BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #426049 przez Urszula
Witam

lalka na kiedy masz termin? Co do cycków mam ten sam problem :dry: i stały się boleśnie wrażliwe :( Nie martw się brakiem objawów u mnie jest tak samo :) w pierwszej ciąży zarówno i teraz mam tak samo tylko brak @ :)

pauluska daj znać jak po wizycie :)


acha lalka suwaczek jak już utworzysz skopiuj załączony do niego kod i następnie wklej go w swoim profilu w miejscu gdzie znajduje się podpis.

MoNiaaa i jak tak u Ciebie w pracy zamierzasz dochować tajemnicy do lutego?

Studentkaae odezwij się co u Ciebie??

Miłego dnia Dziewczyny :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426051 przez Urszula
lalka jeszcze wskazówka jak wkleić suwaczek; wchodzisz na "profil" na górze obok "wyswietlaj ostatnie posty" a potem na "Mój profil" i tam na dole znajduje sie rubryczka z napisem podpis i tam wklej kod suwaczka :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426077 przez lalka
witaj urszula!!!termin mam na 09 05 2013!!!!!a może ja mam urojoną ciąże????może za bardzo chcę dzidziusia...sama nie wiem!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426089 przez lalka
w pierwszej ciąży nie pamiętam od kiedy miałam objawy,bo to ponad 10 lat temu...pamiętam tylko,że bolała mnie głowa i było mi tylko baardzo duszno...teraz mi tylko lekko duszno i bardzo ciężko....A może to wszystko z racji wieku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426258 przez sanwro
ja mam termin na 6-8 maja do ginka ide dopiero 8 pzdziernika jakos to bede wiedziala dokladnie:-) a co do objaw w ciazy ja nie mam zadnych procz braku miesiaczki i lekko bolacych piersni. z jednej strony mnie to martwi ale z drugiej chyba bym nie chciala sie czuc tak zle jak z Zuzia. bo nie wyobrazam sobie jak bym miala zajmowac sie mala. wczoraj swietowalismy 2 urodziny mojej malej ksiezniczki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426276 przez mamcia2013
Hej Kobitki :) Gratuluję Wam, jak szybko powstały Majówki :D

Miłego dnia, pozdrawiam. Przyszła Marcówka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426333 przez Urszula
Witam!

mamcia2013 dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy Ciebie również :) :) :)

lalka to Ty już masz jeden poród za sobą?? i to 10 lat temu wow :) Kochana to Ty masz doświadczenie....ach tam zaraz ciąża urojona...po prostu nie brakuje Ci witamin w organizmie pewnie dlatego nie masz wymiotów :) skoro wspomniałaś o wieku mogę zapytać ile masz lat?

sanwro witam super, że obchodziliście urodzinki Zuzi i to już drugie :) my mamy 15 miesięczną Córeczkę :) Nie martw się, że nie masz objawów swiadczy to o tym, że jej u Ciebie wszystko w porządku (żadnych niedoborów)

U mnie zazwyczaj samopoczucie swietne z tym, że dziś mam mega zawroty głowy i lekko mnie mdli...biore witaminki więc mam nadzieję, że wszystko ok. 21 września mam wizytę w szpitalu u połoznej pewnie będą mi pobierać krew :ohmy: muszę się psychicznie nastawić bo jestem straszną panikarą :cheer: Pierwsze USG 29 październik.
Zaraz moja Mysia pójdzie spać więc i ja się położę trzeba się oszczędzać :)

Miłego popołudnia!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426341 przez MoNiaaa
MAMUSIE MAJ 2013R.

Urszula - 04.05.2013r.
sanwro - 06/08.05.2013r.
Natka - 08/09.05.2013r.
lalka - 09.05.2013r.
pauluska - 06/07.05.2013r.
MoNiaaa - 14.05.2013r.

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426348 przez MoNiaaa
ja tez nie mam objawow ciazy...moze teraz czesciej bym cos jadla :( po za tym nic a nic i juz sie poniedzialku nie moge doczekac!!!

Ulka ja z kolei mam straszny problem z pobraniem krwi bo mi zyly pekaja i nie z kazdej mozna pobrac krew ile razy juz sie pielegniarkji meczyly i szukaly jakis malych zylek a wtedy boli strasznie:(

super ze jest nas juz troszke wiecej :)

a co do mojej pracy to moje kolezanki wiedza ze jestem w ciazy ale kierownikowi nie zamierzam narazie nic mowic.
zreszta ustalilysmy ze najprawdopodobiej w grudniu juz na l4 pojde bo kolezanka z macierzynskiego wraca i bylo by nas za duzo:)
a tak szczerze to juz bym mogla isc :)
jeszcze ta przeprowadzka pewnie tez mnie wykonczy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426406 przez agi-p
Hej mamusie :)
Normlanie jeden dzień mnie nie było i odrobić się nie mogę . Rozpisałyście się cudownie :)

Lista coraz wieksza , co bardzo cieszy :)

Zazdroszcze Wam tych piersi ...tzn , że juz się powiększyły :) Moje po karmieniu i odstawieniu znacznie zmalały i ta tendencja się utrzymuje niestety :P

Lalka żadna ciąża urojona !!! Prawdziwa i wyczekana i moze temu taka niewiarygodna :)

Paulusak czekamy an wiesci po wizycie :)

Moniaaa dobrze , ze kierownikowi nic nie mówisz , nie wiadomo jak zareaguje . Bylebyś tylko do tego grudnia wytrzymała w pracy . I przy przeprowadzce się nie przemeczaj !!!

Studentkaae co z Tobą Kochana ??

Natka mówiłaś już Mężowi ???

Sanwroo wszystkiego dobrego dla Zuzanki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426408 przez MoNiaaa
studentka chyba popadla w wir starankowy i nie ma czasu zagladnac :silly:
sto lat dla Zuzi :kiss: :kiss: tak wogole piekne imie sama nad nim sie teraz zastanawiam :)

no wlasnie Natka ty powiedzialam mezusiowi czy nie?dzis wizyta?zdaj relacje co i jak i czy usg bylo i co widzialas ?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426542 przez pauluska
Jestem po wizycie lekarz fajny wytłumaczył mi wszystko co i jak. Poszłam do niego z badaniami krwi i moczu spojrzał powiedział że są ok. Zbadał mnie ginekologicznie i mam małą nadżerkę ale mówił żebym się nie przejmowała. Zrobił USG popłakałam się słyszałam jak bije serduszko mojego maleństwa co za uczucie niesamowite. Kazał się nie przejmować tym że nie brałam kwasu foliowego ogólnie mnie uspokoił. Za 4 tyg kolejna wizyta i USG i wtedy wszelakie ważne badania. Wg USG jestem w 6 tyg 3 dzień termin porodu 6/7 maj.Później jak ochłonę posiedzę popatrzę jak się wkleja suwaczek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426545 przez MoNiaaa
pauluska supe!!!!!!gratulacje ale sie ciesze ze wszystko ok :kiss: :kiss:
ciekawe co ja zobacze na usg ale ja w pon bede miala 5tc i 6 dzien oby juz serduszko bylo

a masz fotke??wklej i sie pochwal!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426550 przez pauluska
Mam :) ale poza domem jestem i nie mam jak jutro wkleję na pewno fotki z usg i suwaczek a lecę odpoczywać bo z emocji mnie głowa rozbolała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426562 przez studentkaae
cześć Kochane :)
przepraszam Was bardzo, że się nie oddzywałam, ale jakiegoś mega doła złapałam... testy owulacyjne wyszły pozytywne... ale co z tego skoro 2 dni temu mąż wrócił do domu tak późno, że już spałam, więc nic nie było, a na drugi dzień wyjechał służbowo i wróci może jutro wieczorem... czujecie to - właśnie teraz! teraz kiedy jest "ten" czas.... załamana jestem :( wszystko przeciwko nam, nawet praca :(

ale nie wiem co o tych testach myśleć. w poniedziałek wyszedł pozytywny, ale ta druga kreska nie była taka mocna jak kontrolna, a we wtorek, w środę i dziś obie są bardzo wyraźne, a dziś to nawet ta testowa wyraźniejsza niż kontrolna. to kiedy ja tą owulkę w końcu będę mieć?? bo przecież w ulotce pisze, że od 24 do 36 po wyniku pozytywnym... no tak - tylko którym? andzia_zg - jak Ty miałaś? pytam, bo Ty tutaj najbardziej doświadczona z nas w stosowaniu tych testów jesteś.

no i martwię się czy jak Mężuś wróci jutro to czy już, aby nie za późno będzie... mój czerwiec się oddalił... bardzo :( buuuuuuu - płakać mi się chce... zresztą już wczoraj z tego powodu ryczałam... :(

sorry, że tak smucę, bo Wy wszystkie takie szczęśliwe z powodu fasoleczek w brzusiu, a ja Wam truję... sorki..no, ale napisałam, żebyście nie myślały, że Was opuściłam. nawet jakby dopiero rok 2014 (odpukać) miał być mój to z Wami przejdę te całe 9 miesięcy, aż do maja :) a potem tylko fotki maleństw będę oglądać i słuchać Waszych opowieści poporodowych, hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl