BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #640429 przez KaRoLiNaaaaa
Nie nie ma żadnego uczulenia i wcale nie przesiąkają, ale nawet z tego co zauważy to pieluszki z pampersa są tańsze bo za 43sz w rossmanie zapłaciłam 22zł a za 28sz DADA 15zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640437 przez kasiaq81
a wiec moze troszke o sobie napisze...mam juz dwoje dzieci,dwoch chlopcow Marcel ma 12 a Kuba 8 lat... A teraz czekamy na corunie na imie bedzie miala Adusia. CC bede miala dlatego ze dwa porody tez byly przez ciecie wiec niechca ryzykowac. Ale i tak mam stracha przzed tym cieciem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640446 przez KarinaM
Ja też mam mieć cesarkę. Pierwsze dzicko Igor był z cesarskiego cięcia więc lekarz powiedział że drugie nie będzie ryzykował. Do tego mam przepuklinę w kręgosłupie w odcinku lędźwiowym i neurochirurg też zabronił normalnego porodu.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640448 przez kasiaq81
a i jestem z Katowic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640454 przez KaRoLiNaaaaa
a to mój synuś;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640458 przez KarinaM
KaRoLiNaaaaa przepiękny ten Twój synuś. Tylko Go schrupać.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640476 przez joasia10015
KaRoLiNaaaaa napisał:

a to mój synuś;)


Do schrupania mały książe ;-)
Już bym chciała tulic swojego :kiss:
Dziewczyny ja mam mały zapas pampersów ale tylko dlatego że mąż ma okazje kupic te oryginalne w Norwegii w tanszej cenie jak DADY z biedronki.Ogólnie jestem nastawiona na DADY ,ale jak jest okazja to dlaczego nie ;) Po za tym kiedyś pisałam że ja słyszałam same dobre opinie ,i dla mojego MIłosia też używałam BIEDRONKOWYCH i żałowałam że wczesniej ich nie ,,odkryłam,,.Pisałam też kiedyś że w zeszłym miesiącu chyba w gazecie ,,Mamo to ja,,(jesli dobrze pamietam)właśnie Daddy zajęły pierwsze miejsce w rankingu na najlepsze pieluchu (nawet przebiły PAMPERS )Jesli oczywiscie MIkusia nie będa uczulac to będe stałą klientką BIEDRONY na Dady :lol:
Kiniaczek czekam z niecierpliwością co ci dzis GIN powie-pisz szybciutko po wizycie .
Laski ale mam dziś lenia-tyle rzeczy planowałam a tu D*pa :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640486 przez Gabi31
Daarikaa napisał:

Witaj Kasiaq!

Była u mnie położna i wcale nie jestem spokojniejsza ;/ Malutka tak nam uciekała od pulsosmetru ze ciezko bylo zmierzyc jej puls... :dry: :dry: Jak już sie jakos udało na chwilke zmierzyc to bylo 150/min a za chwile 120/min nie wiem co o tm myslec. Niby polozna powiedziała ze okey no ale nie na to liczyłam ;(



Nie stresuj sie Kochana:) Moja Pola też ciagle takie cyrki mi robi, ja zawsze cała w stresie sie okazuje ze jest ok . Raz nawet miała 90 - u lekarza, chodze do poradni w szpitalu, wiec mnie podpial pod ktg, od razu po podpieciu miała 145, dochodzio nawet do 180.Eh a my mamuski sie niepotrzebnie stresujemy, a po prostu czasami maleństwo sie zle ulozy. Zreszta jak polozna powiedział ze ok to ok:)

Witaj Kasiaq81 w majóweczkach:)

Troche mnie tu nie bylo i musze Was nadrobic:) wiec lece do lekturki. Był u mnie brat z bratowa i 5 miesieczna coreczka:) Wpawiał sie troche w zmienianie pieluch, mała przetestowała lozeczko Poli:)Milego dnia Wam zycze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640490 przez tweety
KaRoLiNaaaaa - az czlowiek nie moze sie doczekac swojego malenstwa. fajny chlopak. gratulacjwe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640501 przez Gabi31
KaRoLiNaaaaa- synus super:) Gratuluje:)


Alex - masz przeczadowy wózek:) Tez mi sie własnie one podobały, stanęło jednak na quinny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640548 przez Karolka85
Karolina cudny bobasek z tego Twojego synka :) GRATULUJĘ!!!!!!

Witaj Kasiaq81!!! jesteś kolejną sąsiadką :) Ja jestem z Sosnowca :)

Alex śliczny wózio :)

Ciekawe jak tam Lalka, może już w domu są z Jagną. No i Anabelle też już pewnie ma ręce pełne roboty przy swoim maluszku :)

A co z Tysiakiem???

Kurcze zaraz nam się tu towarzystwo całkiem okroi :laugh: Kiniaczek, Domiś, M-brava, Iania już praktycznie na mecie są. Kogoś pominęłam? :)

Ja byłam dziś znów na rehabilitacji mojej twarzy i nerwy zaczęły drgać co jest dobrą oznaką. Wstąpiła we mnie nadzieja i rehabilitant bardzo się zaangażował bo będzie przyjeżdżał calutką majówkę łącznie z weekendem dla mnie do gabinetu, żeby robić mi zabiegi, bo skoro coś drgnęło to stwierdził że trzeba iść za ciosem i nie robić ani dnia przerwy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640549 przez Karolka85
Nooo Gabi Ty też już z terminem tuż tuż :) i Aleksandraludw również. Chyba lada moment worek z majowymi dzieciaczkami się zacznie sypać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640558 przez munnecabrava
Kasiak a gdzie rodzisz? Ja też z kato ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640600 przez kasiaq81
munnecabrawa ja leze w Mikolowie, na poczatku planowalam u siebie na Ligocie bo bliziutko ale trafilam tam w 29tc i nawet dobrze,bo zobaczylam jak tam jest.......masakra ...i podjelam decyzje,ze bede rodzic w Mikolowie dwie wczesniejsze ciaze tez mialam rozwiazane w Mikolowie i naprawde polecam z czystym sumieniem ten szpital.

Karolka mam sentyment do twoich stron,bo urodzilam sie w Czeladzi z tamtych okolic tez mam rodzine D.Gornicza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640607 przez sisina
Witaj kasiaq81 :laugh:

co do pampersów to mam pampersa kupione 1 i 2 bo były w promocji to wziełąm

No własnie ja tez nie wiem ile pampersów mam wziasc do szpitala :S mam spakowane 10 nawyzej maz dowiezie bo tez mam blisko :)

Karolina cudny ten twój synuś :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl