BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #807337 przez paninka87
Ale sliczne ksiezniczki nam sie pokazaly i ksieciunio Kubus :laugh:

Uwielbiam sowki... moglabym miec w calym domu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807338 przez Anabelle
ewela86 napisał:

annabele a czym się różną otulacze od kieszonek? sorki za pytanie ale po prostu zielona jestem ;)

Ja tez nie wiedziałam na początku :)
Otulacz otula wkład
Kieszonka to pieluszka z otworem na wkład w środku

Pokażę na zdjęciach z google
malywielkiskarb.pl/wp-content/uploads/2013/07/kola%C5%BC1.jpg otulacz (wkłada się wkłady lub tetre lub flanele pod dwie zakładki, mięciutki polarek przy brzuszku oraz za pupką.) Zmienia się tylko wkład do momentu aż kupka wpłynie na otulacz lub siki wpłyną na polarkowe zakładki.
1.bp.blogspot.com/-Xt1-1rco_yc/Ud8JyPhtf...ia+zak%C5%82adka.JPG kieszonka, tj polarem nie są obszyte tylko zakładki ale cała pieluszka, podnosisz klapkę i wsuwasz wkład. Zmienia się całą pieluszkę - idzie do prania.

img259.imageshack.us/img259/8387/pict0040d.jpg tak wyglądają rozłożone. są one size 4-16kg, reguluje się napkami wszystko. pierze z praniem dziecka normalnie. aaa i uprzedzę pytanie ;) kupkę można spłykać w umywalce a resztę tj morką i zafarbowaną pieluszkę wrzucić do kosza na pranie - nie śmierdzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807363 przez ewela86
annabele dziękuję za bardzo szczegółowe wyjaśnienie :) w końcu wiem o co kaman! Bo ja szukałam informacji w necie to tak to wszystko napisane że trudno się połapać, chyba że ja jakaś tępa jestem :ohmy:
jak już wczesniej pisałam dostałam po córce kuzyna 5 pieluch wielorazowych i wychodzi na to że to jednak kieszonki bo wkład wchodzi do środka. Przy sikach jest ok, bo ta powłoka najbliżej skóry przepuszcza wilgoć do środka i pozostaje sucha ( :huh: ). I wydaje się tak być bo po użyciu wkład był cały mokry a polarek sprawiał wrażenie suchego. Gorzej jak się skupkała i to jeszcze na wpół płynnie :lol: Niby są te wkładki jednorazowe ale część wypłynęła poza nie...

tysiak ależ Ci zazdroszczę że Kuba tyle wytrzymuje w wózku! i to jeszcze zasypia! ja muszę ostro kombinować żeby wytrzymała porę spaceru bp o zaśnięciu nie ma mowy :ohmy: zazwyczaj wychodzimy jak wstanie i zje :) wtedy ma jeszcze dość dobry humorek i jest w stanie wytrzymać z pół godziny :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807379 przez munnecabrava
Sevi mnie też daleko do krytyki każdy wychowuje swoje dziecko sam chooociaż gdzieś tam tego kumam. I nie wybrażam sobie inaczej bo nie pogodziłabym wszystkiego co robie.

Paaaula każdemu puszczają nerwy nie przejmuj się. :) Hehehe ja moją złość na Magde wyładowuj na sąsiedzie :P z góry bo jest jeszcze goszy gada do siebie od 11 w nocy do 2. A ja mam mega lekki sen. Jak by mnie czasem ktoś usłyszał albo rzejrzał w moje myśli to zabijam go na 1000 sposobów jak mnie obudzi ....


Magda dzisiaj usiadła sama w łóżeczku mój siłacz :P Jutro muszę ogarnąc miszkanie na swięta domalować pae rzeczy co przy meblowaniu odprysnęły, zrobić Madziorowi kolejny zapas słoiczków urodziny u teściów;P

Hihih wszystko gotowe :) salatki kanapki przystawki :D młoda chwilowo śpi ale znając ją to za chwile się obudzi towarzysska dusza :P

Olgaa mnie się marzy taie ombre ..tylko się trochę boję ...raz tych suchych końcówek dwa że zrobie za mocny i bedzie tandetny.

Dzisiaj kupiłam sobie sukienkę i spodnicę w moim cudownym mohito ::DD: wyprzedaz w modżajto marzenie :D:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807395 przez Olga60
M-brava nie wyjdzie źle jak zrobisz u fryzjera, ale fakt widziałam panieńki z pseudo ombre (białe końcówki, od razu widać że koleżanki w domu robiły ;) ) . Na Rozjaśnione końce fryzjer nakłada farbę z jasnym brązem stąd jest ładny efekt.
Miałam się Ciebie wcześniej pytać, jak kiełki, robiłaś, udały się? Bo ja ile razy próbowałam wyhodować to zawsze gniły :P

Dianka królewna cudna jak zawsze w slicznych ciuszkach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807396 przez pauluska
Jeju ja z tego wszystkiego zapomniałam ostatnio złożyć życzenia solenizantom 7-miesięcznym przepraszam za spóźnienie :)

U nas akcja górne jedynki masakraaaaaaaaaaaaaaaaa !!! dolne to był pikuś ibum zapodałam na noc bo przecież Iga spała tylko godzinkę usnąć nie mogła widać że ją boli kciuka tak zmasakrowała że ma rankę oj ciężko ja jeszcze przed okresem to nerwy mam takie że lepiej nie mówić ale kupiłam melise będę piła :D choć na wieczór piwkowanie na odstresowanie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
no i znowu cała buźka spryszczona bo hektolitry śliny w ogóle mamy 3 stałe posiłki i dwa razy mleko kupy są mega twarde a Mysza pić nie chce z butelki wody dzisiaj dałam jej z filiżanki to się jej spodobało bardzo oj ciężkie dni ciężkie ...

munnecabrava
też uwielbiam MOHITO w styczniu sklep on-line otwierają :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807431 przez sisina

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807449 przez Daarikaa
Najlepsiejsze życzenia dla Lenki i Iguni!!!!

Tysiiak ten Kubuś rozbraja swoimi słodkimi minkami:) buziole od Klaudii :silly:

Ewela Dianka jaka pannica, sliczna niunka i swietny ma ten kombinezonik

Nataszka urocza kruszynka i jakie ma oczka uchachane :):)

Anabell w koncu wiem co i jak z tymi pieluchami wielo

dzisiaj ugotowalam zupke z dynia dla mojej Klusi i tak palaszowala ze musialam jej dolewke zrobid :) fajnie jak jej smakuje :)
Dzieki za rady co do wlosow, chyba bede powoli pasemkammi wychodzic i pewnie na jakims etappie wyjda rude :D albo co gorsze łyse :silly: tfu...tfu.. oby nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807452 przez tysiiiak
No to mamy już nowe mieszkanie i z nowym rokiem się przeprowadzamy. Od poniedziałku chyba zacznę się pakować :cheer: Mieszkanie 10 min piechota od plaży :) wszędzie blisko więc super :)

Pauluska łącze się w bólu. Kubie też idą zeby ale chyba dwójki na dole. Hektolitry śliny z siebie dziś wydobył, marudny ze hehe i wali zielone rzadkie kupale... Ogólnie masakroza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807463 przez Alex_87
No to i ja się dołączam do grupy marudnych dzieciaków, Zuzka rano miała temp 38,6, do wieczora spadła do 38, na noc jeszcze raz dostała coś przeciwbólowego, ciekawe czy to na zęby, ogólnie jest marudna ale raczej chętna do zabawy była.

Anabelle mam kilka pytań: jak często zmieniasz wkłady Antosiowi? kupowałaś wszystko z Milovii? Czy te wkłady się jakoś nie ściągają albo nie rolują jak już są na pupie?
Ja mam dwie kieszonki z których jestem zadowolona, ale myślę żeby wypróbować jeszcze otulacze. A mam straszną ochotę na otulacz Milovii w wersji pirackiej :D

Tysiak to teraz czeka Cię sporo roboty :) ale będziecie mieć blisko na plażę :D już Ci zazdroszczę, ja już zapowiedziałam mężowi że w przyszłym roku muszę jechać nad morze, tym bardziej, że moja ciocia robi remont więc muszę zobaczyć nowe mieszkanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807464 przez Olga60
tysiiiak ale fajnie!!! Zawsze będąc w Dębkach odwiedzaliśmy Trójmiasto, bardzo lubię te rejony :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807467 przez tysiiiak
Najlepsze jest to że klatkę obok mieszka eMka brat a ja mam bardzo dobry kontakt z jego bratową więc będzie bliziutko na kawkę :D Ogólnie te rejony dobrze znam i mam dużo znajomych :) :D
Ogólnie mieszkanie w falowcu ale nie będę tam do końca życia więc luz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807472 przez Olka!
uff koniec dnia!
Weronia chyba odstawia się od cycusia :-( Od wczoraj nie chce pić !!

U nas spacery całkiem ok, nawet mogłabym kilka godzin na spacerze spędzić jak tylko wkładam Pimpusia do wózka zasypia :-)

Mamuśka dzisiaj zaszalała i obcięła włosy :-)

Dziewczyny polećcie mi jakąś dobrą spacerówkę bo muszę małej zmienić wózek a moja spacerówka od bd lupo mnie wkurza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807474 przez Anabelle
Alex_87 napisał:

Anabelle mam kilka pytań: jak często zmieniasz wkłady Antosiowi? kupowałaś wszystko z Milovii? Czy te wkłady się jakoś nie ściągają albo nie rolują jak już są na pupie?
Ja mam dwie kieszonki z których jestem zadowolona, ale myślę żeby wypróbować jeszcze otulacze. A mam straszną ochotę na otulacz Milovii w wersji pirackiej :D

Mam piracki otulacz, ale moim zdaniem tajemnicze sowy wymiatają :D
Ja mam wszystko z milovii, czytałam bloga na którym były testowane różne firmy wielorazówek no i milovia ma najlepszą jakość. Wkłady mają z pół centymetra spokojnie, od spodu jest mikrofibra chyba 4 warstwy, od góry coolmax, siateczka - fajnie zatrzymuje kupkę pod spodem. Na noc na całość nakładam wkładkę "sucha pielucha", to jest cieniutkie, ale dodatkowo otula mikropolarkiem dając dłużej uczucie suchości no i mój Antek po przebudzeniu robi kupę, więc łatwiej się pozbywa kupy z szmateczki niż całego otulacza ;)

jak często zmieniam? Jak normalną pieluchę, co 2-4h lub jak zrobi kupę. Wkłady są bardzo chłonne, nic mi się jeszcze nie wylało nawet po całej nocy. Ale tak jak przesikana pielucha daje uczucie wilgoci, tak przesikany wkład również :)

nie rolują się składają się z 3 części.

piratów "real foto" mam na telefonie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #807478 przez Daarikaa
Widze ze znowu zaczyna sie na majówkach akcja zęby :dry: biedne te ansze dzieciaczki, u nas narazie jest gryzakowanie na maksa, Klaudia jak sie dorwie do gryzka to az warczy tak ja swedza dziasla..

Olka jak scielas? duza zmiana?

Tysiak no to super, jak bedziemy jezdzic w swatowe to chociaz blisko bedzie plaza na romantyczne randki Kuby i klaudii hehe :silly:

kto zgadnie na co patrzy Klaudia? :)

powaga... :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl