BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #810820 przez tysiiiak
Ojjjj Joasiu ale chłopaki się tula siebie uroczo :) boscy są :*

Darika 3mam kciuki :) odważna jesteś :)

Sevilla to i mnie blisko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810822 przez vika
Joasiu to prawda takie chwile są wzruszające....i to za każdym razem....moja grała Maryje....trzy razy się popłakałam :woohoo: hmmmmm jaka braterska miłość :kiss: super :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810825 przez Alex_87
Dziewczyny piękne dzieciaczki !!! Olga ile Natasza ma sukienek, chyba całą szafę :D
Joasia chłopcy chyba będą bardzo za sobą :) Anabelle oczy Antka bosssskie :cheer:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Cieszę się, że nie musze się zastanawiać z kim zostawić dziecko, chociaż czasem żałuję, że nie mam gdzie wracać do pracy :( Kurcze przecież wiadomo jak pracodawcy patrzą na młode matki z małymi dziećmi...po co mają zatrudniać kogoś kto w domyśle będzie często na zwolnieniu bo dziecko chore, chociaż u nas raczej mąż będzie brał zwolnienie na dzieci, bo bardziej mu się to będzie opłacać.

Hmmm a Zuzka mówi MEME jak płacze i wtedy chce do mnie, więc odbieram to jako mama :D żadnego dada, baba ani tata nie słyszałam, jedynie zlepek sylab, których nikt nie potrafiłby powtórzyć :P achhh pochwalę się, dzisiaj się złapała za moją rękę i wstała :cheer: chociaż pewnie to jednorazowy wybryk póki co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810831 przez ewela86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


darika ja też nie bardzo wiem o co chodzi! ale oczywiście będę trzymać kciuki...

co do żłobków i niań to po powrocie do pracy mam to szczęscie że mama będzie się zajmować małą.

joasia zakochałam się w twoich chłopakach!!! cały czas patrzę na to zdjęcie! i wiesz co równie dobrze Miłoszek bedzie mile widziany jako zięciunio :lol:

olga nasza śliczna, zgrabniutka Nataszka!

no i oczywiście tosia! wystrzałowy uśmiech

anabelle rzeczywiście oczy na pierwszym planie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810832 przez Alex_87
Jeszcze miałam zapytać, blendujecie nadal dzieciakom jedzenie? Bo moja nawet jak w zupce znajdzie kawałek jakiegoś warzywka to ma odruch wymiotny albo tak miele językiem, żeby kawałek znalazł się na czubku języka, wystawia go i krzyczy eeee jakby chciała powiedzieć weź do ode mnie :D czyli chyba jeszcze nie gotowa na żucie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810834 przez ewela86
więc i ja podzielę się dzisiejszymi fotkami:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810838 przez Sevilla
Alex_87 u nas już coraz mniej blenduje, są widoczne kawałki mięsa i innych warzyw. U nas wręcz odwrotnie, jak Maksior odkrył, że można gryźć, miażdżyć i przeżywać, nie chce za bardzo papek. Z jednej strony to i dobrze. Np dziś rano wydudlał 200 ml mleka, a potem wtranżolił 1/3 bułki i moje żółtko z jajka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810840 przez ewela86
***
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810841 przez ewela86
sorki ale nie umiem dodawać kilka zdjęć w jednym poście :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810842 przez Olga60
Alex dzisiaj robiłam zupkę pomidorową-a mmoże było to danie bo gęste, w każdym razie warzywa i mięsko zmiksowane a następnie dodałam ryż i tylko wymieszałam. Poza tym Natasza już od kilku dni przygryza ze mną śniadanie tzn chlebek z masełkiem+żółtko na miękko lub dwa małe plasterki parówki z szynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810843 przez ewela86
i spod choinki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810846 przez Olga60
Och Dianka mała myszka Miki, wiecznie uśmiechnięta :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #810851 przez tysiiiak
Ewela Dianką się już na fb zachwycałam :) ona co zdjęcie to piękniejsza :) nie to żeby wcześniej nie była :) :kiss: :kiss: :kiss:

Ja staram się Kubie mniej zblendowane dawać i on bardzo lubi takie jeść :) Wczoraj mu ugotowałam kawałek marchewki i mu dawałam palcami kawałeczki oddzielając i był zachwycony :)

Olga jak te pomidorki robiłaś czy przecier pomidorowy? Zastanawiałam się ostatnio czy nie zrobić już ale myślałam że za wcześnie... Kuba też z nami śniadanko czasem wcina :) tzn chlebek ;)

a Darika ma operację na oko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810855 przez paninka87
Diana to najwieksza modeleczka... takie cukierusie do schrupania z tych naszych dzieciaczkow :)

Joasia chlopaki rewelacja! Moje dziewczyny tez czasem wspolnie sie kapia... ale w duzej wannie bo Amelia ma 130 wzrostu :laugh:

U nas nadal papki... Olga co dodalas do pomidorowki- koncentrat czy pomidory? Teraz bede w domu to musze troche urozmaicic obiadki.
Posprzatalam lodowke i szafki w kuchni... jutro reszta. Na ciasto brakuje juz sil... tez jutro zrobie:)

Blancia tak slodko spi:) odsypia dzionek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #810861 przez madzia1210
Dianka boska i jak zabki widac :)

Teraz to chyba tylko moj Szymus nie ma zabkow.

Ja wogole nie bledowalam tylko gniote mocno widelcem a miesko drobniutko kroje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl