BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 6 miesiąc temu #799886 przez demoniqe
moniiiak ja używam tabletek W5 z lidla i są super, i jeszcze zapach z lidla do zmywarki :)

a czyszczę ją co 2 miesiące :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799887 przez munnecabrava
Dzieeewczyny ! najlepsze tabsy za grosze to tabsy z lidla W cośtam jakoscią moim zdaniem lepsze od finisza i tańsze bo jest ich więcej a kosztują 20 zl, finisz też był dobry zwłaszcza ten nowy ale finansowo buu sól z domolu w rossmanie i z domolu mam też płyn ale to mój pierwszy płyn więc nie mam porównania.
Tabsy z somatu dnooo tabsy ludwik masakra ... nie kupujcie bo to przeogromna strata pieniędzy ja ich uzywałam tylko do lampek w 40 stopniach bo radziły sobie tylko z tym....


zaczęłam hodować kiełki :D mże i ojego małza przekonam do ich jedzenia właśnie zamawiam jakieś wymyślne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #799909 przez Alex_87
ja mam tabletki z Somatu i jestem bardzo zadowolona, wszystko domywają, włączam program Eko 50 stopni, tylko ja mam zmywarkę Siemensa. Tabletki z finisza są chyba przereklamowane, bo żadna rewelacja. A ostatnio w Biedronce był płyn do czyszczenia zmywarek za 5,99, też fajny i ładnie zmywarka po nim pachnie

Moje dziecko też ma problemy ze snem, wczoraj nie mogła zasnąć :dry: widzę, że ząbek prześwituje przez dziąsło, ciekawe kiedy w końcu wyjdzie.

Pauluska napisz jak wybierzesz już jakieś pieluchy. Ja póki co kupiłam z tej strony: bobolider.pl narazie tylko dwie pieluchy i 4 wkłady, bo chce sprawdzić czy w ogóle mi podpasuje takie pieluchowanie, więc stwierdziłam, że nie będę inwestować w te droższe. Chociaż ostatnio znowu coś w moczy wyszło :dry: więc jestem coraz bardziej do nich przekonana, podwórko mam duże, więc mam gdzie suszyć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #799945 przez Daarikaa
u nas nocka w koncu w miare, o 3 jadla i od 5 tak jak u Tysiiak spala juz z nami az do 9:15 woow :) teraz drzemie, jak wstanie dam jej jogurcik z nestle i pojedziemy do carrefoura na male zakupy

Paninka Blanka sliczniuchna! czadowa ma opaske gdzie kupilas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800001 przez joasia10015
Hejjj -jak mąż w domu to brak czasu na wszystko ;)
Wczoraj na szczepieniu okazało sie że MIki ma coś w gardełku ,,jakiś nalot ,czopy,,coś w tym sensie i nie dostał szczepionki :( Dała nam tamtum verde i oscillococillum (czy jak to tam jest ) i mamy przyjsc za tydzien :dry: Miki waży 7200 -trochę wiecej niż MIlosz w jego wieku ale jak widze po tabelce jest jednym z lżejszych dzieci :huh: Nocki mamy okropne-MIki potrafi sie budzic co pół godziny :angry: :S Mam już serdecznie dosc :huh: Darika dzieki za troskę i rade-ale niestety moje dziecie nie może nawet patrzec na butle :angry: NIe wiem już co robic :dry: Pani doktor pow.znowu że taki jego urok...a i wspomniała że na zęby to mu sie nie zanosi :huh: :unsure: :cheer: Masakra !!!

Dziś andrzejki i siedzimy w domu ,bo gdzie wysjc z tak marudzącym dzieckiem :unsure: MIałam do siostry pojechac ale z dzieckiem przy cycku to żadna zabawa-wiec posiedze w domu z małżem i obojrzymy ,,Kevina,, ;)
RObię pierwszy raz na obiad golonkę ,do tego kopytka i kapusta zasmażana...ale MIki tak marudzi że będzie chleb ze smalcem na obiad ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #800005 przez paninka87
Daarikaa opaska kupiona w hm za całe 6,90:P

Amelia wczoraj ok, a dziś znów przeboje... wybraliśmy się do miasta i raz nam wymiotowała przed sklepem ;) :P a raz w samochodzie w drodze powrotnej :dry: :dry: no i jeszcze potem w domu... cokolwiek zje to od razu zwraca... masakra. Nawet rosół, więc nie wiem o co kaman??? :unsure:
Siostry Mały też ma wirusa tylko on ' z tym drugim' walczy :P :P . Byli z nim na pogotowiu i dostał syrop i ma mieć dietę, nie wiem przez jaki okres...
To coś chyba z powietrza :angry: :angry:

KarinaTwój Igor też miał wymioty kiedyś kojarze? Byłaś z tym u lekarza? Podawałaś mu jakieś leki?

Amelia miała jechać z ciocią do kina w ramach spóźnionego prezentu urodzinowego ;) ale musieliśmy odmówić ;) ;)

wybraliśmy spacerówkę w końcu... zdecydowałam się na tą bo rozkłada się na płasko... i cena tez w miare w sklepie była po 499 ale mojego koloru nie było :P bo poluje na fiolet... ale chyba zamówie na allegro, bo kiedys widziałam za 420 :silly:

heh sprawdziłam i są po 474 teraz więc nie opyla się ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800018 przez KarinaM
Paninka mój Igor wymiotuje najczęściej przy katarze. Ja nic nie podaję tylko Igor pije wtedy więcej wody. No i je tylko chleb z masłem bo jak zje coś innego to wymiotuje. Współczuję Ci i życzę zdrowia Amelce.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800019 przez pauluska
Ohhh coś zalogować się nie mogłam :/

Alex_87 ja się decyduje na te co poleciła Gusiek zrobiłam wywiad wśród znajomych i używa ich też szwagierka koleżanki i zadowolona. Koszta nie małe ale co zrobić mam nadzieję że pomogą Iguni pozbyć się tych zakażeń a co w ogóle stosujecie na te bakterie w moczu ? A pieluszki posłużą aż Iga zacznie korzystać z nocnika i zostaną dla drugiego malucha którego zapewne od razu będę pieluchowała w wielorazówkach a podeślij jeszcze linki dokładnie które pieluszki zamówiłaś ?

I chciałam zamówić hulę kulę ale widzie odradzacie tak ? Godny polecenia Szczeniaczek Uczniaczek coś jeszcze ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800066 przez Daarikaa
ja polecam szczeniaczka uczniaczka ale dla dziewczynkki lepsza wersja zenska , my kupilismy meska ale wtedy jeszcze nie mial siostrzyczki :) ja tez polecam kostki edukacyjne np taka allegro.pl/62-interaktywna-kostka-edukac...cja-i3736637902.html my mamy podobna i jest fajna bo z kazdej strony jest cos innego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800081 przez Alex_87
Pauluska ja zamówiłam narazie te bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe-eco-1.html czytałam, że mają dobre opinie, napaliłam się właśnie na te co Ty zamówiłaś, ale u nas teraz będzie dużo wydatków, bo ślub siostry a ja świadkuje, więc nie stać mnie póki co na taki jednorazowy wydatek. Jeśli przekonam się do tej formy pieluchowania, to pewnie kupie taki jeden zestaw i będę używała na zmianę z pampersami (bo mam chyba 8 paczek zapasu) a później powoli będę dokupowała, no i będzie już od początku dla drugiego :)

Co do bakterii w moczu to są niewielkie ilości i stosujemy furaginum, w poniedziałek będę powtarzała badanie przed szczepieniem, Zuzce czasem wychodzi dobry mocz, a czasem niewielkie ilości bakterii i leukocytów, więc nie jestem pewna czy czasem po prostu jakoś się zanieczyści próbka :/ już mam fioła na punkcie pobierania tego moczu, i czasem się zastanawiam czy jak raz oddam to wynik jest wiarygodny. Ostatnio oddawałam trzy dni pod kolej, dwa wyszły ok a jeden trochę gorzej :/

Moja szwagierka też mówiła, że fajniejsza jest siostrzyczka szczeniaczka, bo ona ma szczeniaczka, ale testowała siostrzyczkę którą dostanie Zuza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800098 przez KarinaM

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800104 przez munnecabrava
Karina musisz być twardą opłaca się ją moje dziecko odkladam daje smokai śpi ale tylko mnie bo mężowi i babci weszła na głowę ;p saaami są sobie winni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800111 przez KarinaM
Kasiu tylko że ja jestem miękka. Moja mama jest twarda i mówi zostaw niech poplacze i przestanie a ja nie jak płacze to odrazu na ręce. W nocy też zamiast przytulić i odłożyć to ta glizda wyczuła i teraz wykorzystuje. Ale muszę oduczyc Ją tego bo jak wrócę do pracy to nie dam rady. Ja wstaję o 4:45 do pracy więc muszę wyspać się do tej godziny bo będę nietomna.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800124 przez anusias22

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #800130 przez Kasia87
Kochane, Jas dziekuje ze wczorajsze zyczenia:) pol roczku za nami, szybko poszlo;)

U nas spokojnie, Jas trenuje pelzanie do tylu;) siedzimy u dziadkow w szczecinie, ale juz teskno nam za domem;)

Jas zasypia sam w lozeczku, ale trwa to czasem baaardzo dlugo,.... ale cierpliwosc poplaca:) zobaczymy jak bedzie pozniej;)
My mamy szczeniaczka i jest suoer:) maly mis alfi z vtech tez spoko, np do samochodu, malutki taki gadajacy mis:) teraz mamy szczeniaczka kiwaczka, ladnie spiewa ale jeszcze go nie ganiamy;) zreszta Jas wrocil do grzechitek ostatnio, fajnie sie je gryzie;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl