BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 4 miesiąc temu #815643 przez ewela86
joasiu wiem co przezywasz bo mojemu mezowi tez konczy sie urlop tyle tylko ze zawsze w weekendyvjest w domu, a twoj pewnie troche rzadziej:( teraz mozna powiedziec ze nawet wyspana wstaje mimo ze niunia budzi sie co chwilavw nocy, bo maz zabiera ja nad ranem do innego pokoju a ja odsypiam, dzisiaj np do 10. Oj jak mi tego bedzie brakowac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815656 przez ewela86
Dziewczyny macie jakis sprawdzony przepis na mase do karpatki? Bo mi zawsze jakas plaska wychodzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815660 przez joasia10015
Karinka wstajesz o 4:30 ? Przeciez to srodek nocy...to ja mam wstac o 7 zeby Milosza do przedszkola wyszykowac i mi ciezko...Od dzis jestes dla mnie przykladem-szacun WIELKi szacunek.Bede teraz myslec o tobie jak mi budzik zadzwoni o 7 .
Jutro maz wyjezdza i juz zaczynam miec nerwa...zaxwyczaj tydzien dochodze do siebie...wiec moze mnie nie byc kilka dni...bo bede wyc po katach ...:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815663 przez vika
ewela ja robię prawię co tydzień i zawsze mi wychodzi super....taka bardziej scisła

3 szk mleka
kostka masła
3/4 szk cukru
ja daję cały cukier waniliowy
4 kopiate łyżki mąki ziemniaczanej
4 kopiate łyżki mąki przennej
2 żółtka

2 szkl mleka zagotować z cukrem 3 szklankę mleka wymieszać z mąką żóltkami i cukrem waniliowym dodać do gotującego się mleka na koniec po wystygnięciu dodawać stopniowo do zmiksowanego masła pamiętaj by masło wcześniej wyjąć z lodówki by nie było za twarde :)

ja robię taki krem i wszystkim smakuje dodam,że jest bardziej budyniowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815679 przez ewela86
Vika stokrotne dzieki! Zabieram sie do pracy! Pozniej napisze jak wyszli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815707 przez paninka87
Dzis mojej Maludzie zrobilam zupke dyniowa i wcinala ze smakiem do tego 2 danie z mieska groszku kalafiora i ziemniaka... zaczynamy 2 daniowe obiadki... ale musialam kupic mrozonki bo zapasy sie koncza....
Ide szykowac sie na roczek.... odezwe sie moze wieczorem:)

Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815724 przez munnecabrava
Moja paskuda posanowł dzisiaj mi dać wycisk ....wyjść z fotelika i zawisnąć maskra tak mnie wystraszyla jescze oczywiście musiała się walnąć w głowę ...tylko nie wiem czy i jak mocno także KArina uważaj bo masz taki sam fotelik jak ja ....znaczy się leżaczek ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815738 przez Alex_87
Ewela masz rację, to jest wielki plus mieć mamę tak blisko :) zatargów jakiś nie mamy, nie wtrąca się do naszego życia, no i często zabiera małą do siebie, więc to jest jeszcze jeden argument, żeby mieć od razu drugie dziecko :D

Paninka a podajesz od razu i zupkę i drugie danie czy robisz jakąś przerwę? Moja to nic nie chce jeść ostatnio, jeszcze jakiś czas temu zjadała pełną michę zupy, a teraz ani kaszy ani zupy, nie wiem co jej się stało :/ na szczęście już się nie budzi na jedzenie w nocy :)

Dziewczyny to wy jeszcze wkładacie dzieci do leżaczków? Myślałam że jak zaczynają siadać to trochę to niebezpieczne, ja już dawno swój złożyłam, a teraz to ona by chyba rozniosła ten leżaczek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815745 przez Sevilla
My już w domku :) Z Maksem wszystko w porządku, dostaliśmy jedynie skierowanie do poradni kardiologicznej, gdyż lekarz stwierdziła szmery w serduszku (tym się za bardzo nie martwię, bo u mnie w rodzinie to dziedziczne). Oczywiście pani doktor doczepiła się do masy ciała Maksa, gdyż jest on w 3 centylu i chciała go zostawić w celu dalszej diagnostyki. Po dłuższej dyskusji odpuściła. Szczerze mówiąc, nie widziałam w tym sensu. Od początku był w 3 centylu, przyrosty w czasie są prawidłowe, je normalnie bez większych problemów. Nawet z ostatniego przyrostu jestem bardzo zadowolona, bo w ciągu miesiąca przybrał 0,5kg pomimo ząbkowania, nauki raczkowania i stawania przy meblach. . Ech Ci lekarze kliniczni...

No i mamy drugiego zębucha :)

Postaram się w wolnej chwili Was nadrobić ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815755 przez munnecabrava
My mamy taki leżaczek nodik.pl/fotelik-bujaczek-ze-zwierzatkam...zR5LsCFUZY3god8w8AGg

on tak jakby rośnie z dzieckiem. Ale ja mam baaardzo ruchliwą paskudę...taki mały biegacz :P połóż na ziem za 3 in jest w innym pkoju:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815779 przez KarinaM
Witam.
Ja po pracy i już gotuje się zupka dla Irinki.
M-brava moja rzadko siedzi w tym lezaczku ale nieraz się zdarza. Tylko że ja zablokowałam już nóżki żeby się nie bujał.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815807 przez munnecabrava
Karinko ja też tylko tak sie wychylaa że wypadła tylko ją szelki trzymały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815819 przez KarinaM
No to niezła wiercipięta z Madzi.

Irinka nakarmiona. Nawet ładnie zjadła. Zrobiłam zupę pomidorową.

A teraz leżymy z Iriną na podłodze a Igorek gra na kompie. Mąż pojechał do lekarza po lekarstwa dla siebie. Ale muszę Go pochwalić bo jak byłam w pracy to posprzątał całe mieszkanie.
Irina przez tą chorobę stała się marudna i strasznie wymusza. Nie pobawi się chwili sama. Trzeba cały czas przy Niej być i bawić się z Nią albo stawiać Ją w kojcu żeby złapała się za uchwyty i stała. Nie chce siedzieć. Jak się Ją sadza to prosuje nogi. Ale sama nie potrafi podnieść się przy łóżku czy regale. Fakt że nasze łóżko jest wysokie i może nie ma jak się złapać?

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #815823 przez KarinaM
Tak stoi i sama siupa.



Igorek

Irina

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #815825 przez Sevilla
Karina co do łapania się i wstawania - to przyjdzie z czasem, łóżko może faktycznie teraz jest za wysokie, by mogła sama przy nim stanąć ... z czego co widzę, dla Maksa na samym początku nasze łóżko też było za wysokie, a teraz należy do tych łatwiejszych przeszkód do pokonania... Jak byliśmy w szpitalu, patrze co on robi a on zwisa z ramy łóżeczka ...

Odnośnie fotelików, my mamy bujaczek - leżaczek fisher price, ale od 1,5 miesiąca już w nim nie siadamy, bo podobnie jak Madzia, Maks się wychylał, lub próbował na nim wstawać ... nie raz łapałam go w locie, bo siłą swojego ciała powodował, że leżaczek leciał na bok - lepiej nie kusić losu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl