale tylko wstanę z łóżka i już daje znać, że wstał:))

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 17 minut temu #640232 przez Domiś91
Lekarz mi w sumie nic nie powiedział o tym zeby sie zglosic do szpitala, wiec macie racje pojde poprostu do niego 6go :)
Mój mały też ost mało aktywny, a już ma tak mało miejsca że aż mnie boli jak się już ruszy :( Żebra mnie bolą nieustannie :(
Ciekawe ile waży mój mały łobuziak :) to się dowiem dopiero na wizycie albo jak urodzę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 16 minut temu #640233 przez lili91
Ane tez musze leciec do sklepu a troszke mi sie nie chce ale jak pomysle jakie to dobre to czuje sie jakbym skrzydla miala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 16 minut temu #640234 przez Alex_87
No właśnie Domiś, nie doczytałam, że ty zaraz po terminie masz wizytę, w takim razie czekaj na wizytę ;) bo ja mam wizytę u gina tydzień przed terminem, a później już tylko czekanie i szpital :)

Mi też naliczenie tych 10 ruchów zajmuje góra pół godziny, czasem sobie trochę policzę tak dla zasady. Ale to jest chyba bardziej dla mam, których maluszek jest naprawdę leniwy, albo jak zauważymy jakąś znaczącą zmianę w ruchach dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 15 minut temu #640236 przez lania
Dzięki za odpowiedzi w sprawie pieluch... Od Was słyszałam wiele dobrego na temat biedronowych Dad, a jak spytałam koleżanki to powiedziała zdecydowane NIE :unsure: :unsure: :unsure: każdy chyba musi przetestować na swoim dzieciaczku :side: koleżanka mówi, że później jak już nie każda pielucha to kupa, to przy Dadach budził się mały z płaczem i mokrą przeciekniętą pieluchą, a pampers starczał na całą noc, nie przeciekała i nie powodowała dyskomfortu u jej Tymka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 minut temu #640246 przez Ane88
Lania ja dlatego je kupiłam, bo wszystkie moje kuzynki, koleżanki i szwagierka baaardzo sobie chwaliły i każda mówiła, że żałuje że na początku traciła pieniążki na pampersy pampersa...

Ale tak naprawde to najlepiej jak każdy wypróbuje i sam się przekona...bo dla jednego może być super a dla innego do doopy jak każdy inny produkt :)
kupiłam dwie paczki wtedy co była promocja 2 paczki za 50 zł. jeśli tylko nie będą mi i Kubusiowi pasowały to zapewne spróbujemy innych :)

Lili... jeszcze koperek by się przydał...mrożonego nie mam, a teraz nie wiem czy się już jakikolwiek kupi...;/

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 minut temu #640253 przez moniaaak
Lania u mnie jedna kolezanka bardzo chwali Dady, a druga znów mówiła, że jej córcię podrażniały, więc jak ze wszystkim- zalezy od dziecka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 minut temu #640255 przez ewela86
Domiś ja też bym poczekała do wizyty, skoro lekarz Ci nic nie mówił żeby się zgłosić:)

też się przymierzam do DADA, ale jeszcze się zastanawiam. narazie mam PAMPERSA.

Kurcze - nudzi mi się dzisiaj...

a ja na obiad idę do babci - kapuśniaczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata temu #640258 przez lili91
Ane mam 3 min do warzywniaka i tam napewno bedzie. Tzn zazwyczaj byl. Juz gotowa biegne po ziemniaczki i te inne.. aj juz mi slinka leci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640264 przez lili91
Moj brat byl w Dadach wychowany. Fakt 9 lat temu i sklad mogl sie zmienic ale z tego co pamietam to byly najlepsze z tych tanszych i nic mu sie nie dzialo dlatego ja je wyprobuje. Jak moja Niunia bedzie miala szlachetna pupke i cos bedzie sie dzialo to wtedy poszukam innych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640275 przez KarinaM
Ja DADY kupię tą małą paczkę i zobaczę. Jak nie będzie uczulenia to super i będę używać. A jak uczulenie będzie to zostaną Pampers.
Z Igorem próbowałam tych z Rossmana ale miał uczulenie. Nie miał od Pampersa i Bella Hapy.

Dobrze mówicie: każde dziecko jest inne.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640307 przez Ane88
Karina ja na temat tych pampersów z rossmana z babydream to w ogóle same złe opinie słyszałam... jak nie uczulenie to kobiety przychodziły do sklepu i narzekały, że się bardzo brylą, przeciekają i były ogólnie niezadowolone.
a ja własnie jedną paczkę napoczętą dostałam od sąsiadki... brakuje może 4 sztuk przyniosła mi i powiedziała, że są do bani i jeśli je wykorzystam to spoko a jeśli nie to żebym je wywaliła do kosza:P
bo jej dziecko własnie miało po nich całą dupke w krostach

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl