BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #656901 przez Daarikaa
Sevilla napisał:

U nas ok, ja mam pokarm, Maks ciągnie cyca bez problemu, choć karmiłam go tylko 3 razy. Teraz śpi u mnie na brzucholu i czekamy na tatusia. Staram się go wybudzac, by nakarmić, ale twarda z niego sztuka. No i w 100% jest podobny do tatusia, nawet minki podczas snu robi jak on :)

Tysiak coś wspominałas o tym samym dniu porodu :) moje gratulacje dla Ciebie


nio to extra ze Wasze poczatki sa tak udane, gratuluje:) moje malenstwo dopiero po kilku niach zaczelo ladnie chwytac cyca, na poczatku lapala za plytko dlatego kapturek nam pomogl :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656914 przez Alex_87
Jejkuu dziewczyny, już większość ma swoje dzieciaczki przy sobie. My już jesteśmy w mniejszości. Nawet już się nie chce pisać o tych dolegliwościach ciążowych, jednego dnia skurcze narobią nadziei, a na drugi cisza i zero czegokolwiek :/
Jak mnie nie ruszy po tym dzisiejszym sprzątaniu i seksie to do porodu siedzę na tyłku i się nie ruszam :P

Sevilla, Tysiak cieszę się, że dobrze radzicie sobie z karmieniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656928 przez munnecabrava
Lili parcie nie boli, bolą skurcze jak przesz to nie jest aż tak źle, gorej jak już nie masz siły i chcesz odpocząć. Ale jak większość pokazuje parcie jest krótkie :) Dasz rade ;) fajne jest to, że o tym bólu się nie pamięta.

Kurcze boję się o moją kruszyne bardzo zachłannie je później dużą część zwraca... i charczy po jedzeniu i taki nerwus z niej :/ nie wiem czy ją coś boli ... czy co... dzisiaj z 5 godzin nie spała a normalnie cyc i nynu...

..i jeszcze jedno pytanie są jakieś antyperspiranty przy karmieniu ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656937 przez tweety
Alex_87 napisał:

Jejkuu dziewczyny, już większość ma swoje dzieciaczki przy sobie. My już jesteśmy w mniejszości. Nawet już się nie chce pisać o tych dolegliwościach ciążowych, jednego dnia skurcze narobią nadziei, a na drugi cisza i zero czegokolwiek :/
Jak mnie nie ruszy po tym dzisiejszym sprzątaniu i seksie to do porodu siedzę na tyłku i się nie ruszam :P


Alex wiem co czujesz. ja dzisiaj po sprzataniu, zakupach i spacerze licze ze w nocy sie rozkreci. jak nie to juz licze tylko naq wywolanie.
Alex - masz dzisiaj imieniny? jesli tak to wszystkiego najlepszegop

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656958 przez JoannaL
Witajcie dziewuszki. Z dnia na dzień jest nieco lepiej. Nadal trudno mi się chodzi i szybko się męcze ale jest lepiej. Mleka w piersiach przybywa więc myślę że będzie ok.
Gratuluję tym które się rozpakowały, nadrobie was innym razem. Pozdrawiamy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656992 przez Alex_87
tweety napisał:

Alex_87 napisał:

Jejkuu dziewczyny, już większość ma swoje dzieciaczki przy sobie. My już jesteśmy w mniejszości. Nawet już się nie chce pisać o tych dolegliwościach ciążowych, jednego dnia skurcze narobią nadziei, a na drugi cisza i zero czegokolwiek :/
Jak mnie nie ruszy po tym dzisiejszym sprzątaniu i seksie to do porodu siedzę na tyłku i się nie ruszam :P


Alex wiem co czujesz. ja dzisiaj po sprzataniu, zakupach i spacerze licze ze w nocy sie rozkreci. jak nie to juz licze tylko naq wywolanie.
Alex - masz dzisiaj imieniny? jesli tak to wszystkiego najlepszegop


Tak :) dzięki za życzenia :)
Ja niby do terminu mam jeszcze 5 dni, ale jakoś tak na dwóch ostatnich wizytach lekarz narobiła mi nadziei, ale jak widać nawet przy takich objawach dziecko i tak wie kiedy chce wyjść. Czyli prezentu na imieniny nie będzie, może jutro na rocznicę ;) No kiedyś wyjść muszą te nasze dzieciaczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #656997 przez KarinaM
Alex sto lat i jeszcze więcej. Do końca dnia może się dużo wydarzyć. A może będzie prezent na rocznicę? Kto to wie?

Ja na grillu bo też może ostatni. Niezbadane są nasze losy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657022 przez tweety
Alex - pytalam bo ja tez Aleksandra. i tez prezentu synek nie zrobi. no nic, czekamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657025 przez moniaaak
tweety, Alex wszystkiego najlepszego:)

Ja dziś sama w domu, mąż wyprawiony na pępkowe... ale uprzedziłam, że rano wpadam do jego rodziców, żeby sprawdzić jego stan ;).

Miłego wieczoru Laseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657033 przez tweety
moniaaak napisał:

tweety, Alex wszystkiego najlepszego:)

Ja dziś sama w domu, mąż wyprawiony na pępkowe... ale uprzedziłam, że rano wpadam do jego rodziców, żeby sprawdzić jego stan ;).

Miłego wieczoru Laseczki :)


moj maz od miesiaca ogranicza sie do jednego piwka lub jednego drinka. a jak gdzies wychodzi to zawsze bierze telefon. hahaahahaha obys dzisiaj nie rodzila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657040 przez moniaaak
Sama go wyganiałam, niech się chłopak odstresuje:). Póki jeszcze może :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657044 przez tweety
moniaaak napisał:

Sama go wyganiałam, niech się chłopak odstresuje:). Póki jeszcze może :)


dobra zona z ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657072 przez KarinaM
Tweety wszystkiego najlepszego.
Może i Tobie maleństwo zrobi niespodziankę?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657076 przez Alex_87
Tweety to Tobie też wszystkiego naj ;) nie wiedziałam, że jesteśmy imienniczkami.

Mój wypił ostatnie piwo z tydzień temu, teraz już mu nie pozwalam za bardzo :D a dzisiaj jak dzwoniłam to pierwsze co to się pytał czy się już zaczęło ;) kiedyś zażartowałam jak dzwonił, że już się zaczęło, ale teraz już mi zabronił robić takich numerów, poza tym sama już bym tak nie zażartowała :)

echhh chyba pójdę pod prysznic, może namówię J. na małe co nieco, ale nie wiem czy dam radę, bo dziś od 7 do 20 był w pracy, więc pewnie zmęczony :dry:
zresztą chyba oboje średnią przyjemność mamy z tego, bo podświadomie traktuje to jako przyspieszenie porodu :D

Hmm ciekawe co tam u Eweli, dziś się nie odzywała, ale może korzysta z ładnego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657091 przez KarinaM
Dziewczyny które urodziły mało się odzywają. Pewnie na spacerkach z dzieciaczkami a później to karmienie, kąpanie no i upragnione spanie. A w nocy znowu karmienie. I tak w kółko. Jak dzieciaczki śpią w dzień to dziewczyny zamiast odpocząć to trzeba nadrobić w domu: poprać, posprzątać, poprasować i jeszcze obiad zrobić.
Jak pomyślę co nas czeka to już się boję. Zero odpoczynku.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl