BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 1 miesiąc temu #645546 przez lili91
A co do gadania ludzi to mam dosyc. Babka w sklepie osiedlowym lamentowala bo ja ogolnie jestem szczupla ( 43 kg zywej wagi przed ciaza) i gadala mi cos w stylu OJEJKU JAK TY URODZISZTAKA CHUDZINKA itd itd.
Stwierdzilam ze gdyby to byc jakis problem to lekarz wspomnialby mi o cesarce ale nic nie mowil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645548 przez moniaaak
Lili dwóch lekarzy z tamtego szpitala jest właśnie ze Skarżyska, tu przyjmują prywatnie, znajoma chodzi do jednego.
Podobno Starachowice oferują taki rarytas jak poród w wodzie:), będziesz korzystać? :blink:
Gdybym teraz miała decydować, to też bym pewnie wybrała jakiegoś lekarza stamtąd.
Ale, że mój Gin jest stąd to będę rodzić tutaj. Głównie ze względu na męża, bo ja bym co innego jeszcze wymyśliła ;).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645549 przez ewela86
sevilla nie mam pojęcia ale na takie głupie pytania trzaba dawać jeszcze głupsze odpowiedzi... tylko jakoś ciężko je znaleźć akurat jak są potrzebne :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645550 przez munnecabrava
Ane88 to obie jutro świętujemmy upartość naszych dzieciaczków. Szkoda że nie urodziłas ale będzie mi raźniej :P:P A na kiedy masz termin z USG??


Joasia a wiesz ile moja mama nie umiała zaakceptować że tak mówię :P

Wiecie co sobie przypomniałam, heheh to będzie z serii jak kedyś pracowałam w kawiarni to poza tymi wszystkimi standardowymi recepturami kaw i innych czasem wymyślałysmy sobie swoje rzeczy albo jak przychodził ulubiony klient z serii mam ochotę na coooś takiego czy jest Pani w stanie coś takiego mi przygotować Ja nie jestem jaaasne że jestem :D

Z takich genialnych banalnych rzeczy :D Mleko i syrop :D najlepiej kokosowy mniami to chyba kwestia tego że w mojej lodówce poza mlekiemi syropem niewiele jest :P ale fajnie było znów przypomnieć sobie ten smak. Z truskawkowym też jest pycha :D


A z takich świetnych przepisów jak chcecie zagiąć teściową pyszną mrożoną kawą :P tooo kawa 3 w 1 albo 2 w 1 mleko mikser i syrop taki jak lubicie mieszacie miksujecie :P genialny wynalazek :D


albo kawa bananowa :D mmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645552 przez munnecabrava
Ps. a wiecie że na poród w wodzie trzeba mieć pozwolenie od lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645559 przez joasia10015
Laski wiem że ten temat był juz poruszany ale musze zapytac o badania do szpitala...
Bo jutro rano chcę jechac na krew i mocz a mój GIN jakoś chyba zapomniał mi pow.jakie to konkretne badania .
Mam taką listę badan skądś spisanych-coś jeszcze ?
-dowód
-ubezpieczenie
-karta ciąży
-grupa krwi
-GBS
-HBS
-VDRL
-ostatnie USG

Coś ominęłam :unsure: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645563 przez joasia10015
Sevilla napisał:

ewela86 napisał:

pytania "jak się czujesz?" wrrr... :X juz na samą myśl mam dreszcze... ale jeszcze bardziej denerwują mnie stwierdzenia typu: "korzystaj póki możesz bo potem się skończy!" zwłaszcza od osób które urodziły kilka tygodni temu :ohmy: :ohmy: :ohmy:


haha to jest dobre "korzystaj póki możesz" to wg ludzi co my ku..wa mamy robić, latać po imprezach, skakać i co jeszcze hahaha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Ha,ha SEvilla masz rację-jak byśmy teraz najwięcej latały po imprezach...CI ludzie to czasem wogóle nie pomyślą :dry: A my sie wkórzamy :S :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645575 przez moniaaak
Joasia u mnie z oryginalnych badań potrzeba tylko grupę krwi, reszta wyników jest wpisana w kartę ciąży.
Oczywiście dowód i ubezpieczenie też

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645590 przez lili91
moniaaak napisał:

Lili dwóch lekarzy z tamtego szpitala jest właśnie ze Skarżyska, tu przyjmują prywatnie, znajoma chodzi do jednego.
Podobno Starachowice oferują taki rarytas jak poród w wodzie:), będziesz korzystać? :blink:
Gdybym teraz miała decydować, to też bym pewnie wybrała jakiegoś lekarza stamtąd.
Ale, że mój Gin jest stąd to będę rodzić tutaj. Głównie ze względu na męża, bo ja bym co innego jeszcze wymyśliła ;).


Nawet nie wiedzialam. Wiem ze wanna jest i mozna posiedziec ulga podobno duza ale jak sie wychodzi to na kolanach z bolu tak mi znajoma opowiadala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645617 przez joasia10015
moniaaak to te badania z początku ciązy wystarczą? Bo wyczytałam gdzieś że jakieś muszą byc zrobione w koncowych tygodniach ciąży ...no i teraz zgłupiałam . A jak u innych dziewczyn? Mam tylko ogólną morfologie zrobic ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645623 przez tysiiiak
Jak teraz trafiłam do szpitala to nawet ode mnie dowodu nie wzieli tylko wszystko z karty ciąży pisali a z badań tylko grupe krwi chcieli oryginał. Gbsa zrobili mi mimo że miałam wyniki ...

Też większość dnia dziś leżę, porobiłabym coś ale nie mam siły... a taka piękna pogoda :( jedyne co do biedry się dziś wynurzyłam.

Ja już chyba wszystkim powiedziałam, że jak urodzę to napewno się dowiedzą. Wystarczy że w szpitalu do mnie dzwoniły nawet takie osoby, których nie mam numeru zapisanego :P bo moja mądra mamusia postanowiła na fb wszystkim ogłosić, że leżę w szpitalu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645624 przez lili91
Aktualne to morfologia i mocz chyba a reszta to tak jak robilas ale dokladnie nie wiem. Ja biore wszystko co mam a oni sobie tam powybieraja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645661 przez Ane88
munnecabrava napisał:

Ane88 to obie jutro świętujemmy upartość naszych dzieciaczków. Szkoda że nie urodziłas ale będzie mi raźniej :P:P A na kiedy masz termin z USG??



z usg mam na 13 maja :)
właśnie dostałam telefon, że kuzynka urodziła. termin miała na 23 maja...
i wiecie co?? wiem, że nie powinnam tak pisać, ale zrobiło mi się srtasznie przykro... bo ona zawsze wszystko po mnie papugowała...

Serio... wiem, we to moze dziwnie zabrzmi, ale wszystko robiła zaraz po nas...
wakacje, zaręczyny, wesele (i jego szczegóły), potem ciąża i wiele wiele innych rzeczy...

a teraz Ona ma już synka przy sobie

oczywiście ciesze się, że jest zdrowiutki i w ogóle wszystko szybko sprawnie poszło...ale jednak jakoś mi smutno.

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645664 przez moniaaak
joasia10015 napisał:

moniaaak to te badania z początku ciązy wystarczą? Bo wyczytałam gdzieś że jakieś muszą byc zrobione w koncowych tygodniach ciąży ...no i teraz zgłupiałam . A jak u innych dziewczyn? Mam tylko ogólną morfologie zrobic ?


Ja mam wyniki z początku ciąży i jakieś tam w trakcie. Teraz przed wizyta mam tylko ogólną morfologię i mocz powtórzyć. A pytałam gina i żadnych badań już nie musze robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #645669 przez Alex_87
Joasia u mnie wymagają: grupy krwi, VDRL, HBS, pierwsze i ostatnie USG i kartę ciąży. Te co wymienili wrzuciłam w koszulkę, ale i tak biorę wszystkie na wszelki wypadek.
A teraz w środę idę tylko na morfologię i mocz.

Darika mnie też bolą pachwiny, zwłaszcza jak w nocy długo leżę w jednej pozycji i chce się przekręcić, to samo z kroczem. Bo w dzień to jakoś rozchodzę i nie zwracam uwagi ;)

No tak tekst "Wysypiaj się póki możesz" . Tylko jak tu się wyspać na zapas. A propo tych tekstów, to przypomniało mi się, jak przed ślubem się mówi koniec wolności itd. Jakby ten mąż miał mnie po ślubie na smyczy trzymać, a przed to latałam na chłopów i korzystałam bo nie było ślubu. Te wszystkie mądre teksty są na tym samym poziomie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl