BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #801279 przez KarinaM
Gabi najlepszego dla Polci. Rośnij zdrowo.

U mnie noc taka sobie. Pobudki były częste ale odkładałam Ją do łóżeczka. Ciężka sprawa z tym będzie.
Idę zaprowadzić Igora do szkoły i zapisać Go od stycznia na świetlicę.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801301 przez Olga60
Dzień dobry :)

Nocka 19.30-7.00 bez karmienia ale z wierceniem.

Polciu Wszystkiego najlepszego :kiss:

Dziewczyny na stronie www.mall.pl do 8 grudnia dostawa gratis na wszystkie artykuły, a zabawki w dobrych cenach. Właśnie Kacprowi lego zamowiłam 50 zł taniej :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #801303 przez vika
moja w koncu usnęła po 20 stej otworzylam okno wychlodzilam sypialnie i dopiero padla...chyba sie przegrzała przez te dwie godz warlania po lozeczku:D i spala do 7.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #801315 przez tysiiiak
U nas kolejna przespana nocka :) :D 20-8 to mi się podoba :) Oby to nie było chwilowe :S

Sto latek dla Polci :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801317 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #801326 przez vika

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801348 przez Olga60
Vika najlepsza temp do spania to 18c, my do tej pory mimo że na dworze w nocy temp jest na - śpimy przy rozszczelnionym oknie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #801378 przez vika
Olga ja też mam okno rozszczelnione ale po kąpieli i do usypiania nie otwieram....kąpie ją o 18 stej a otwieram tak po 20 stej przemrożę w pokoju a potem rozszczelniam a jak się położę to znów otwieram na jakieś pół godz i dopiero zasypiam...do tego w sypialni mam zakręcony kaloryfer.....ja osobiście muszę mieć chłodno by zasnąć i spać :blink: Tosia też się przyzwyczaiła :lol:
GLISTA już po pierwszej 30 min drzemce ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801440 przez Daarikaa
Poluniu najlepszego dla Ciebie Buziaki :kiss: :kiss:

hejka dzisiejsza noc praktycznie taka sama jak ostatnio o 2 pobudka na mleczko i z racji ze maz ma nocki to wzielam Klaudie do siebie i spalysmy do 8:20

ostatnio ulubiona zabawa malutkiej jest burzenie wiezyczki ktorą buduje jej z wiadereczek - ma straszna frajde z tego :):)

Ja tez zauwazylam ze jak jest chlodniej w pokoju to Klaudia lepiej spi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801459 przez joasia10015
Polciu najjjlepszego!!!!!

Kurcze dziewczyny chyba spróbuje tej Tracy Hogg -demonique kochana jesteś -dziekuje za propozycje ale juz zamówiłam książkę ;) -macie racje -teraz mam męża w domu to trzeba sie wziac do kupy ;)
Dziewczyny jakie macie rozmiary kombinezonów dla maluszków? Bo mam po Miłku taki na 74 i jest troche duzy(ale ma kilka plamek )a wydaje mi sie ze na 68 moze byc za maly w lutym .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801465 przez Olka!
hallo halllo dawno mnie nie było :-( Tęsknicie czasem troszkę hihi!!
Kurcze żółtko wiecie, że zupełnie zapomniałam :-( Wredna wyrodna matka !!
U nas bez zmian, Weronia nadal mały leniuszek jeśli chodzi o przewroty itd... tzn. robi to ale nie aż tak często :-(
Na basen chodzimy nadal i chyba kupimy karnet na kolejne 10 zajęć, ale jeszcze się zastanawiamy czy zima to dobry czas na basen.?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #801478 przez vika
dziewczyny czy któraś z Was może zamówiła ten basen z piłeczkami???Gusiek czy Ty może widziałaś go na żywo??? chce zamówić tylko nie wiem na ile byłby praktyczny....na stronie którą Olga dziś podała są całkiem ciekawe piłeczki 50 szt zamówiła bym ten basen + dodatkowe piłeczki ....
Joasiu ja mam jesienne na 68 a zimowe 74 przynajmniej będzie miała luz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801481 przez joasia10015
Tez myśle ze kupie 74 :)
demonique bo juz zgłupialam -zamówiłam TRACY HOGG ,,JEZYK NIEMOWLAT,,(niby 2 w 1 bo jakas nowa wersja z ,,Jezyk dwulatka ,,czy jakos tak )Ale teraz dojrzałam ze jest cos takiego jak ,,ZAKLINACZKA DZIECI ,,Masz obie? Czy to jakies ,,rozne,,ksiazki czy moze tylko nowsze wydanie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801482 przez ewela86
cześć dziewczyny,
dzisiaj miałam załamkę w nocy :( ledwie się położyłam a Diana już standardowo zaczęła się wiercić. Nie wstawałam do niej - myslałam że samo przejdzie i zaśnie, ale oczywiście nie. Wstałam, dałam smoka, obróciłam na boczek no i niby śpi, więc wracam do łóżka... nie minęło 5 minut znowu to samo! Wstałam, wzięłam na ręcę, utulałam i położyłam do łóżeczka i nawet nie zdążyłam się położyć a ona w płacz :ohmy: no i znowu wzięłam na rtęcę potulalam i chciałam z nią usiąć w fotelu lub położyć się w łóżku bo wydawało się że śpi ale nie - jak tylko siadłam oczy jak 5 złotych :ohmy: :ohmy:
ja już nie mam siły... taka niemoc i złość mnie ogarnęła że aż się poryczałam z nerwów :( :( :(
jestem teraz u mamy bo męża nie ma i jak usłyszała że mała się drze to wzięła ją do siebie. niby pospałam od 1 do 7 ale wcale się nie czuję lepiej :dry:
jeszcze jak czytam że wasze dzieciaczki przesypiają całe noce ręce mi opadają :(
zastanawiam się kiedy ja tak będę miała bo w najbliższym czasie się na to nie zanosi :(

Oczywiście najlepsze życzenia dla Polci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #801503 przez tysiiiak
Ewela kurcze Kuba też tak czasem ma zanim dobrze zaśnie ale po jakimś czasie mija i jest ok mam nadzieję, że u was to przejściowe :( współczuję :kiss: też zdarzało mi się płakać w nocy w takich sytuacjach. Wogóle ja się szybko irytuje w takich sytuacjach :angry:

Joasia te jesienne mam na 68 wszystkie i są akurat. Zimowy mam jeden na 6M ale jest troszkę większy a drugi na 74 więc mam nadzieję, że pochodzimy :) Weź 74 trochę luzu to nic złego a pod spód przy -100000 stopni coś grubszego też można włożyć :P

Te plamki przy łokciach zbladły i znów widzę tylko 2 tylko dziś Kubie na policzku kilka krosteczek wyszło i robi zielone kupki albo żółte kwaśne :( Chyba czeka nas wizyta u pediatry jednak :dry:

Uciekamy na spacerek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl