BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

9 lata 11 miesiąc temu #870455 przez pauluska
Joasia wszystkiego najlepszego :)

A matka się gapnęła co to lepiej że ona zobaczyła niż ciocia bo matka bardziej "luzacka" ale i tak mi było głupio :D

demoniqe domek cudny wielkość moim zdaniem taka akurat my jak oglądaliśmy to też tak 150-175 ale my n etapie dzielenia działek mamy nadzieję że coś się sprzeda a jak nie to będzie trzeba kredyt więc u nas jeszcze daleka droga :D

Co do HM to nie wiem czego nie ma go on-line w PL :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870472 przez demoniqe
no my mamy 1 hektar :) aż by się chciało coś odkroić i sprzedać, ale szkoda! zero sąsiadów, las i łąka!

za to właśnie przekształcamy działkę, i cały czas jakieś ustalenia między gminą a RDOS się toczą i pewnie najwcześniej na jesieni zaczniemy budowę. To i dobrze, wylejemy fundament, przez zimę pozbieramy kasę, a na wiosnę ruszymy coś :)

achh marzy mi się już kawa poranna w ogrodzie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870477 przez pauluska
Własny domek też o tym marzę swoje podwórko ahh :) My przekształcamy ziemię rolną którą mąż ma akurat tam gdzie się budują domy pod naszą miejscowością domów sporo, działka podzielona jest na kilkanaście mniejszych działek w projekcie, jakby się sprzedały nie trzeba byłoby kredytu na nasz dom no ale zobaczymy czy się tak łatwo sprzedadzą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870480 przez Daarikaa
Joasiu 100 lat! Idz dla swojej spokojnosci z Mikim do lekarza.

Demoniqe piekny dom!

My mamy dzialke 11 arow

Klaudia juz spi 2h ale za to ranna dzremke miala tylko 20min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #870508 przez tysiiiak
Demoniqe domek pierwsza klasa :D :) jak ćwiczenia idą po chorobie? :) Mnie kolana już nie bolą i dziś powróciłam do ćwiczeń :) narazie odpuszcze bieganie bo to ono najbardziej obciąża stawy.

Mnie to się marzy jakiś letniskowy domek nad jeziorkiem :)

Kubula dziś zrobił kupkę na nocnik :) Posadziłam go jak zaczął stękać :)
a tu z wczoraj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870521 przez Daarikaa
Joasiu 100 lat! Idz dla swojej spokojnosci z Mikim do lekarza.

Demoniqe piekny dom!

My mamy dzialke 11 arow

Klaudia juz spi 2h ale za to ranna dzremke miala tylko 20min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870551 przez joasia10015
A co tu taka cisza???
Kwietniówki chyba jednak wolą swój wątek??? :)
Miki dziś maruda,te jego dziwne zachowania jakby przeszły ,a na kolację zjadł nawet pół paróweczki i chlebka :) Oby to był początek końca tej choroby :blush:

demonique faktycznie nie duży domek -tylko tak wygląda -miałam wrażenie że ma z 200 metrów ;) Ja mam aktualnie 80m i to dużo za mało ,jeśli będziemy zmieniać domek (mam WIELKĄĄĄĄ nadzieję ) to na jakieś minimum 120m. :)

Kubasiński jak fajnie czyta tą książeczkę :laugh:
tweety a jak ty sie czujesz???? już nie długo cooo???? Wielkie buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870650 przez Olka!
Demoniq śliczny domek :-) Ma baaardzo ładną elewację :-) Też mamy z archonu :-)
My mamy 160 m i jest całkiem ok choć teraz budując no i kupując projekt już bym wybrała inny ale to chyba normalne haha

Ja cały czas myślę o tym upadku Weroni :-(

Joasiu masz rację tylko chwilę był na naszym wątku tłum już teraz wszystko wróciło do normy,

Tysiak ale zdolny ten Twój synuś :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870663 przez Daarikaa
Dzis Klaudia zasnela bez wiekszych problemow.

Tysiak a jednak ciacho musi byc na nocniczku :) moja narazie nie chce siedziec nawet jak ja przekupuje

No coraz ciszej u nas na watku, mam nadzieje ze nie podupadnie :(

Olka nie zadreczaj sie, Weronisi napewno nic powaznego sie nie stalo, niestety teraz czeka nas wiecej upadkow kiedy juz zaczna chodzic nasze pociechy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870669 przez tysiiiak
Daarika ciacho było wczoraj dziś już bez :) zdjęcie wczorajsze :P

Olka naprawdę nie ma co się zadręczać :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870682 przez paninka87
Tysiak nie daj się!!! Moja siora nie moze wyjsc prania powiesić a co dopiero udac sie do wc!!! Maly wpada w ryk nawet z tatą :S

Moja dziecinka dzielna zaakceptowala zmiany;)

Ależ sie dzis narobilam... a efektow nie widac ;) M mi nawet łóżka nie poscielił :dry:

Czas spac dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870707 przez Suzi
Jestem :) , melduje sie dyżurna kwietniowka :lol:
joasiu, duuuuzo zdrowka dla Ciebie i chłopcow, duzo siły i niechaj Cie humor nie opuszcza , mimo wszystko :kiss: :kiss: :kiss:
A jakie to były te dziwne zachowania Mikusia? Zaciekawilaś mnie....
Moj Miki tez sie nie rwie do samodzielnego chodzenia narazie, drepcze sobie pray meblach, raczkuje z predkością światla, przesuwa krzesla ale sam zupelnie-to nieeee :silly:

tysiak super awatarek :lol: , fajnie Kuba "czyta " ksiazeczkę, Miki zupełnie nie interesuje sie "treścią" ksiązki, sluża mu raczej do żucia i rzucania :P jakiś "ćwierćinteligent" mi rosnie :P :blink:

demonigue, myślę, ze pani do sprzątania to nie byłby zly pomysł, chociaż ze wszystkich "pań do sprzatania" ktore "przerobilam" najlepszymi okazali sie dwaj młodzi panowie ( bracia) , żadna z "pań" tak nie wysprzatala nigdy jak oni! Serio :cheer: czasami przywoża ze sobą siostrę...ale gdzie jej do nich :silly:

pauluska, no siara powiem Ci :silly: :silly: :silly: :blink: wymyślaj szybko nową kryjowkę! :ohmy:

Iiiiidę spac chyba bo mnie dzisiejszy fitness wykatował :P dobrae ze Miki spał juz jak wrocilam, tysiak- moj m tam sobie radzi z usypianiem malego, nie ustępuj, w koncu dwoje rodzicow ma!
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870720 przez munnecabrava
Olka nieprzejmuj się jakby coś jej się stało to byś zauważyła :)

Heh dom u mnie w perspektywie chyba 15 lat ;P Zresztą my jesteśmy mieszczuchy dwa ;P ale może kiedyś :)


Tysiak trochę histerii nikomu jesszcze nie zaszkodziło ponosi dziecko troche to mu się mięśnie zrobią:P:P


Ja to mam sprzedajne dziecko zostanie z każdym.;)

Kawa i do pracy ;)

Młoda tez uwielbia jak się ją ściga nie wiem kto ma więcej radochy my czy ona ;P Wyszły nam górne kły ;P może teraz będzie spała lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #870734 przez sisina
Witam witam :)
U mnie remontu ciag dalszy ale idzie ku końcowi :cheer: :)

Daarikaa to super ze Klaudia raczkuje no to chyba Fabian jako jedyny nie raczkuje ale ok spoko jutro ide do lekarza i już sie nie przejmuje oby szybko zaczął chodzić :laugh:
ale dobre i to ze zaczal mi z szafy wywalać ciuchy piernik jeden :)
u nas ładna pogoda sie zapowiada wiec na spacer bede smigac...
Mąż dzis zjezdza bo jutro Fabian ma szczepienie szczepie go na Pneumokoki

Vika torcik pierwsza klasa naprawde jak kupny :)

Coś miałam napisac a zapomiałam :S

Spadam pic kawe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #870777 przez Kiniaczek
Dziewczyny jestem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Obłowiona w 4 Primarkowe siaty B) B) :lol: Mały obkupiony, ja też ,mąż słabo :blush: ale nie bardzo podobał mu sie Primarkowe męskie lumpki:P ale majty skarpety i jedna koszulke ma B) B) zresztą leci do stanów w delegacjone to sobie tam pokupi dla siebie :lol: :lol: ja tam nie narzekam więcej Ojro bylo dla mnie :) :side: :woohoo: :woohoo:

Daarikaa ja daje Tran Mollers Baby smak owocowy- jedna łyżeczka dziennie. Hugo pije chętnie :laugh:

Ewelinczok gratulejszyn :kiss:

Vika tort słodziachny

Pauluska mały odkrywca Iga B) B) :cheer: :lol: a co do wszystko lepiej wiedzących matek to ja znam to z autopsji :ohmy: :ohmy: :angry: :angry:

My tu gadu gadu a moje dziecko wydarło mi 3 sadzonki pomidorów i obskubało rosnącą sobie nieśmiało Rukolę :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl