BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 tygodni temu #869606 przez tysiiiak
Nooo super :) Kubulek też stoi sam i bije brawo albo macha rączkami z radości :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869637 przez paninka87
Joasia zdrówka dla chłopaków!!! Nie martw się mleczko w zupełności wystarczy :kiss:

U nas zimno :ohmy: bryyy nie byłam dziś na dworze :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Smrodek spał na dworze 25 min i później godzinkę... niedługo kąpanie i spanko szybkie mam nadzieję :lol:

Też mam dziś zszargane nerwy... wrrr

U nas też maj świąteczny: 5- nasza rocznica, 8-urodziny teściowej ale nie świętujemy :laugh: , 15- roczek, 26 Dzień Matki i moje imieniny :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869652 przez munnecabrava
Jestem padnięta....

Najpierw Mysia budziła się co godzinę (nie przesadzam) później pogrzeb, później wysprzątałam z moją mamą całe mieszkanie okna firany dobrze że m pomogła bo nienawidzę wieszać firan. A etraz ścigałysmy się po pokoju z myszką hrhrhr oczywiście Pannica nie raczyła wstać na dwie więc ja musiałam zejść na 4 ;P A teraz ten gamoń nie chce iść spać a mnie az słabo....Jutro J. ma wolne to gdzieś pójdziemy:)

Joasiu zdrówka, a dietka jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869662 przez demoniqe
a ja mam dziś super dzień!

Pojechałam do mamy na rowerze 15 km w jedną stronę, u mamy poszłam z małym do lasu na spacerek, potem buszowałam z małym po ogródku a na koniec wróciłam 15 km rowerem :)

było bosko! teraz sączę nalewkę z czarnego bzu z M piwko :) Kubula padł o 19 :)

Miłego wieczorka kochane!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869708 przez Daarikaa
Klaudia cos nie mogla znowu zasnac, juz od 20 probowala niby zamykala oczy i nagle zrywala sie i siadala, potem to juz tylko plakala wiec wzielam ja na rece bo zal mi jej bylo. Zasnela dopiero o21:30

Joasiu napewno Mikiemu nic nie bedzie na cycusiu no chyba ze bedzie to trwalo dluzej to lepiej sie poradz lekarza ale dzien, dwa napewno nie zaszkodza mu w zaden sposob. Zdrowka dla chlopakow.

Ja zakatarzona, mąż rownież...ehhh oby Myszka nie zalapala :(

Tysiakk brawo dla Kubusia! Moja to chyba ostatnia zacznie chodzic hehe :D jakos nie spieszno jej do tego, ale ma jeszcze czas ;)

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869722 przez Ewelinczok
Kochane pisze żeby się pochwalić :side: Najprawdopodobniej Jestem kolejną Majówką w ciąży!! przed chwilą zrobilam test :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869728 przez Olga60
Ewelinczok Gratuluję, trzymam kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869750 przez moniaaak
Joasiu jak Kacper mial wirusa w grudniu to tez jeszcze karmilam i lekarka powiedziala,ze to bardzo dobrze, bo pewnie to bedzie jego jedyny posilek. Najwazniejsze zeby pil, to sie nie odwodni. U nas dodatkowo sytuacje ratowal Orsalit. Zdrowka dla chlopakow :) :) .
Olka ja tez sie kiedys nadzialam na pobieraczka. Chyba ze 3 lata mi slali maile, ale olalam.
Olka a co lekarka mowi na wage Twojej corci? Bo 7 kg to faktycznie malutko :dry: .
Wybaczcie bledy, ale pisze z tel.
A no i oczywiscie gratuluje Ewelinczok :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869779 przez Daarikaa
Kolejna noc taka sobie...

Ewelinczok gratulacje!

dziewczyny co dajecie dzieciom jak widzicie ze lapie ich jakies chorobsko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869789 przez vika
Ewelinczok Gratuluję :kiss:
Darika ja daję cebion i OMEGA MED z DHA lub blf100 na przemian podaję
oj podziwiam Cię za te torty ja wczoraj bawilam sie i bawilam ale ta masa coś mi nie wychodziła :ohmy: najgorsze było to barwienie :ohmy: chcialam zrobić myszkę minnie a zrobilam serca i kółka bo tylko z tym sobie radziłam :ohmy: :lol: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869808 przez Sevilla
Ewelinczok gratuluje!!!!

Tysiak gratulacje dla Kubusia, zanim się obejrzysz będzie chodził a wtedy to już wszędzie się będziesz oglądać hihihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869810 przez tysiiiak
Ewelinczok gratulacje :kiss: :kiss: :kiss:

Ja dopiero wstałam :D haha :) Wczoraj przyszedł eMka przyjaciel z dziewczyną wieczorkiem i ona wyciągneła mnie na koncert. Zespół grał kawałki Nirvany. Trochę nie moje klimaty ale Nirvanę każdy zna więc się zgodziłam. Jeszcze mój brat jak się później okazało tam był. Nie wróciłam jakoś strasznie późno bo po północy byłam w domku ale głowa mnie boli niemiłosiernie :P
Koncert fajny nie powiem :) NAwet mnie do pogo wciągneli musiałam uciekać :cheer: :silly:

Daarika ja daje Juvit C czyli po prostu witamikę C 5 kropelek 2 razy dziennie :)

M. pojechał łowić śledzia z moim tatą i chłopakami a ja się ogarnę i pojade do mamusi na rosołek :D :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #869855 przez paninka87
No no no ostatnio niedzielne wiesci to superowe wiesci!! Gratulacje!!!!

U nas dzis slonecznie wiec pozniej planuje wycieczke rowerową wyprobujemy nasz fotelik.
Blania spaceruje z tata i pewnie spi a dala dzis pospac do 8 wiec chwala jej za to :laugh:
Udanej niedzieli zycze!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #869872 przez vika
DZIEWCZYNY NO TO POKAŻE CO MI Z TEGO TORTU WYSZŁO :ohmy: :ohmy: :ohmy:
mila być Minnie a wyszla jakaś geometria :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #869913 przez Olga60
VIKAAAAAA :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: super!!!!!!! Piękny torcik, szacun :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl