BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #807989 przez vika
hej dziewczyny....ja wracam z chorobowego :angry: masakra jakaś... :dry: :angry: .nie wiem czy to była jelitówka ale tak chora to ostatni raz byłam w dzieciństwie... :huh: :huh: :huh: ..dobrze,że mąż miał wolne to się wszystkim zajął w innym przypadku wlazła bym do Tośki do łóżeczka(bo tam by była najbezpieczniejsza) i tak byśmy spędzały cały dzień :ohmy: :lol:
całonocne wymioty bóle całego ciała i gorączka nie do zbicia :ohmy: :ohmy: :ohmy:
NA SZCZĘŚCIE WSZYSTKICH INNYCH OMINĘŁO ...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I MNÓSTWO BUZIAKÓW DLA WSZYSTKICH 7MIESIĘCZNYCH KRUSZYNEK :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808008 przez Anabelle
Nie no jak jakieś zachowanie trwa w sposób przewlekły to raczej skokiem tego nazwać nie można. :-P

Mi się Antek zepsuł w październiku, poszliśmy tydzień później do pediatry bo mały chorował a lekarz na to że już mu zęby idą bo dziąsła rozpulchnione. Zębów antek nie ma do dziś, a dziąsła tak go bolą że gryzie bokiem. Mam nadzieję że jak skończy się temat zębów to znowu będzie ładnie spal ;-)

Spacer zaliczony jak i zakupy - jeszcze stolarz przyjdzie

Na razie idę karmić marude ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #808037 przez vika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808039 przez joasia10015
Hahahahaahaahahhahaahahaaaa no to my skok mamy od.....urodzenia Mikusia ;) I w sumie podobnie jak Anabelle od 1,5 roku nie przespałam całej nocy B)
Haha a moze jak przypadnie nam skok to Miki na odwrót i bedzie spał jak aniołek :blink:
Pozyjemy zobaczymy :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808053 przez munnecabrava
Joasiu całego serca Ci życze tego skoku na pozytyw :P u twojego terrorysty :P

My wróciliśmy do domu :)



Robię kolację pulpeciki w sosie pomidorowo kokosowy PAscala :D:DD:

Ale mnie ten weekend zmęczył masakra.


A dzisiaj mój małż mnie zaskoczył i chyba troche docenił że ja tak o wszystko dbam. bo byliśmy w gościach i stwierdził że mieli straszny syf i generalie poza alkkoholem i chipsami :D był stół :D A ja zawsze wszystko przygotowuje oczywiście ładnie sprzątam mieszkanie my nawet jak mamy syf w domu to mmy większy porządek ;P No i jeszce ja się wypachniłam ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808058 przez Olka!
M-brava jak miło usłyszeć takie słowa co :-) Mi też dziś mąż powiedział prawie to samo hi hi :-) Bo rodzice z zaskoczenia przyjechali, my na budowie i pytam męża kurcze czy my mamy w mieszkaniu porządek to stwierdził, że ostatnio zawsze jest :-)

Kilka prezentów już mam z głowy mama, bata, bratowa i bratanica :-)'

Weronia odstawia mi się od cyca i strasznie to przeżywam :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808063 przez Olka!
Vika Twoja Panna się rewelacyjna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808070 przez Olga60
TOSIA !!!! Ostatnie zdjęcie!!! Jaka landryneczka i te rzęsy :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808079 przez Sevilla
Spóźnione życzonka dla 7 Miesięczniaków ...

U nas ostatnio istna masakra rozwojowa. Nawet czasu na dupie nie mam usiąść, Maks obecnie już raczkuje, pełza, wspina się po wszystkim, łóżeczko obniżyliśmy na III poziom, bo wykminił, jak przy nim wstawać, jedynie chyba przy ścianie nie staje. A że nogi jeszcze słabe, to leci na łeb na szyje i łapie dziecko w locie. Do tego jeszcze sprzątanie przed świąteczne ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808082 przez Alex_87
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich 7-mio miesięczniaków :)

Jak dobrze, że ta niedziela już się kończy, bo tak mi się dłużyła :/

Co do spania w nocy, to u nas też są przesypiane całe od 2 miesiąca, jeśli już daje w kość to w dzień :D ale już wolę jak marudzi w dzień a w nocy normalnie moge się wyspać. U nas też od jakiś 2 miesięcy jest ciągłe gryzienie smoków, gryzaków, ludzi :D a zębów nadal brak :dry: i też gryzie tak bokiem, jakby miały jej wyjść zęby tam z tyłu :P

Zuzka powoli rozpracowuje jak trzeba raczkować do przodu, poza tym robi wielkie postępy w obrotach, no i coś czuje, że niedługo zacznie wstawać, bo dziś 2 razy się podciągnęła po mojej mamie i prawie wstała. Generalnie wielki łobuz z niej, wszystko zrzuca na podłogę

Olka Weronika gardzi cyckiem? Bo moja ostatnio też jakoś woli napić się z butelki, rzadziej je z cycka, ale ja bym wolała żeby sama z niego rezygnowała, niż później odzwyczajać, już w sumie się przymierzam żeby powoli przejść na mm, ale jednak jeszcze to odwlekam w czasie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808091 przez vika
sevila u nas jest identycznie....na wszystko się wspina....ciągle nabija sobie jakieś kuksańce...a łóżeczko traktuje jak gryzak...stoi na nogach i obgryza :huh: na chwilę oka z niej nie można spuścić....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808099 przez Alex_87
Vika Tosia jest prześliczna, normalnie miss majówek :D (ale oczywiście wszystkie majowe dzieciaki są śliczne :)) Podobna do Ciebie czy do męża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808109 przez moniaaak
Joasia... czasami mi się wydaje, że gorzej być nie może, ale wtedy Kacperek robi coś takiego, że juź wiem, że może. Skok, nie skok- noce są jakie są ;).

Vika- TOsia rewelacja- dziś się zachwycaliśmy z mężem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #808120 przez Olka!
Alex ja do pracy wracam za rok dopiero więc mała może sobie jeszcze cycusia pić no ale jak nie chce to jak gąski jej nie utuczę, dzis przed snem jak nie chciała cyca dałam jej butlę i też nie chciała. Wrrr z tym jej jedzeniem to szału dostanę.

Muszę odkopać Wasze posty kiedyś pisałyśmy ile razy dziennie maluszki piją mleko.
Weronia śpi tatuś ją ululał.

Sevila współczuję, ja niby się cieszę, ze Weronia zaczęła pełzac ale juz sobie wyobrażam co będzie dalej :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl