BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 5 miesiąc temu #810867 przez Olga60
Tysiiiak dzięki za info, faktycznie Daarikaa pisała wcześniej o tym.

A danie zrobiłam następująco: 2 mniejsze marchewki (dodają słodyczy, a przy pomidorach to ważne), biała pietruszka, 1/4 selera, liść pora i do tego półtorej pomidora bez skóry i pestek + półtorej łyżeczki koncentratu pomidorowego. Osobno ugotowałam 50g indyka, wszystko zmiksiwałam z oliwą i sypnęłam koperku. I dopiero dodałam ugotowany ryż (1 1/2 łyżki), na gotowo wyszło ok pół litra jedzonka.
Co ważne, pomidory lubią być gotowane!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810871 przez tysiiiak
Olga dzięki spróbuje :) tylko chyba bez koncentratu a raczej w przecier się zaopatrze ;) a jutro z kalafiorkiem i marchewka i makaronem chyba zrobie :)

Ewela Jeżeli chciałabyś kiedyś dodać zdjęcia jedno pod drugim to dodajesz jedno zdjęcie wysyłasz posta, edytujesz i dodajesz kolejne i tak z każdym następnym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810872 przez Olga60
Te pomidory dodałam tylko dlatego, bo mam ich sporo, ale prawdą jest, że najwięcej likopenu zawiera dobry koncentrat pomidorowy. Ja kupiłam w lidlu mały kartonik i w składzie są pomidory i sól(to jedyny konserwant) bez żadnych E

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810875 przez Olga60
Tysiiiak to był przecier jednak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #810878 przez vika
a tym czasem moja już sobie pospała....


tak się siłuje w kojcu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810879 przez Olga60
Vika chyba żartujesz, czy to jest teraz :cheer: ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810881 przez tysiiiak
Kuba też chwilę temu zasnął :dry: Jutro go przetrzymam i nie pozwole tak późno w kimono uderzać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #810884 przez vika
Olga przed sekundką zrobione zdjęcia już od godziny się siłuje...obudziła się o 21.30 zjadła przebrałam ją i wyszłam z pokoju pół godz obijała się w łóżeczku przy zgaszonym świetle a teraz już od godz w kojcu walczy ale nawet razu nie pisła :)

Tysiak Tosia miała dziś tylko jedną drzemkę a na noc [padła chwilkę po 18-stej to raptem pół godz wcześniej niż ją kładziemy...ogólnie zawsze o 18 stej kąpiel i do łóżeczka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810888 przez ewela86
dzięki dziewczyny :) stwierdzam że wszystkie nasze majowe dzieciaczki są po prostu boskie :) :lol: :lol:

dzięki tysiak

vika to będziesz miała kolorową nocke! niezmordowana ta twoja córa!

ja jeszcze blenduje, chociaż już podjada czasem mije "dorosłe" posiłki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #810889 przez Daarikaa
Klaudia spi od 21, ja juz po kapieli i zaraz mykam spac. Jutro mam zabieg laserowej korekcji wzroku. O 10 mam byc w przychodni to pewnie po 11 bede juz po...

Dianka urocza! piekny ma odcien teczówki, laseczka ze hoho a jeszcze te cudne ciuszki:)

Vika no to Tosia pospala :silly: a tak serio Tosia to sama słodycz!

Joasia piekne zdjęcie - takie wzruszajece. Fajowych masz tych chłopaków!

Ooooo ja gtez z checia zrobie Klusi pomidorowa :) moze po weekendzie bo dzis zgotowalam jej kalafiorek, cukinie,, marchewka, seler, pietruszke,indyczek i ziemniaczek doprawione koperkiem i jadla az jej sie uszy trzesly :)

widze coraz wiecek krostek na ciele Klaudii wiec to chyba byla 3 dniowka

ja tez blenduje ale widze ze Klaudia woli jak gniote widelcem i znajdzie jakis łakomy kąsek hehe:D:D z małżem smiejemy sie ze przezuwa jak babcia bez zebów ( bez obrazy)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810894 przez vika
Uffffff ale kupsko zrobiła...wrzuciłam ją pod prysznic i teraz zasypia w łóżeczku....mam nadzieję,że szybko padnie....wszystko na to wskazuje... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #810904 przez KarinaM
Aniusas całuski dla Olci.

U nas od 1 walka ze snem. Obudziła Irinę czkawka. Przebralam pieluchę i przeszła ale za to Irina nie chciała spać. Godzinę męczyła się aż w końcu dałam mleko mimo że była 2. Wypiła i poszła spać. No a mamuśka znowu nie może usnąć.

A na Tośkę to nie mogę się napatrzeć.
Joasiu chłopaki boskie. Jak dla mnie to zięciem może być zarówno Miłoszek jak i Mikołaj. Nie ma znaczenia. Prześliczne chłopaki.
Diana to chyba modelką będzie bo nie dość że ładna to i uśmiechnięta.

Daarikaa daj znać jak będziesz po operacji i jak będziesz mogła pisać. A co z dzwiganiem po takiej operacji? Ktoś pomoże Ci przy Klaudusi? Bi chyba nie można dźwigać? Może źle słyszałam ale dowiedz się jak to jest żebyś krzywdy sobie nie zrobiła.

Lecę spać. Może się uda.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810906 przez KarinaM
No i 6:10 pobudka. Pogadała trochę w łóżeczku ale znudziło się pannie i trzeba było wstać. No i znowu czkawka Ja złapała. Jak tylko przebrałam pampersa czkawka minęła po dwóch minutach. A mąż oczywiście śpi w najlepsze. Idę robić mleczko.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810907 przez Anabelle
Faktycznie dość ostro te oczy Antkowi wyszły na zdjęciu - co dziwne, bo zdjęcie robione telefonem :P

Blender - ja już nie robię jednolitej papki - Antek woli normalne rzeczy. Czasem dostanie wężyk z makaronu, albo banana czy marchew ugotowaną i rozgniecioną widelcem... Biszkopty czy chrupki je samodzielnie - banana też zje, jak mu się da do ręki - ogólnie daje radę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #810911 przez munnecabrava
Ja już waże chyba mniej, w ndz u mamy się zważę się u mamy.

Joasia popłakałam się ze śmiechu:P:P był przebrany w sumie nie wiem za co :D:D:D Co do cycków to są takie zastrzyki co siwiec stosuje i podnoszą biust na 2 lata co prawda to 2 tys :P ale zakładam że zrobie to po drugim dziecku więc lcę że będzie mnie już stać :P:P optymistycznie zakładająć :P Joasiu prześlczni C Twoi chłopcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl