BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #810596 przez madzia1210
Ja mam niby w maju wracać do pracy, ale jakoś sobie tego nie wyobrażam. Do żłobka musiałabym wozić 15 km to mi się nie opłaca. Mama nie może pilnować bo ma za dużo roboty, a teściowej nie zostawię małego z powodu jej choroby. Więc sama nie wiem. Pożyjemy zobaczymy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810598 przez sisina
Hejka
cudne te dziewczynki nasze w tych opaskach ja siostrzenicy tez kupilam na swieta
no i fabianowi będzie wychodzil 2 zabek na dole
maly dzis ma jakiegoś lenia je spi pobawi sie i znowu mu sie chce spac...
co do piersi to ja sie nie wypowiadam ...zawsze mialam Male no ale teraz to masakra
ale mojemu M to nie przeszladza
zmykam na zakupy dzis ciocia ola zostaje z malym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810601 przez Anabelle
A rodzeństwo babć lub kuzynostwo?
Czasem wśród nich jest ktoś kto mógłby zostać.
Fajną opcją są też żłobki rotacyjne tj 2-5 mam zgadują się i zajmują dziećmi na zmianę w swoich własnych domach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810610 przez Olga60
Wszystkiego najlepszego dla DZIEWCZYNEK :kiss:


Tysiiiak choroby i tak nie ominą dziecka, więc jak nie zachoruje chodząc do żłobka, to w przedszkolu załapie, to nieuniknione, pod kloszem trzymać się nie da. No, ale zdarzają się również mamusie typu: syneczku nie biegaj bo się spocisz :ohmy:

Tosiula no cóż, wszystko chyba już zostało napisane. Pięknie pozuje, Natasza to tylko za psem się rozgląda :laugh:

Anabelle myślałam na pierwszy rzut oka, że synuś w kasku jest :laugh: , oczy ma piękne :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810612 przez pauluska
Żłobek żłobkowi też nie równy :P Moja koleżanka posłała córkę i zadowolona bardzo. Ja wracam od września dopiero do pracy i to też pewnie nie na cały etat ;) z Igulą mam nadzieję zostanie moja ciocia. Ogólnie cieszę się że nie muszę jeszcze wracać ale nie ukrywam że czasami myślę o powrocie:P (kiedy kryzys mnie dopada :D).Na pewno ciężko jest etat w pracy dom i dziecko chociaż im więcej obowiązków tym pewnie lepsza organizacja. No i jak się pracuje w korporacji to nikt raczej nie będzie czekał jak nie ta to inna a takie czasy że pracy trzeba pilnować ja mam to szczęście że pracuje w firmie rodzinnej jak ja zaszłam w ciąże akurat wróciła dziewczyna z macierzyńskiego.

Robię właśnie ciasto 3bit :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810615 przez paninka87
Uff ale młyn w pracy przed urlopem... w końcu usiadłam i odpoczywam :P teraz ponad tydzień laby mnie czeka :laugh: :laugh: heh zapomniałam tydzień robót domowych :P :silly:

Tosia tez ślicznie się prezentuje...

U nas pada deszcz mam nadzieje że w święta pogoda będzie ładniejsza...

ja bede robic takie ciasto:p dla niedzielnych gości

kotlet.tv/stefanka-na-herbatnikach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810628 przez KarinaM
Paninka moja siostra zawsze robi stefankę. Uwielbiam to ciasto.

3bit tez lubię. Ja w ogóle kocham słodycze które dobrze wchodzą w boczki i dupcię.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810632 przez paninka87
hihih a mi na święta wystarczy snickers mojej mamy... mama to w ogóle gotuje super i piecze... nie to co teściowa barszcz z paczki i gotowe ryby sklepowe ;) brrry dobrze ze spędzamy Wigilie u mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810671 przez Olga60
ZĄBAL SIĘ PRZEBIŁ :lol: prawa dolna jedyneczka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810673 przez KarinaM
Olga gratulacje. To teraz tylko czekać na drugą.

A my idziemy do siostrzenicy na urodziny. Fajnie bo to tylko na parter naszego domu więc wrócę kiedy Irinka będzie marudna.
No i dzisiaj zjadła całą moją zupę.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810677 przez paninka87
Sypią się ząbki..super.
Blanka wykonczona, zasnela mi wlasnie! Ciekawe czy to na noc? Moglaby juz spac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810678 przez Ane88
Witam tym ponurym popołudniem...:))

Chciałam się pochwalić, że Kubuś dzisiaj cały dzień woła MAMA :)))
i nawet jak wyciąga cały dzień do mnie ece i woła mama to chodzę z bananem na buzi:)))


Wasze córeczki są takie śliczniutkie, a w tych sukienusiach poprostu cudownie...
Tysiak ja taż mam nadzieje, że kiedyś będzie mi dane tak stroić moją pannę:))

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810680 przez Daarikaa
Wrocilam ze sklepu OMG ale szal w sklepach:D tosz to szok !

Klaudia lula, wyszly jej na buzce jakies czerwone krosteczki i nie wiem czy to potowki od goraczki czy cos innego.. moze 3 dniowka ale jakso za malo ich..hmmm

Ktores z Waszych dzieciaczkow przechodzilo 3dniowke? jakie byly te krostki i gdzie umiejscowione.

Ane gratulacje!! to mile uczucie uslyszec mama, tez mi bylo dane ale juz Klaudia zapomniala jak sie to mowi heheh teraz w ogole mało mówi

Nataszka brawo za ząbka! :lol:

dziewczyny ale robicie mi ochote na te ciasta:D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810707 przez pauluska
Daarikaa przy trzydniówce nie musi być wysypka a jak Klaudia tak gorączkuje a innych objawów brak to zapewne właśnie trzydniówka która może trwać nawet 5 dni hehe. Pytałam jaką kaszkę glutenową podajesz do mleka ? (chyba przeoczyłaś pyt. :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810708 przez joasia10015
Hejjjj dziewczyny :) CXzytam na bieżąco :)
karina ja mysle o tych rajstopkach bo Miki sie ślizga na panelach a te z ABS-em na kolankach bylyby super :) Tylko widze ze na tej aukcji sa kolory dla dziewczynek :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do Miłcia to rozmawiałam z jego Panią i ona pow.że on tylko chwilami jest taki ,,dziki,,i taki smutny...Stwierdziła że widac ogromne przywiazanie do nas-do rodziców ...nie wiem czy to dobrze czy zle...Ciesze sie ze jest za rodzicami ale chce zeby był odważny i wesoły....Kurcze nie łatwo byc rodzicem :dry:

Dziewczyny a jak waga? Wróciła do normy??? Mi nadal stoi ... 3 na plusie :S A po świetach pewnie 6 plus :huh: ;) A jak idzie dziewczynom cwiczacym z Ewką Chodakowską ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl