BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #815118 przez ewela86
sevilla biedny Maksiu :( szybkiego powrotu do domku i zdrowia!!!

vika to może i ja spróbuję odać z tej samej butelki...

annabelle gratuluję zębolków :lol:

karina jak tam po takiej przerwie powrót do pracy? mi się skończy pierwsza część urlopu rodzicielskiego 15 stycznia, ale po przemyśleniu zdecydowałam że jeszcze nie wracam i złożyłąm wniosek o kolejne 8 tygodni :)

u nas nocka nieciekawa, częste pobudki i postękiwania. także wogóle się nie wyspałam i chyba utnęsobie jakąś drzemkę bo Diana właśnie zasnęła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815145 przez demoniqe
Sevilla trzymaj się kochana!!

Anabelle gratulacje ząbalków :) ja już bym chciała żeby Kuba miał chociaż jeden :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815159 przez sylkaax
Sewilla buziaki dla małego niech wraca do zdrowka!!
My po wizycie kontrolnej osłuchała i niby czysto do poniedzialku podawac antybiotyk.Mozemy wyjsc na spacer jutro na
30 min ;-);-) a ja dzisiaj mam dzień na sprzątanie od 5 rano działam teraz tylko podłogi i będzie błysk. ;-) Jeszcze zaraz tata przywiezie mi oscypki to jutro na obiad medaliony z oscypkiem i żurawinką ;-) ajaj :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815236 przez pauluska
Zdrówka dla Maksia :)

sylkaax a Ty spać nie możesz ? hihi lepsza ode mnie jesteś ze sprzątaniem ;) ja miałam dzisiaj wstać o 6.45 obudziłam się spojrzałam za okno stwierdziłam że noc i idę spać dalej :D nienawidzę wstawać jak jest ciemno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815262 przez munnecabrava
byłam dzisiaj załatwiać becikowe żall ....chyba tylko testu ciążowego ne trzeba dostarczyć.... oczywiście nic nie załatwiłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815265 przez sylkaax
Pauluska Adrian obudzil się nie spaL, wzieło mu się na zabawe to ja dawaj z chatą :-P ogolnie to troche mam bzika na punkcie czystosci i jak mnie wezmie to jakbym miala motorek w tylku hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815267 przez ewela86
demonique nie martw się :) przyjdzie pora i będą. Chętnie oddałabym ci jednego ząbka Diany za te przespane noce... :P

sylkax a co to za przepis? ja zabieram się właśnie za gołabki odwrotne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815271 przez sylkaax
munnecabrava napisał:

byłam dzisiaj załatwiać becikowe żall ....chyba tylko testu ciążowego ne trzeba dostarczyć.... oczywiście nic nie załatwiłam ;)

Ja idę we wtotek niby wszystko mam ale i tak wymyślą pewnie ze czegos brakuje. Porazka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #815282 przez sylkaax
ewela86 napisał:

demonique nie martw się :) przyjdzie pora i będą. Chętnie oddałabym ci jednego ząbka Diany za te przespane noce... :P

sylkax a co to za przepis? ja zabieram się właśnie za gołabki odwrotne.[/quote

Ja rozbijam schab przyprawiam, w środek oscypek zawijam jajko ,bułka tarta- smazymy do tego
pieczone ziemniaki i żurawinka taka w słoiku tylko podgrzewam ją lekko ;-) Proste ale smaczne ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815302 przez ewela86
sylkax brzmi pysznie:) chyba sprobuje:) s to jajko to tylko do obtoczenia rozumiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815308 przez sylkaax
Tak do obtoczenia:-)tak na szybko pisaLam sorki :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815314 przez pauluska
Dziewczyny co podajecie w ramach deserku ? Ja podawałam do tej pory słoiczki jabłko/banan/gruszka no ale postanowiłam sama przygotowywać starłam jabłko z bananem ale coś średnio smakowało. Kupiłam też ciasteczka Hipp to nawet ładnie Iga sobie radziła a jutro zaczynam gotować obiadki tylko nie wiem czy Iguli posmakują bo ładnie wchodzą jej jedynie obiadki Hipp i to te zmiksowane na jednolitą masę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815321 przez Alex_87
Pauluska mojej najlepiej smakuje banan, jabłko starte tak średnio...Ale czesto jej robię kaszę jaglaną albo taką zwykłą manną i do tego właśnie jakiś owoc starty w ramach bardziej sytego deserku, mam też mrożone jagody, borówki, maliny.

A co do obiadków to moja się ostatnio buntuje, przez dwa dni dostawała rosół zrobiony przez babcię tylko mniej doprawiony i ładnie zjadła, więc może już jej się nudzą te bezsmakowe papki :/ warzywa w kawałku jej trochę lepiej idą, nie wiem może zastosuję metodę BLW ale to chyba nie na moje nerwy, bo ona niewiele co zje a kuchnia cała zawalona. To jest jednak dobre dla osób które mają dużo wolnego czasu :D (posiadanie dziecka i dużo wolnego czasu to jednak pojęcia wykluczające się :D)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815338 przez pauluska
Też chciałam zastosować tą metodę ale jak mówisz Alex ile to sprzątania, zobaczymy jak Iguli nie będzie szło jedzenie moich zupek to spróbuję może.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815345 przez ewela86
sylkax spoko, napisałaś szybko, zwięźle i na temat :) wszystko było jasne, a spytałam dla pewności bo ze mnie master szef to z pewnością nie jest :blink:

moja Diana też czesto gardzi moimi obiadkami ale się nie zniechęcam... i tez za bardzo jej nie wchodzą te mniej zmielone obiadki :( muszą być zblendowane na papkę i wtedy się zajada. trochę mnie to martwi ale mam nadzieję że jak jej stopniowo, pomału będę dawać coś do pogryzienia to się przekona. dzisija rano dawałam jej okruszkami chlebek z masłem i po paru kęsach strasznie się zadławiła a ja o mało nie zemdlałam ze strach :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl