BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #815354 przez tysiiiak
Hej ;*

Melduję, że nie żyjemy już w stercie worków, kartonów i dupereli ;)
Kubie coś ciężko idzie przyzwyczajenie się do nowego miejsca ale mam nadzieje że wkońcu przywyknie. Lecę układać ciuszki Kubula ;)

Biedny Maksio :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815376 przez Olka!
tysiak szybko się ogarniesz i będzie już tylko miło :-)

pauluska u nas deserki różne najczęściej hippowe ale czasem też banan jabłko gruszka starte przez mamę :-)
My dziś zaszaleliśmy i zamówiliśmy już część mebli do domu, jest już szafka pod tv, komoda, ława, kanapa, stół i krzesła do kuchni. Już dosyć chyba sporo wszystko ma być jakoś za 6 tygodni to akurat na przeprowadzkę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815380 przez ewela86
sylkax brzmi pysznie:) chyba sprobuje:) s to jajko to tylko do obtoczenia rozumiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815413 przez KarinaM
Witam.
Czytałam Was po pracy ale Irina jest dzisiaj tak marudna że nie da rady nic zrobić przy Niej.

Powrót do pracy ciężki ale cóż trzeba pracować.

Najlepszego dla naszej ośmiomiesięcznej Polci.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815438 przez Daarikaa
Najlepsze zyczenia dla Poli!

Sevilla buziaki dla Maksia!

Dzisiaj jezdzilismy za spacerowka i zglupialam juz nie wiem jaka kupic HELP chcialabym zeby byla dosc duza, miala pompowane kola, rozkladana do pozycji lezacej, skretne blokowane kola - waga wozka nie ma znaczenia bo nie mieszkam w bloku POMÓZCIE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815444 przez Olka!
Darikaa ja też szukam i szukam i szukam i nic nie widzę, już myślałam, że x-lander move ale już sama nie wiem, mam teraz bd lupo i baardzo mnie denerwuje, że ta hmm jak to się nazywa no ta buda taka luźna jest, żeby tak nie wiało przez nią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815448 przez sylkaax
Sto lat dla Polci !!:-*:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815460 przez Alex_87
Stówka dla Poli :)

Darika czy to Ty masz fotelik Caretero? Ile za niego dałaś? Jak się sprawuje? Dziś widziałam u mnie w mieście w sklepie Caretero Fenix i całkiem niegłupi mi się wydał.

A co do spacerówki to nie pomogę, bo narazie nie zmieniam :)

Karina Ty już na stałe wróciłaś do pracy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815463 przez paninka87
Ja wracałam do pracy naładowana, pełna entuzjazmu... a teraz czuje się mega wypompowana... więc póki możecie cieszcie się z przebywania w domku;)

Najlepsze życzenia dla Poli

Mój Bąbelek dziś płakał podczas kąpieli... nie znam powodu... zębole albo zmęczenie :unsure:

Jutro impreza a ja mega padnięta zaraz chyba mykam spać ;) nawet nie byłam pomóc w przygotowaniach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815467 przez ewela86
Darika ja tez narazie zielona w temacie bo zamierzam zmienic dopiero na wiosne. Teraz i tak rzadko uzywamy wozka bo nie chciala siedziec i na spacetach zazwyczaj uzywamy nosidelka. A jak zmienie to juz na jakis lzejszy - parasolke chyba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815470 przez KarinaM
Alex niestety wróciłam na stałe. No chyba że mama nie da rady z Iriną a teściowa nie pomoże przy Igorze to pójdę na rodzicielski. Muszę wytrzymać miesiąc i poczekać czy przedłużą mi umowę bo mam do końca stycznia. Gdyby mi nie przedłużyli to chyba nie mogę iść na rodzicielski. Nie wiem jak to jest.
Mąż chciałby żebym zmieniła pracę na taką od 7/8 do 15/16. Czyli biurową. Ale ja nie mam takich zapędów żeby siedzieć za biurkiem. No i najczęściej w takich pracach chcą języka a ja mimo że uczylam się niemieckiego to nic nie umiem.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815472 przez KarinaM
My też chcemy spacerowke typu parasolka ale musi rozkładać się. Dla Igora mieliśmy Chicco. Teraz też się zastanawiamy nad takim wózkiem ale jeszcze nie byliśmy w sklepach i nie patrzyliśmy.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815473 przez Alex_87
Karina jak już wróciłaś do pracy to nie mam pojęcia jak to jest z tymi umowami, bo gdybyś nie wracała do pracy to nawet jak nie przedłużą umowy to Ci się należy, ale napewno to wiesz :)

No ja właśnie też zmieniam na lato dopiero na zwykłą parasolkę, podejrzewam, że jak Zuzka zacznie chodzić to niewiele będzie przesiadywała w wózku, a później to pewnie jakiś rowerek będzie :D więc trochę szkoda mi kasy na coś lepszego, no ale ja lubię moją spacerówkę od wózka 3w1, pewnie gdybym musiała już teraz kupować to też chciałabym coś lepszego.

A ja jestem świadkową u mojej siostry na ślubie 25 stycznia i wypadałoby urządzić panieński, ale jakoś głowy do tego nie mam :/ na szczęście bezdzietne koleżanki mi pomogą w organizacji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815484 przez Daarikaa
Alex tak ja mam fotelik Caretero Ibiza i jst super, bardzo wygodny, latwa regulacja nachylenia pleckow jedyny minus to troszke material bo to takie cos ala welur i troszke lapie paproszki poza tym same plusy i kosztowal jakos 320zl

Oj ta moja Pyza cos ostatnio ma problemy ze snem, co chwilke sie budzi nie mam pojecia dlaczego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815486 przez paninka87
Karina w jakich godzinach pracujesz?
Ja mam prace biurową 7:30-15:30 ale akurat to lubię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl