BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #868553 przez paninka87
Urwisy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868554 przez tysiiiak
Kubulek śpi od 15 minut :) już o 18 się słaniał ale bałam się, że jak go położe to stwierdzi, że to drzemka :P

Śliczne masz córeczki Vika :kiss: :kiss: :kiss: Sukienusia Tosi urocza :)

Blanka z Jasiem cudnie wyglądają :D :lol: łobuziaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868563 przez Alex_87
Blanka jest urocza :) na każdym zdjęciu ma taką słodką minkę :cheer:

Dziewczyny nie wiem o co chodzi Zuzce, ale od kilku dni ma kłopoty z zasypianiem na noc, kiedyś piła mleko po kąpieli i za 5 min usypiała, a teraz niby śpiąca jest, ale co chwilę wstaje i jak mnie nie ma w pokoju to płacze, w nocy też się budzi i jest powtórka z rozrywki. Wszystko robię tak jak zawsze. Przyzwyczaiła mnie do wygodnych nocek, to teraz mam :angry: może ćwiczy mnie przed drugim. ale przez te hormony to tylko ryczeć mi się chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868566 przez tysiiiak
Alex u nas to standard. Muszę siedzieć z Kubą bo jak wyjdę to ryk a ten albo wstaje wiecznie albo wyrzuca smoka za łóżeczko albo płacze i tak się kręci po tym łóżeczku aż się zmęczy. Czasem już nie wytrzymuje i wychodzę wtedy trochę popłacze a jak wracam to daje się położyć i uspać. Teraz przez te zęby to nawet w wózku ciężko zasypia w dzień. Może to zęby albo jakiś skok? Oby szybko wróciło do poprzedniego stanu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868568 przez pauluska
Alex u nas była dzisiaj taka noc masakra ! Na szczęście D. ją usypiał ale zdarza się jej wybudzić z płaczem wydaje mi się że dzieci dużo bodźców mają i tak odreagowują oby to się nie zdarzało zbyt często hehe. U nas się okazało że Iga ma trochę gardełko zawalone dostała leki więc mam nadzieje że pomoże :)

Ehh okazało się że buty które zamówiłam mają plamę i nie będzie ich :( Gdzie Wy kupujecie buty dzieciaczkom bo szukam już trzeci dzień :/ tak samo kurtki ale zamówiłam wiatrówkę.

Olga Nataszka nosi płaszczyk na co dzień ? Bo nam jednak nie wygodnie co prawda cudnie w nim wygląda ale do wózka mało praktyczny ale wzięłam większy to mam nadzieję na jesień jeszcze się zmieści :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868575 przez ewela86
paninka ale blanka ma kompana do zabawy :lol: a jaką brykę mają fajną :silly:

vika tosieńka istna księżniczka:D dwie siostrzyczki a jaka różnica :)

no ja podałam ibum, ładnie zasnęła - zobaczymy jak będzie w nocy :huh: nie chce zapeszyć ale jestem dobrej myśli.

pauluska a gdzie zdjęcie iguni w nowym płaszczyku??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868576 przez Alex_87
Ja to zawsze zwalam takie wybryki Zuzki na skok hehe, ale to się stało jakoś po zmianie czasu, niby już drzemki ma o tej porze co zwykle, wstaje też jak zawsze, ale to usypianie.
Tysiak o to dobrze, że nie tylko ja tak mam, też zostawiam już Zuzkę jak nie mogę wytrzymać, i potem jakoś usypia. Chyba rzeczywiście dużo wrażeń ostatnio, zaczynają chodzić, coraz więcej rozumieją.

Pauluska ja też mam problem z butami :dry: te z H&M są fajne co jej kupiłam, ale raczej nie tak normalnie do chodzenia, tylko okazyjnie, chciałam jakieś trampki, ale nic kompletnie nie ma.

Wiecie co, moja dopiero wczoraj dojrzała, żeby jeździć wózkiem przodem do kierunku jazdy :lol: jeździ jak zaczarowana, ale mi smutno bo nie mam do kogo pogadać hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868578 przez pauluska
Aj tak obiecuje te fotki i obiecuje ale wstyd się przyznać ja sama żadnych nie robię :ohmy: Jedyne to co robi D. telefonem i aparatem muszę to zmienić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868584 przez Daarikaa
Klaudia zasnela pare minut temu, dzis caly dzien prawie an dworze podziwiala jak koparka pracuje :) Myslalam ze od takiej ilosci swiezego powietrza szybciej zasnie ale jednak nie :)

Olga u nas tez dzis ogorkowka i bardzo Pysi smakowala :)

Vika ładne masz te córunie, teraz moze ogonek wyskoczy ;)

Blanka taka slodzinka,

Alex to moga byc zeby, probowalas dac cos przeciwbolowego?

Pauluska Klaudia chodzi na codzien w plaszczyku i nie zauwazylam zeby bylo jej niewygodnie
Chociaz dzisiaj i wczoraj latala w samej bluzie bo tak cieplutko bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #868585 przez Olga60
pauluska dzisiaj jak było 20c to w samej bluzie była na dworze, a w dni chłodniejsze ubieram jej katankę dżinsową lub wiosenną kurtkę, płaszczyk bardziej oficjalny jest

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868587 przez Alex_87
Darika to nie zęby, jak jej idą to nigdy nie budziła się w nocy na tak długo :( a jak wieczorem dawałam jej Camilię albo Nurofen to ładnie zasypiała. Teraz bardziej mi wygląda na jakiś skok, z tego co patrzyłam to akurat by się zgadzało, więc trzeba przeczekać :)
To u Was ciepło było? u mnie zimnica, nawet 10 stopni nie było :huh:

Zuza też chodzi w płaszczyku i też jej wygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868593 przez ewela86
pauluska koniecznie musisz to nadrobić :)

alex u nas było dzisiaj cieplutko ale na jutro nieciekawą pogodę zapowiadali :angry:
może to skok ale nie wykluczaj też jednak zębów. Diana też wcześniej łagodniej przechodziła. pierwsze bezobjawowo, drugie trochę gorzej ale jednak żel i nurofen pomagał, za to teraz nic na nią nie działa: rzuca się przeokropnie w nocy i przebudza z płaczem :dry: dzisiaj po ibumie jeszcze spokój...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868595 przez Olga60
Alex ja na południu, to ciepło B) :laugh:

I takie buciki z ccc
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868600 przez pauluska
A to nie chodzi o to że nie wygodnie ale kurtka na pewno lepsza płaszczyk się podciąga no jakoś mi z nim źle jest :cheer: mam katankę jeansową ale u nas to zimno dzisiaj 13 stopni ale wiatr okropny Iga była w kombinezonie hahah :D pl.nextdirect.com/pl/x53766s1#660738 taką kurtkę kupiłam mam nadzieję że się sprawdzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #868612 przez Olga60
w takiej temp Nataszy ubieram tą zieloną, ona dodatkowo ma podpinkę z polaru.
Kurteczka z next śliczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl