BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #870051 przez Olga60
lili piękna, kontrafałda jest cudna, nawet mam podobną w wersji czarnej :)

allegro.pl/figl-rozkloszowana-sukienka-k...-38-i4058981843.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870055 przez lili91
Olga Twoja tez super.
Ucieszylam sie na ta krawcowa bo ja mam rozmiar 34 i ciezko cos dostac ale moze da rade uszyc.

Wypatrzylam sobie buty w CCC i odziwo dobre na moja szczupla stope ale nie ma rozmiaru. Zastanawiam sie czy z i6ego sklepu by nie zamowili. Pracowalam kiedys w podobnym sklepie ( ten sam wlasciciel) i dalo rade sprowadz2.
Musze dopytac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870080 przez Olka!
Lili piękna sukienka :-) sama bym sobie taką machnęła tylko nie mam figury na takie fasony :-)

Vika tort pierwsza klasa - jak z prawdziwej cukierni :-)

Ewelinczok gratulacje,


Ja dzisiaj cała w nerwach chodzę Weronia rano stała trzymając się kartonu i nagle karton się rozerwał a ona baaam na dupkę a potem na głowę !!!! Tak się boję, żeby jej nic nie było !!!! Ku.... a mówiłam do m żeby na nią uważał bo włazi wszędzie mały szkodnik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870087 przez lili91
Dziewczyny myslicie ze ona wydluzy optycznie nogi.
odcinana jest nad biodrami i jest taka "stojaca" wiec nie widac gdzie sie nogi zaczynaja. To taka moja wizja ale moze sie myle. Do tego oczywiscie szpilki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870089 przez paninka87
Moja też włazi dosłownie wszedzie upodobala sobie fotel obrotowy Amelii i ciagle przy nim stoi. Tez wywinela orla bedac z M ;)
Na rowerku jej sie podobalo przejechalismy tylko w kolo wiochy mala rundka ale jak na pierwszy raz wystarczylo.
Amela smigala pol dnia na rolkach oczywiscie szal na wiosce kazdy dzieciak na rolkach jezdzi:)

Heh musze sie jakos inaczej zorganizowac teraz. Niania jutro przyjdzie do nas a pozniej chyba bedzie brala Blanke do siebie. Stresuje sie jutrem ale bedzie dobrze.

Vika torcik bomba pewnie juz zjedzony... poprosze na wtorek taki :side: :blink: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #870090 przez Olga60
Olka moja też nie raz upadła uderzając głową :( spokojnie nic jej nie będzie. Dzieci wypadają z krzesełek, z rąk i nic im się nie dzieje, musiałaby zadziałać siła drugiej osoby. Tak mówią lekarze z dziedziny patomorfologii.
Dziecko sobie krzywdy SAMO nie zrobi!

lili na pewno!!! Szpila i będzie GIT, jeszcze piszesz że masz rozm 34 :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870093 przez lili91
OLGA masz racje. Moja tez nieraz upadla ale na chwilowym placzu bardziej ze strachu sie konczylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870095 przez lili91
No rozmiar ma 34 lub 158 dzial dzieciecy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870101 przez Daarikaa
Klaudia dopero padla, ostatnio wieczory sa ciezkie...

Pauluska hehe trzeba lepiej chowac "sprzety" ;P

Tysiakk oj biedny Kubus dwa zabki naraz to musi cierpiec :(

Lili sukienka bomba OMG rozm 34 ja po narodzinach bylam wieksza heh :silly: :silly:

Vika gratki dla Toski! cos czuje ze za kilka dni nam napiszesz ze Tosinka juz sama biega :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870107 przez vika
Pauluska hahaaa ale sie uśmiałam :woohoo: dobrze,że Go nie uruchomiła :lol: :lol: :lol:

Olka Tośka nie dalej jak dziś padla na pecynkę :ohmy: :ohmy: :ohmy: średnio dwa razy w tyg potrafi wylądować wlaśnie w ten sposób i kolejne dwa w jakiś inny :ohmy: :ohmy: :ohmy: serio......ale co sę dziwić jak ona przy ścianie stanie i się rzuca....nie ustoi w miejscu :ohmy:
a tu wrzucę dzisiejszy filmik...myślałam,że złapię jak maszeruje ale niestety lipa :) na czworaka szybciej sie porusza :lol:
sory za jakość ale tel....tak kiepsko mi nagrywa :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #870119 przez lili91
Witam z ranca.

Mala dala mi pospac do 6.30. Wszystko mnie boli ale coz trzeba wstac ogarnac Mala i siebie.
Oj cos czuje ze nie zdazylysmy z kupa na nocnik.

VIKA Tosia super. Ja bym mojej nie nagrala. Jak widzi tel skierowany w jej kierunku to zaraz pozuje.

Fajnie ze sukienka Wam sie podoba. Tesciowa ma pogadac z ta znajoma krawcowa zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870154 przez paninka87
Witam!!!
Moja pospała do 7... ale ostatnie dni spała tylko raz w dzień!!! Wyjątek sobota 25 min i godzinę, ale to i tak mało ;) jedyny plus zasypia na noc od razu o 19:30. Znowu nocka z pobudkami co 2 godziny...sprawdzałam dziś specjalnie bo przekładałam ją do łóżeczka za każdym razem ;) co prawda te pobudki chwilowe bo cyc usypia dalej, ale nie było ich wcześniej aż tyle ;)
Kupiłam Blance buty... rozm. 18 :ohmy: :ohmy: Mini mini stópki ma :blink:

Powiedźcie mi do jakiego okresu można czekać na ząbki?? A kiedy zacząć panikować :silly:???

Joasiu wszystkiego naj naj z okazji urodzin!!! Pociechy z chłopaków i... mężusia :blink: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870190 przez Ewelinczok
Napiszcie czy wasze Dzieciaczki już chodza????? Moj Paweł zrobi kilka kroków, myśle że jeszcze pare dni i bedzie śmigał.... nie wiem czy to nie za wczesnie. Z drugiej strony się ciesze bo go nie bede musiała nosic. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870196 przez tysiiiak
Hej :D
lepszej nocki nie mogłam sobie wymarzyć :D :D Kuba zasnął o 20.30, o 23 się przebudził na chwilkę i spał całą noc do 7.30. Wziełam go do siebie to jeszcze zasnął i pospaliśmy do 9 :D Raj na ziemi :D :D aż mi głupio :P

Joasiu Sto lat Sto lat :kiss: :kiss: :kiss: Życzę Ci mężusia częściej w domku bez strat materialnych :D przespanych nocek :) i duuuuuuuuużo miłości :kiss: oczywiście jeszcze zdrówka :) :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #870201 przez demoniqe
Kuba robi kilka kroczków sam, i stoi sam i bawi się, ale do chodzenia to jeszcze szuka ręki mamy :)

haha Pauluska z tym nocnikiem u nas podobnie :) sadzaliśmy Kubę w sobotę i nic nie zrobił, ale ładnie siedział i stękał śmiesznie :) po czym wstał z nocnika, podszedł do okna balkonowego bez pieluchy i zsikał się na okno balkonowe :) a jak patrzył co sie dzieje hehe :)

także na razie tyle z nocnikowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl