BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #807815 przez Olka!
Jeszcze u nas zębów nie widać !!
Spotkałyśmy się dziś z koleżankami z pracy, wszystkie z dziećmi :-) Czyli nie pogadałyśmy hi hi. Nawet jedna mówi, jak ja się cieszę, że idę do pracy mogę spokojnie wypić herbatę i porozmawiać z koleżankami :-)

Nadal szukam spacerówki, nie wiem czy kupić nową czy używaną, czy może poczekać i kupić na wiosnę parasolkę hmmm nie wiem !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807825 przez Daarikaa
Olga my tez uzywamy avent natural ale ten 6+ czyli z czterema dziurkami do mleczka a z dwoma dziurkami do herbatki, Klaudia na smoczku 1 denerwowala sie ze za wolno leci i wczesniej przysypiala przy jedzeniu bo sie meczyla :)

Klaudia jakos ciezko dzis zasypiala podejrzewam ze dziasla ja swedza bo smoczek to gryzla zamiast ciamkac

ubralam dzis malutka choinke i Klusia jest wniebowzieta :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807826 przez Olga60
Daarikaa a ile mleczka Klaudia wypija???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807829 przez Daarikaa
wody leje 150 ml i zazwyczaj ze 20ml zostawia w nocy leje wody 180

Mykam lulu, dobrej nocy i do juterka :) obyscie sie wszystkie wyspały :) Moniiak , Joasia to sie tyczy również Was :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807830 przez tysiiiak
My niedawno dopiero do domku dotarliśmy od eMka siostry ;)

Miłej nocki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #807843 przez Sylwia26081982
Witam .

Tak sobie podczytuje i jestem pełna podziwu, żedzieciaczki same juz piją, że musicie juz poziom w łóżeczku obnizac itp :) U nas dopiero dzis zauwazylam ze Zuza zaczyna się podnosic, to znaczy próbuje więc musze zwrocic na nia wieksza uwage :)

Olka! ja tez dlugo szukalam spacerowki i kupiłam uzywana Jane Slalom Pro. Udalo mi sie znalezc prawie jak nowa w cenie 350 zł gdzie nowa ponad 1000 , Wozek jest rewelka. Mam w domu X landera spacerówke ale to jest katastrofa, bo siedzisko nie est proste i dziecko zjezdza, miałam przy synku i dziekuje w tym roku nie zamierzam sie meczyc. Parasolke tez mam ale uzywałam tylko dwa razy i lezy i nie chce jej znac, nie dosc ze dziecko siedzi jak pokrzywione to jeszcze niewygodnie sie prowadzi(no ale moze to ja mam taka felerna;) Co do używek to zainteresuj sie po ilu dzieciach jest wózek i szczególną uwage zwroc na stelaz, bo z doswiadczenia Ci powiem że w wózku ktorego uzywalam przy pierwszym dziecku (wspomnianym wczesniej X Landerze ) na dzien dzisiejszy caly stelarz skrzypi, chwieje sie..a wózek miał byc najlepszym z najlepszych. Dodam jeszcze ze nigdy sie nad nim nie znecałąm :)

No to sie rozpisałam :)

Dobrej nocki i buziaki dla wszystkich maluszków :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807852 przez sisina
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807860 przez Anabelle
Olka! napisał:

Jeszcze u nas zębów nie widać !!
Spotkałyśmy się dziś z koleżankami z pracy, wszystkie z dziećmi :-) Czyli nie pogadałyśmy hi hi. Nawet jedna mówi, jak ja się cieszę, że idę do pracy mogę spokojnie wypić herbatę i porozmawiać z koleżankami :-)

Nadal szukam spacerówki, nie wiem czy kupić nową czy używaną, czy może poczekać i kupić na wiosnę parasolkę hmmm nie wiem !

A czego oczekujesz od spacerówki i do jakiej kwoty?
Bo ktoś może polecać coś co dla niego jest dobre, a dla innego będzie wadą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807865 przez sisina
Hejka u nas nocka super 20-6
ale ja czuje sie nie wyspana :laugh:

Moj małz wstawil fotke nawet nie wiedzialam :laugh:

mam dzis lenia nic mi sie nie chce ide na kawe moze ona postawi mnie na nogi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807870 przez munnecabrava
Tweety a ja się założę że wszystko będzie dobrze, jesteś młoda zdrowa, nie pamiętam ile masz lat ale nawet jeśli ok 30 to to przecież 1 przypadek na ok 700 urodzeń.
Ja się nie znam, ale to jeden parametr tylko a jest dużo innych przecież ??? To jak pozostałe masz w normie to chyba nie pownnaś sę martwić. Będzie dobrze :)


hehehe chyba jako jedyna jestem zadowolona z mojej ze spacrówki którą kupiłam z gondolą razem :P:P

Hehehe a ja jeszcze żyje :D dzisiaj widzę się z koleżanką co w ciązy jest musze jej moje ałe pieluszki dać i troszkę cuszków :) później idziemy na kawe do znajomych a od pniedziałku trrruuudny tydzień musze zrealizować moje targety bo później wolne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807871 przez Olka!
Anabelle oczekuję oczywiście tego,żeby była skrętna, żeby ta "buda" nie była luźna, wisząca tylko sztywna, żeby ochraniacz na nogi był wysoko (w moim jest jak wisząca szmata) siedzisko do pozycji leżącej. tyle mi przychodzi do głowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807872 przez Anabelle
Sisina korzystajcie z spania maluszków bo zaraz się to skończy jak się zacznie kryzys 8 miesiąca ;-) Ja od 4 nocy prawie nie sypiam i ma to samo 90% mam dzieci urodzonych w kwietniu. Moja koleżanka rodziła końcem marca i też mówi że ten skok 33-37 tygodnia Ja wykończy ;-)

Antek teraz ma krótką drzemkę oczywiście z mamusia bo z mamusia śpi 30-50 min a bez mamusi 20-30 min :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807875 przez KarinaM
Najlepszego dla Blanki. Rosnij zdrowo słoneczko.

U nas noc z pobudkami. O 4 mleczko i pobudka o 6:30 ale wzięłam tą moją glizdę do łóżka i o 7 usnęła i śpi jeszcze a już 8:50. No to ja leżę i odpoczywam.
Jutro idę przepisać dom na siebie i z Iriną będzie siedziała teściowa. Boi się trochę bo nie umie robić Jej mleka ale pewnie nie będzie musiała bo wrócimy.
Wczoraj choinkę ubrał mąż jak byłam w sklepie po zakupy. Później zrobiłam zupę Irinie którą zjadła pięknie ( ja oczywiście dumna że moja Jej smakuje). Potem odkurzylam dom i zmylam podłogi. No a obiad dla nas zrobiła moja mama.
Dzisiaj odpoczywam bo okazało się że już nie muszę szukać prezentów dla siostrzenicy i siostrzenca bo wolą dostać kasę (mają po 13 i 14 lat).

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807879 przez Anabelle
Olka! napisał:

Anabelle oczekuję oczywiście tego,żeby była skrętna, żeby ta "buda" nie była luźna, wisząca tylko sztywna, żeby ochraniacz na nogi był wysoko (w moim jest jak wisząca szmata) siedzisko do pozycji leżącej. tyle mi przychodzi do głowy

pytałam bo znam 2 super spacerówki z dożywotnią gwarancją na stelaż
1. Baby jogger City mini Gt - gumowe opony, solidna buda, super skretny, składany 1 ręką, materiał łatwy w utrzymaniu, małe rozmiary, odpinane koła
2. Tą mamy - baby jogger City Elite - gumowe opony, solidna buda na metalowych elementach a nie trzaskajacym plastiku, dożywotnia gwarancja na sstelaż, w budzie możliwość otworzenia siateczki boki i tył oraz podglądu od góry, wszystko na ciche magnesy a nie trzaskajace rzepy. Rozmiary większe niż mini więc do większego auta. My mamy kombi. Duże opony na każdy teren, osobna amortyzacja Koła przedniego, rozkładanie płynne do płaskiego, kosz pod spodem, na plecach plus przegrodki przed uchwytem... Składanie 1 ręką

Mogę polecić oba modele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #807880 przez pauluska
Anabelle ja jestem mamą kwietniową i mimo że Iga maruda w dzień noce przesypia super od 2 miesiąca życia. Ja jestem zdania że nie ma co zwalać na skoki rozwojowe po prostu są dzieci które przesypiają noce i te które ich nie przesypiają. Nawet jak mieliśmy skok czy katar Iga w dzień dawała popalić ale w nocy spała jak Aniołek budziła się może z raz wystarczyło ją przytulić i szła spać dalej. Ogólnie śpi po 12 godz czasami nawet 13. Pisałaś że śpisz z dzieckiem w łóżku wydaje mi się że bardziej przez to się budzi (przyzwyczaił się do Twojej obecności) i tęskni do cycusia. Ja może jestem wyrodną mamą wg niektórych ale my Igi do łóżka nie bierzemy ewentualnie rano na przytulaski tak śpi w łóżeczku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl