BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #807556 przez tweety
hej dziewczyny, nadrabiam a wiec

pauluska - rozmiar 80? my z Kacperkiem nosimy juz 80 i jest na styk, zakladam mu tez 86 bo wygodniej :)

joasia, faktycznie ty jestes maksymalny cyborg, ale za to ostatnio moj M powiedzial ze rozumie dlaczego jestem padnieta po calym dniu z synkiem, i ze mam prawo bo maly moze wykaonczyc. fajnie ze zrozumial

tysiak - Kacperek tez tak robi ze prostuje rece i nogi i staje na palcach, tak napewnp nie pojdzie do przodu. i gratulacje nowego eM

mbrava - gratulacje dla Madzi siadania, to jest postep

anabelle - my tez nie mamy zebow, choc to mieisiac roznicy, ale ja podobno dostalam pierwszy zabek jak miala ponad rok, wiec jeszcze chyba poczekamy

moj fotelik jest do 10 kilo wiec kacper juz za wielki, ale uwazam ze jest za maly do fotelika siedzacego wiec narazie jezdzi w tym, nie mam wyjscia, nogi juz wystaja, glowa prawie, masakra

pochwale sie wam ze maly sam je z butli, ukladam go w wozku albo pochylony, foteliku do karmienia i daje butle, potrafi zjesc zupelnie sam, czasami mu wypadnie to trzeba ratowac, ale dziekitemujak je moge sie ubrac, zrobic albozjesc sniadanie wiec to jest fajne

jelsli chodzi o amnio to sama mialapodejscie na nie dopokimnie to nie dotyczylo, jak gdybala to zawsze mowilam ze nie zrobie bo po co, ale teraz, gdy jest taki strach, tochce wiedziec. do tego nie jestemsama rodzicem Adasia, to tez dziecko mojego M i 50% decyzji nalezy do niego, on chce robic badanie a ja jestempol na pol. wiec idziemy w poniedzialek. podobno najlepszy specjalista w wawie, wynikijak zaplacimy 450 zl dodatkowobeda w pon 23, przed swietami. przynajmniej te wykluczace zd. bedzie dobrze ale boje sie. bardzo. nie wiem co bedzie w pon przed zabiegiem, mam nadzieje ze sraczkinie dostane, czasami mam tak w stresie. maz ma trzymac mnie za reke bo specjalnie przyjezdza moj tato zeby Kacprem sie zajac, potem odpoczywam wiec wracam do domu rodziców. kurcze, ciezko podjac taka decyzje. co jak sie dowiem ze jednak jest zle? nie zakladam takiejopcji ale wtedy bede gotowa, wybiore lepszy szpital i takie tam. wiem ze diagnoza moze byv bledna, ale raczej mowi sie to o takiej dignozie jak mam teraz. bo amnio zadko sie myli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807566 przez Gusia
Dzien dobry, sobota mozna dluzej pospac a moja niunia obudzila sie wczesniej niz w tyg :dry:

Tweety ja Cie doskonale rozumiem, zawsze tak jest ze łatwo podejmuje sie decyzje ktore nas nie dotyczą , a jak nas dotyka jakis problemnas to człowiek całkiem inaczej reaguje.
Ja z całego serca życzę Wam zeby badanie odbyło sie bez jakichkolwiek komplikacji i zeby wyszło ze Adaś jak całkowicie zdrowy :)
Trzymam kciuki , bardzo mocno !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807570 przez Anabelle
tweety, bardzo Ci życzę żeby badanie odrzuciło wszelkie wątpliwości, że dzidzia jest zdrowa, ale całkowicie cię rozumiem. też zrobiłabym badanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807577 przez Daarikaa
Klaudia juz buszuje na macie a ja na internecie hehe

Tweety rozumiem Cie ze chcesz wiedziec co i jak z Adasiem, wierze ze wszystko bedzie dobrze.

no ja z moim wielkoludem nie doczekalabym do roku hehe ale mam fotelik ktory rozklada sie na pol lezaco wiec jest odpowiedi dla takich jeszcze nie w pelni siedzacych

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807578 przez KarinaM
Witam!
Ja się w końcu wyspalam. Noc straszna bo albo Irina stekala i płakała albo Igor wstał o 1:00 i mówi że nie może spać. To poszłam do Niego. Jak usnal wróciłam do naszego łóżka ale zaraz Irina zaczęła płakać. Zjadła o 4 i usnęła ale po 2 godzinach płacz więc wzięłam Ją na brzuch do siebie i pospala do 8:30. Sukces.
Dzisiaj czeka mnie ubieranie choinki, sprzątanie mieszkania i zakupy. No i gotowanie dla Irinki. Mąż przywiózł warzywka ekologiczne i zrobię dzisiaj z nich. Poprzednio zrobiłam na 3 dni i Irina zjadala całe porcje. Bardzo się cieszę.

Tweety życzę żeby badania poszły dobrze i żeby okazało się że to była pomyłka.

Co do fotelików to moja się jeszcze mieści bo mamy pożyczony fotelik Mutsy i jest spory.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807579 przez Sevilla
Tweety po głębszych przemyśleniach, wiem, że zdecydowałabym się na amniopunkcję. Myślę, że zdecydowałabym się urodzić malucha, a badanie tylko pomogłoby mi się do tego odpowiednio przygotować. Tak jak wspominałam Tobie wcześniej, my robiliśmy testy genetyczne, ale wiem, że gdyby nawet okazało się, że jedno z nas jest nosicielem jakiejś choroby to mimo wszystko bym próbowała dać maluchowi życie, bo zawsze zostaje 75% szans, że będzie zdrowe.

U nas pierwsza nocka przespana od 20.30 do 7 rano, bez jakiejkolwiek pobudki (jestem w szoku po ostatniej nocy, kiedy obudził się nam o 23.30 i do 1.30 nie chciał za cholerę zasnąć). Wczoraj byliśmy u lekarza, bo mały ma katarek od pn, a od czwartku kaszlał. Okazało się, że osłuchowo wszystko jest czyste. A tym czasem mamy podawać wit. C w kropelkach, czyścić nosek i zakraplać go Nasivin Soft ... Co do ząbków, lekarka stwierdziła, że jeszcze jest to przed nami. Widoczne są jedynie, jak patrzy się z przodu na dziąsełkach, zaś od góry czysto ...

Tysiak gratuluje znalezionego mieszkanka. Tam mieszka moja ciocia :)

Olga my co wakacje jeździmy do Dębek, bo dziadkowie mają tam domek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807580 przez pauluska
Tweety trzymamy kciuki oby wszystko było dobrze, a tak będzie !!!

Co do fotelika my zamówiliśmy montowany tyłem i przodem i Igę chcę jak najdłużej przewozić tyłem do kierunku jazdy.

U nas kolejny dzień marudztwa przez zęby :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807601 przez gusiek_kom
Pauluska jaki fotelik zamówiłaś?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807609 przez Alex_87
gusiek_kom napisał:

Pauluska jaki fotelik zamówiłaś?


o to samo miałam zapytać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807636 przez pauluska
Maxi Cosi Milofix w tym tyg powinien dojść zdam relację ale w tym co mamy to płacz bo jej niewygodnie już no i przede wszystkim jest isofix a dla mnie to ważne bo miałam dość mocowania pasami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807638 przez gusiek_kom
My mamy wózek maxi cosi mura i jesteśmy bardzo zadowoleni.
dlatego zastanawiałam się nad fotelikiem tej samej firmy :)
Tylko zastanawiam się jeszcze jaki przedział wagowy kupić. myslałam o takim od 9kg
ale muszę jeszcze rekonesans zrobic

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=57950

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807654 przez pauluska
Ja już się nie mogę doczekać wymiany wózka swój chętnie bym na śmietnik wywaliła :D ale czekam cierpliwie do wiosny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807742 przez MINIA
Czesc dziewczyny!!
Strasznie dlugo mnie nie bylo, ale kompletnie nie.mialam czasu zagladac.
Gabi jakos ostatnio straszny maruder ;( budzi sie i placze a jesc niechce... To chyba te zeby.;(
Nie uda mi sie juz Was nadrobic, ale od dzis postaram sie byc regularnie.
Tweety trzymam kciuki za badanie, napewno wszystko bedzie po Waszej mysli i maluszek okaze sie zdrow!

Gusiek- My tez mamy mure 3 i 4 i oba mi jakos nie przypadly do gustu ale zmieniac nie bede.

Co do fotrlikow to zamowilam milofix i oddalam, wszystko super ale jak dzoecko jest ustawione tylem do kierunku jazdy to nie ma miejsca na nogi i musi je opierac o oparcie kanapy, zmienilam na romer dualfix i on ma taki palak co odsowa trohe fotel od.oparcia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807744 przez MINIA
Aaa i spoznione zyczenia dla wszystkich 7-miesieczzniakow :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #807803 przez Olga60
Dobry wieczór :)

Ale tu ciiiiiszaaa :cheer: :cheer: :cheer:

Ja mam pytanie, jaki smoczek macie do mleczka???? My karmimy smoczkiem avent natural 1, on jest chyba od 3 m-ca i mam wrażenie że czas na większy :huh:

Też się pochwalę, Natasza od 3 dni sama pije soczek z butelki :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl