BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 1 miesiąc temu #645408 przez aleksiaa88
Ale tu się już dzieje czopy Wam odchodzą, w sumie odejście czopa to chyba lepsza gwarancja, że coś się zaczyna dziać niż główka nisko ułożona.
Ta z rana mam tyle śluzu czasem żółtawy a czasem białawy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645411 przez moniaaak
a ja dla czystej przyjemności wsuwam właśnie truskawki z bitą śmietaną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645415 przez lili91
Alex_87 napisał:

Moniak mi też coś się kojarzy, że brałam ten amotaks gdzieś w połowie ciąży.

Domiś to już tak niedaleko :D zazdroszcze Ci :D

A z tą główką bardzo nisko to prawda, ja już prawie miesiąc chodzę z tą niską główką i jakoś nic się nie dzieje, tylko bardziej mnie boli krocze, na początku sobie pomyślałam, że będę się oszczędzać, bo to był jakiś 35 tydzień początek, ale i tak nie wprowadziłam tego w życie.

Wiecie co zaczynam się bać, że moja mama będzie ingerować za bardzo w wychowanie małej :( co chwile mi powtarza, że ona miała trójkę dzieci i nikt jej nie pomagała, to ona teraz będzie pomagać mi. I dzisiaj mówię jej, że nie chce dziecka przyzwyczajać do czegoś tam, a ona mi na to, że teraz tak gadam a i tak będę tak robić. Kurde ja rozumiem czasem pomóc, ale się nie wtrącać. Chcę spróbować sama jak to będzie, a jeśli będę potrzebowała rady to się spytam. Wogóle przeraża mnie, że zaraz moja mama, ciotki i kuzynki, które mają małe dzieci zaraz będą mi sypały radami z rękawa. Najgorsze jest to, że ja wiem, że mama się strasznie cieszy z pierwszej wnuczki i że chcę jak najlepiej, ale nie wiem czy mnie to nie przerośnie :(


Wiem co czujesz ale ja zapowiedzialam ze jak bede potrzebowala rady, pomocy, opieki itp to napewno odezwe sie do ktorejs babci.
Ja prezent na komunie kupie po a to dlatego ze Maly ma dostac xboxa a ja chce mu kupic do tego gre. Kompletnie sie na tym nie znam dlatego wezme ze soba pudelko i zapytam w sklepie o gry do tego czegos. Z bratem zalatwione ze dostanie w pozniejs. 9ym terminie konkretny prezen A na dzien komuni mam kupiona ksiazke pamiatkowa i rafaello bo uwielbia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645418 przez lili91
Sorki za bledy pisze z tel. :)

Moniak z tego co kiedys wyczytalam na forum to mieszkasz w Skarzysku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645428 przez dominia
Alex cześć, ja jestem mamą lutową, przepraszam, że się wtrącam ale wpadam od czasu do czasu zobaczyć ile dzidziusiów już jest na świecie i tak wyczytałam, że Twój Skarb ma nisko ułożoną główkę ? mój Syn od 23 tygodnia był bardzo nisko i chyba również dzięki temu baaaardzo szybko Go urodziłam :) Gin cały czas mi kazał się oszczędzać a ja jakoś nie miałam kiedy ;) pod koniec jak już chodziłam jak kaczka, krocze bolało, co godzinę trzeba było iść sikać (to było jak sik pająka ;) wtedy dużo sprzątałam w domu, chodziłam na dłuuugie spacery i wykorzystywałam męża :silly: to takim ciężkim dniu ze wszystkimi tymi czynnościami na drugi dzień urodziłam :) na porodówce byłam 1,5 godziny :)

Trzymam kciuki za wszystkie Mamusie zapakowane, lekkich porodów !!! i życzę wszystkiego najwspanialszego Mamusiom rozpakowanym !!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645431 przez munnecabrava
Lily jeśli x box z kinektem to baaardzo polecam taką gre www.nokaut.pl/gry-xbox/kinect-sports-ult...tml#pid=24878&cid=27

www.nokaut.pl/gry-xbox/kinect-adventures...tml#pid=24878&cid=27


dla dzieciaków super a i dorośli się pobawią. dużo ruchu itp. W sklepie pewne będą ci polecać jakieś szity za 200 zł a te są z korzyścią ::)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645438 przez lili91
munnecabrava napisał:

Lily jeśli x box z kinektem to baaardzo polecam taką gre www.nokaut.pl/gry-xbox/kinect-sports-ult...tml#pid=24878&cid=27

www.nokaut.pl/gry-xbox/kinect-adventures...tml#pid=24878&cid=27


dla dzieciaków super a i dorośli się pobawią. dużo ruchu itp. W sklepie pewne będą ci polecać jakieś szity za 200 zł a te są z korzyścią ::)


Dlatego poczekam az bedzie ten caly sprzet bo tak glupio mi zadzwonic do kuzyna i pytac co kupil itp.
Ale dzieki za rade.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645440 przez lili91
Cos bym zjadla na cieplo macie moze jakis pomysl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645450 przez JoannaL
Aleksandra to rzeczywiście może być czop

Domiś obserwuj te bóle, może się rozkręci

alex musisz być konsekwentna i powiedzieć rodzince "będę potrzebowała pomocy to sama o nią poproszę", wiem że łatwiej powiedzieć niż zrobić.

mnie też dobija ciągłe pytanie "jak się czujesz?", odpowiadam "czuje się jak baba w ciąży" a niby jak mam się czuć:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645455 przez Sevilla
Ja słyszę, pewnie Ci ciężko :) haha jakie tam ciężko, czuje się jak prima balerina z 30kg nadwagą haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645461 przez Alex_87
Dominia skoro tak mówisz, to może rzeczywiście powolutku powolutku coraz bardziej moja mała wchodzi mi w ten kanał rodny i może się okazać, że szybko pójdzie :D w sumie to robie to co zwykle, sprzątam, gotuje itd tylko troszkę wolniej :D no i jeszcze muszę wcielić w życie to wykorzystywanie męża. Dziś akurat ma nockę :S ale od jutra :D

dzisiaj jak nigdy spina mi się brzuch, aż muszę co chwilę zmieniać pozycje, po raz pierwszy czuję dyskomfort z tym związany

JoannaL jakiś czas temu mówiłam mamie, że chce wszystko sama od początku robić przy dziecku. Ona wtedy mówiła, że zrobi nam czasem zakupy, ugotuje coś, ewentualnie spojrzy na nią jak będę chciała coś zrobić w domu. Więc ok, takie coś mi odpowiada. Ale znam swoją mamę i wiem, że będę musiała jasno postawić granicę. Tym bardziej, jak widzę, że na widok innych dzieci z rodziny dostaje fioła, a co mówić o swojej wnuczce :P chociaż może jej trochę minie ta euforia z czasem ;)
Kurde jak nikt nie pomaga to źle, jak ktoś chce pomagać też źle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645462 przez lili91
Wieszalam pranie na balkonie sasiadka chodzila z psem i krzyczy do mnie (mieszkam na 4p) JAK TAM? URODZILAS JUZ? DAJESZ RADE? PEWNIE NA DNIACH URODZISZ BO WIDZIALAM ZE MASZ BRZUCH NISKO. Wrrr dosyc mam. Atakuja z kazdej strony. Wstretne dewoty osiedlowet

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645471 przez KarinaM
Mnie ubawiła moja siostra cioteczna która zapytała mojej mamy czy urodziłam. Nie wierzę!!!!!!!!!!
Kto jak kto ale ona to już mnie dobiła.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645477 przez Alex_87
A ja dzisiaj się wpakowałam do banku i patrze, że kolejka na trzy zawijasy i tak dumam czy wepchać się w kolejkę czy przyjść jak sie uluźni i wyskakuje do mnie ochroniarz, który wręcz prawie mnie ochrzanił, że mam korzystać ze swojego przywileju i ładować się do okienka od razu, a jak ktoś się będzie burzył to on zainterweniuje :D więc takim sposobem i mój mąż skorzystał z mojego przywileju, bo załatwiłam mu sprawę w 5 min, a on by musiał stać :D

Mnie na szczęście nie zasypują takimi tekstami, czasem tylko ktoś z rodziny spyta jak się czuję, ale nie jest to bardzo upierdliwe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645492 przez Daarikaa
no to Alex zazdroszcze z tym bankiem ja dzisiaj stałam na poczcie jak ta pipa i nikt nie raczyl mnie puscic chociaz brzuchem malo co nie szorowalam ludziom po plecach haha :lol: krocze to myslalam ze mi rozsadzi....

Powiedzcie jak jest u was z pachwinami? bo ja sie czuje jakbym miala 24-godzinne zakwasy... taki ból ze nawet ciezko mi sie wlozku obrocic na inny bok, nie boli tyko podczas siedzenia i lezenia bez ruchu.

No dziewczyny skoro czop odchodzi to moze cos sie ruszy'

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl