BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 tygodni temu #640042 przez Alex_87
Kiniaczek odezwij się koniecznie po wizycie, bo z niecierpliwością czekamy na pierwsze majowe dziecko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #640043 przez Kiniaczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640045 przez KarinaM
Tweety ja dzisiaj robiąc mężowi śniadanie do pracy tak się źle poczułam jakbym miała zemdleć. Zrobiło mi się niedobrze i bardzo słabo. Aż przerwałam ns chwilę i pooddychałam głęboko.

A ja wcześniej miałam zaparcia i jadłam śliwki. Teraz wszystko się zmieniło. Biegunki nie mam ale chodzę do łazienki około 4 razy dziennie. Nie wiem czy tak powppinno być ale cieszę się że nic mi nie zalega w jelitach. Przynajmniej organizm oczyszcza si

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640046 przez Kiniaczek
Alex_87 napisał:

Kiniaczek odezwij się koniecznie po wizycie, bo z niecierpliwością czekamy na pierwsze majowe dziecko :D


Wizyta o 15.30 dopiero. Ale jak tylko wrócę do domu to dam znać co tam w trawie piszczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640047 przez lili91
Alex_87 napisał:

Lili u mnie z kolei, to on ostatecznie zdecydował, bo ja chciałam jeszcze zastanowić się nad tymi używanymi. A on powiedział, że woli jednak nowy. Poza tym jak się do niego przymierzał, to mówi, że przecież na spacerze nie może się wstydzić iść z wózkiem :D
Faceci tak czekają na syna, ale jak okazuje się, że córka to chyba bardziej jej nadskakują ;) tak przynajmniej zauważyłam wśród ]znajomych i rodziny, córka to ich oczko w głowie :D


Moj to tylko sprawdzal na jakiej wysokosci jest raczka bo on jest dosc wysoki. Jak nie wiedzielismy czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka to do brzuszka mowil jak do synka. Teraz jak juz wiemy ze dziewczynka to ciagle slysze MOJA CORCIA TO MOJA CORCIA TAMTO. Czesto jak ja chce zobaczyc cos w TV to przystawia glowe do brzuszka i pyta czy mala tez chce to ogladac.

Kiniaczek bardzo ciekawa jestem wiadomosci z Twojej ddzisiejszej wizyty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640049 przez KarinaM
Kiniaczek napisał:



:D



Super. Jak odpalę kompa to muszę wrzucić na fb.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640052 przez demoniqe
ja ostatnio zapytałam gina z tymi tygodniami bo się bałam, że on chce pesar zdejmować a tu dziecko niedonoszone.

Powiedział, że to właśnie zależy jak kto liczy. Jeśli lekarz mówi, jak masz 36t6d tak jak ja że masz pełne 36 tygodni, a w 37t1d mówi ci że zaczęłaś 37 tydzień to powie ci też że ciąża jest donoszona w 37 tygodniu (ale ma właśnie na myśli 37t1d)

Jak liczysz że 36i2 że to 37 tydzień to ciąża jest donoszona od 38 tygodnia :)

Dlatego powiedział, że jak będziemy ściągać pesar to ciąża będzie już donoszona a ja będę wtedy w 37t2d. Powiedział, że jak rozwarcie wzrośnie z tych 2 cm do 3 cm to już zostanę w szpitalu i będziemy rodzić.

Jadę zawieźć zaraz do pracki zwolnienie. Ciekawe ile mi się zejdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640057 przez sisina
kiniaczek no własnie bo coś mi sie nie zgadzało wczoraj wziełam ksiazeczke i gin mój sie popindolił poprostu;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640067 przez sisina
Witam z rana :)

u mnie słonce własnie pranko wstawiłam i musze na obiad cos wymyslec oczywiscie dla samej siebie bo mąż już pojechał

kurde cos mi z tymi tygodniami nie gra musze na spokojnie policzyć albo mój gin sie popindolił albo ja :silly: może sie zdarzyć prawda :blink: :P

Kazdy liczy inaczej no ale nic .... :)

Miłego dnia życze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640070 przez Gusia
Dzień dobry mamusie :))
Przede mną dziś ostatnia nocka w pracy, już nie moge sie doczekać tego blogiego lenistwa :)))
Chociaż mam sporo roboty, prasowanko, pranko, nawet torby nie mam spakowanej :( a termin przesunął mi sie z 29 na 24 czyli 3,5 tyg to powitania naszej wyczekanej corci :)))
W ostatni piątek na usg lekarz powiedział mi żebym sie szykowala bo deliverka bedzie szybciej :))) więc od jutra działam ;)))

Kiniaczek trzymam kciuki żeby synek już tak długo nie zwlekał i wychodził do Was :)
Domis a u Ciebie żeby sie ruszylo bo to już , widzę ze suwaczek Ci sie kończy :)))
Trzymajcie sie dziewczynki, miłego dnia Wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640078 przez lania
Szalejecie dziewczyny, od rana tyle postów :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale patrząc na aktywność tych rozpakowanych mam...wnioskuję, że forum zwolni już niedługo :lol: B) :lol: B) :lol: B) także cieszmy się sobą puki mamy czas :side: :side: :side: :side:

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640081 przez lania
Miałam spytać, macie jakieś zapasy pampersów porobione??? Bo ja mam tylko jedną pakę do szpitala a tak to nic? Kupowałyście na zapas? Jeśli tak to gdzie, supermarkety? allegro?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640082 przez Kiniaczek
lania napisał:

Miałam spytać, macie jakieś zapasy pampersów porobione??? Bo ja mam tylko jedną pakę do szpitala a tak to nic? Kupowałyście na zapas? Jeśli tak to gdzie, supermarkety? allegro?


Lania ja mam tylko jedną pakę pampersów premium sensitive namber 1 :D 78 sztuk :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640089 przez KarinaM
Ja też mam tylko jedną paczkę pampersów do szpitala. 2 maja mam jechać do Auchan i kupię sobie jeszcze jedną lub dwie paczki bo mają mieć w promocji po 37zł za paczkę. Mam tylko nadzieję że pampers2 też będzie w tej promocji,bo w gazetce nic nie było napisane. Jak zwykle napisali różne rodzaje.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #640118 przez aleksandraludw
witam z rana. Jutro mój termin a dzidzia dalej nie daje żadnych znaków że szykuje się do wyjścia.. Pewnie będę musiała iść 8 na wywołanie:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl