BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 11 miesiąc temu #657637 przez demoniqe
szósteczka na mnie liście malin i wiesiołek nawet dopochwowo nie działają. Po seksie skurcze były dość intensywne więc na mnie to najlepiej działa. Jak masuję brodawki przez 45 min to też działa ale krótkie są te skurcze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657666 przez szósteczka
Mnie najbardziej pomaga chyba olejek rycynowy tylko zastanawiam sie czy te skurcze to przedporodowe czy z żołądka po. Olejku. Mi mąż obiecał jutro pożądny masarz bo dzis to jest na służbie i musze sam sobie radzic :) .Wiec teraz poskacze na piłce i troche sobie pomasuje brodawki moze cos sie ruszy a co do malin to nigdzie nie moge znaleźć tych lisci u nas w aptece nie maja pewnie w jakims zielarskim ale ja w okolicy nigdzie nie mam takiego sklepu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657711 przez kinia90
ja juz tydzien po terminie i dalej nic :( jutro o 8 mam się stawić w szpitalu i jestem przerażona. Gratuluję wszystkim mamusiom :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657712 przez ewela86
melduję się dziewczyny:) i to jeszcze z córcią w brzuszku..., więc moniaak jeszcze nie opuściłam miejscówki po waszej stronie :lol:

jutro mam termin a nic a nic się nie zanosi... ale rano mam wizytę i ktg i zobaczymy co lekarz powie. może po badaniu coś się ruszy :dry:

gratuluje noworozpakowanym choć mam sporo nadrabiania w postach więc nie wiem dokładnie które już po:) zaraz postaram się nadrobić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657760 przez Gusia
Dobry wieczór :)))
Ja zaplanowane wywołanie mam na 24 czyli piątek na 8 rano i już sie stresuje, wolałabym jechać sama :((((
Niby brzuszek troszkę pobolewa ale myśle ze nic z tego nie bedzie , moze dzisiaj zmolestuje męża pana to coś sie ruszy ????

Gratuluje tym mamusiom , które maja swoje skarby przy sobie a za resztę przyszłych mamusiek trzymam kciuki za rychłe rozpakowanie :)))))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657776 przez lili91
Malenka spi a ja dostalam zastrzyk przeciwbolowy. Panie z noworodkow mi pomagaja bo sama nie daje rady. Mala ssie ladnie piers az wszyscy sie dziwili.

Dziekuje za gratulacje. Trzymam kciuki za nierozpakowane .

Polozna powiedziala ze przezylam jakby dwa porody. Silami natury niewiele braklo a pozniej cc. Ale juz blizej niz dalej abysmy tylko doszly do siebie tzn ja bo Majeczka ma sie dobrze pomimo ze juz byla przyduszona troszke i nie dostala po 10 pkt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657815 przez Alex_87
Witajcie z rana :)

Ja już nie śpie od 3 przez te bóle :dry: poza tym odszedł mi czop, tzn tak myśle, że to on, bo jak zrobiłam siku to w kiblu pływał taki brązowy glut (przepraszam za opis ;))
Na dodatek wczoraj zrobił mi się hemoroid, no sama końcówka a on musiał wyleźć :angry:
I jeszcze mam zgagę, pierwszy raz w ciąży, już od wczoraj, współczuje tym co miały całą ciążę, straszne uczucie.
To tyle mojego narzekania z samego rana...

Lili91 to dzielna byłaś, tak mało brakowało, ale dobrze, że zareagowali w odpowiednim momencie i córcia się urodziła zdrowa :) I chyba się wstrzeliłaś w swój termin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657817 przez moniaaak
Alex, czyżby to dziś? Nie jestem dobrą wróżką, ale trzymam kciuki:)

Lili trzymaj się ciepło i wracaj do siebie jak najszybciej.

Ja dziś spałam całe 4 godziny... szaleństwo. Teraz usmażyłam sobie naleśniki i może spróbuję jeszcze ze 2 godzinki złapać, bo inaczej może być ciężki dzień:(.

Za tydzień o tej porze już będę w szpitalu....aaaaaaaaaaaaa

Sisina daj znać jak tam u Ciebie dzisiaj? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657819 przez KarinaM
Alex ciekawe czy Ty nie będziesz następna.
Coś nasza wróżka Joasia się nie odzywa.

Witam z rana.
Mnie brzuch boli jak na okres ale już się przyzwyczaiłam do tego i wiem że to nic nie wróży.
Ja to chciałabym wytrzymać już do piątku. Dzisiaj i jutro nie chcę bo w szpitalu nie ma mojego lekarza. W środę i czwartek mąż wyjeżdża w Polskę na te dwa dni. No to zostaje piatek.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657823 przez Alex_87
A Joasia nie wspominała, że mąż ma wrócić do Polski jakoś teraz? więc pewnie zajęta ;)

Moje bóle ewidentnie mocniejsze niż wczoraj, narazie leże, bo chciałam się przespać trochę, ale co 20 min budzi mnie (chyba) skurcz. Może jak wstanę i wezmę prysznic to trochę przejdą. Mąż pojechał do pracy, ale ma wrócić jak zadzwonię, tylko kiedy ja będę wiedziała, ze ma już wracać :dry:
Nie chcę za wcześnie jechać do szpitala, bo boję się, że pojadę a oni mi powiedzą, że takie bóle to nie bóle :P no ale jak skurcze będą co 10 min to już pojadę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657825 przez KarinaM
Joasia mówiła że mąż wraca. Pewnie masz rację że nie ma czasu. Nadrabiają zaległości.

Alex ciekawe czy u Ciebie się nie rozkręci dzisiaj na dobre? Dawaj znać jak i co się dzieje. I nie czekaj za długo.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657826 przez Urszula
Witam,

Lili GRATULUJĘ SERDECZNIE :-) wszystkiego dobrego dla Ciebie i Córeczki :-)

Alex_87 będziesz wiedziała tych bóli nie da się pomylić z innymi...trzymam kciuki :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657830 przez demoniqe
Noo ja dzis w nocy w koncu znow mialam skurcze.
Szosteczka a po olejku nie goni cie do toalety? Ja planuje wziac olejek dzis wieczorem jak skurczy w dzien nie bedzie ale podobno trzeba byc blisko toalety :-) tez slyszalam ze super dziala naskurczowo.

Alex jak masz skurcze to mozesz wzmocnic masazem brodawek. Podobno masaz wzmacnia skurcze jak juz je masz i moze rozkrecic porod.
Ja jak mam skurcze w nocy to zawsze zadaje sobie pytanie czy sie nasilaja. Jak jest caky czas taki sam poziom to staram sie zasnac. Bo czasem sa nawet czestsze ale nietety takie same.
Dzis ide spacerowac :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657833 przez Groszek
Cześć dziewczyny :) Październikówka wita serdecznie... wpadłam zobaczyć jak sytuacja się rozwija? Dużo się już rozpakowało?? :) Miłego dnia Wam życzę :*

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #657834 przez szósteczka
Mnie jak juz od tygodnia znów w nocy meczyly skórcze ale żadna rewelka tak myślę że może trzeba zmienić nastawienie i nie wyczekiwac tak bo zwarjuje tylko spokojnie przesiedziec jeszcze te dwa tygodnie do tej ostatniej daty. Muszę sie niestety zwlec wyprawic starsze towarzystwo do szkoły i przedszkola choć jeszcze bym pospala bo przez te skórcze i ucisk na pęcherz znów wstawalam co godzinę, a w ciagu dnia raczej nie pospie chybaze mój jeszcze rodzynek się położy . Czasem nie mogę doczekać się tego szpitala żeby tam sobie troszkę odpocząć od moich skarbów a mój mąż aż sie ze mnie śmieje bo jak tylko ich nie ma w okolicy to strasznie za nimi tesknie. Teraz jednak wszyscy mnie drażnia i mam ich dość. Powodzenia wszystkim które dziś się mają zamiar rozwiązać trzymam kciuki. Miłego dnia dla wszystkich.
:
Alex jesli to twoja pierwsza ciąża to ja bym sie tak nie spieszyla i poczekala do co 5min regolarnych i trwających min ok 30sek. to i tak jeszcze potrwa a poco siedzieć zadlugo w szpitalu chyba że cie coś niepokoi.
Demonique po olejku to tak troszke czesciej musialam chodzić do toalety ale to dopiero minimum po 2 godz. od wypicia choc to pewnie zależy indywidualnie od kazdego organizmu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl