BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 3 tygodni temu #869369 przez tysiiiak
Jaka cisza :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869373 przez vika
Olka ja za pobieraczka zapłaciłam dwie raty i sie wk....potem już nie placilam i co sprawa ucichła ...teraz też bym nie zaplacila....to jest ściema ...
Tysiak miałam pytać jak Kubuś z tym skoczkiem ??? już się zakolegował ??? nam jeszcze nie doszedł :angry: a w pepco widziałam coś ponad 40 zł :huh:
jejkus jak mi ten czas leci...wczoraj wieczorem się zdziwiłam,że to już piątek :huh: a dziś nie chce mi sie wierzyć,że już weekend...i tak każdy dzień taki sam :dry: tylko dziś więcej sprzątania :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869384 przez tysiiiak
Vika No posiedzi troszkę na nim i poskacze tylko musze troche z niego chyba powietrza spuścić bo nie do końca nóżkami jeszcze sięga :) a tak to daje mu buziaczki i się cieszy do niego :P
No tygodnie lecą jak oszalałe :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869406 przez Alex_87
Hej :)

My robimy dziś grilla, ale wcale tak ciepło nie jest :angry: a na 15 idziemy z siostrą na jakieś warsztaty "mama wie", może czegoś ciekawego się dowiem ;)

Ja czekam na święta z niecierpliwością, przynajmniej jakaś odmiana będzie, później wizyta u gina, wizyta u teściów, majowy weekend na działce...czekam na to wszystko jak na szpilkach, bo tak rzeczywiście każdy dzień taki sam :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869414 przez demoniqe
dzień dobry!

My dziś wstaliśmy o 7 i Kuba właśnie odbywa pierwszą drzemkę. Chcemy dziś jechać na wieś bo piękna pogoda i mąż zaproponował, żebym pojechała na rowerze a on małego weźmie terenówką :) super! odstresuję się! 30 km rowerkiem :)

Ależ ja kocham takie spokojne soboty :)

Joasia trzymam kciuki żeby chłopaki szybko wyzdrowieli, dasz radę!! jesteś silna!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869415 przez demoniqe
Anabelle jeśli nie przejdzie to spadaj na IP!!!

Moją koleżankę źle wyłyżeczkowali i tydzień później z wysoką gorączką była już w szpitalu! sepsa może się zrobić!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869435 przez vika
Darika czym wykańczasz biszkopt pod masę cukrową??? tzn wszędzie czytam by nie kłaść na suchy biszkopt ale też niby na krem z bitej śmietany tez nie ??? a jak chce zrobic tort z bitej śmietany i serka mascarpone ??? na ten krem moge polożyć masę ???
kurcze od wczoraj studiuję torty i tak na teorię już wszystko umię heheee a zobaczymy jak w praktyce wyjdzie :lol: pewnie lipa ale nic zje się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869452 przez Sevilla
Co za masakryczny dzień!!! Jeden, jedyny wolny dzień, a Maks wstał o 6!!!! Qrwa a z tatusiem do 9 śpi. I jak się nie wściekam, to płacze - istny PMS, do tego robiłam teściora a tam jeden wielki minus...

Ja może też zrobię torcika sama na roczek :) Zawsze taniej i trochę zabawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869458 przez pauluska
Kur.... ja też mam takiego nerwa jeszcze matka moja jest wszystko wie najlepiej zaraz mnie coś strzeli ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869461 przez Daarikaa
Vika ja klade na wierzch mase budyniowa albo maslana bo faktycznie bita smietana moze rozpuszczac mase cukrowa. Na sychy biszkopt bedzie brzydo wygladac i nie bedzie sie trzymac :) Najprostsza jest masa maslana a to tylko 2mm wiec to przepis
www.torty-warszawa.com.pl/2011/01/masa-maslana.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869469 przez vika
Dzięki Darika a jeszcze weż mi napisz maslo takie mleczne czy margaryna typu Kasia??? zawsze mam z tym problem :( i juz nie męcze :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #869516 przez Daarikaa
Vika spoko pytaj:) jak bede umiala to odpowiem Ja zawsze daje prawdziwe maslo bo po pierwsze smaczniejsze a po drugie zdrowsze ;)

Kiniaczek jak juz oblowisz sie w Primarku to napisz jaki tran podajesz Hugowi i ile ml? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869576 przez joasia10015
Dziewczyny potrzebuję porady :( Miki od przedwczoraj jak zachorował je tylko cycusia ,może troszkę skubnął suchego chlebka,może ciut chrupka ale w sumie nic poza tym -wisi na cycu i tylko to pije/je :( Czy to nie za mało? Wody mu daję w butelce i trochę kręci nosem bo woli cycusia ,ale też ciut sie napił :( Jak myślicie ,czy nic mu sie nie stanie? Jest marudny,często przysypia ,nie ma siły choruszek mały .Jak dostał syropek na gorączkę to śmigał po domku a teraz mu baterie padły :( Jejjjku nie mogę patrzeć jak sie chłopaki męczą :( Już myślałam że będzie lepiej a dziś Miłosz po lekach wszystko zwymiotował :( :( :( :( W morde jeża,aż ryczeć sie chce :( :( :( :( :(
Na jutro miałam sobie zrobić torcika urodzinowego ,ale dupa jasna-dzieci ważniejsze :kiss: Biszkopt zamroziłam ,śmietana ma ważność do lipca więc zrobię go na święta ,albo na imieniny :)
Dziś dopiero zajarzyłam że w maju co drugi dzień imprezka -24-moje imieniny,26-dzień matki,27-Miki roczek :woohoo: Same imprezki -pewnie zepnę je ,,do kupy,, ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #869579 przez tysiiiak
Joasiu przecież jak przez jeden czy kilka dni poje cycusia tylko to nic mu nie będzie :) Nie wciśniesz mu nic innego na siłę :) A przecież Pani doktor mówiła że do roku na samym cycu :lol: :silly: Zdrówka dla chłopaczków :kiss:

Kuba zrobił przed chwilą dwa mini kroczki :D Takie wiecie prawie że szuranie stopą po podłodze ale zawsze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #869604 przez Olka!
Joasiu żaden ze mnie specjalista ale Tysiak ma rację, spokojnie dawaj cyca to przecież samo zdrowie :-) My dorośli też w czasie choroby mało jemy a co dopiero dzieciaczki. A przecież cycuś to takie dwa w jednym :-)

Vika tam gdzie ja się zalogowałam to podobno pobieraczek pod inną nazwą !!

Weronia dzisiaj postanowiła stać nie trzymając się niczego i bić brawo aaaa wariatka mała teraz się zacznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl