BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 7 miesiąc temu #426567 przez MoNiaaa
studentka nie trujesz to po pierwsze po tu tu jestesmy zeby sie wspierac pamietasz jak ja sie zalilam...a ty nie patrz tylko na te testy tylko korzystajcie kiedy morzecie!!!ja za ciebie 3mam mocno kciukasy i napewno sie uda no a skoro test pokazuje juz prawie 3 dni wczesniej ze moze dojsc do owulacji wiec pewnie przez te 3 dni beda dwie kreski jak tylko maz wroci to sie witajcie na maksa :):):):):)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426603 przez andzia_zg
studentkae

Mi w pierszym miesiącu starań testy wychodziły pozytywnie 4 dni (w tym miesiącu się nie udało), a w drugim miesiącu też4 lub 5 dni. Pierwszego dnia zawsze ta kreska była blada (ale była) Tzn, że poziom beta zaczynał wzrastać aż do osiągnięcia szczytu, po którym masz właśnie owulację. Zaraz po owulacji poziom LH zaczyna spadać (ale jest jeszcze wysoki stąd test może dać wynik pozytywny jeszcze dzień, dwa. Stąd bierzesz pod uwagę ten pierwszy wynik pozytywny (i po nim są te 24 do 48 godzin na owulację) Zdarza się, że test pozytywny można mieć np więcej dni. Jest to związane z tym, że u jednych przed owulacją poziom LH tylko trochę rośnie, a u innych jest to dość duży wzrost (stad trwa dłużej) W pierwszym miesiącu właśnie dzieki tym testom poznałam swój organizm. Skoro w pierwszym miesiącu starań miałam testy pozytywne 4 dni tzn, że owulka była tak po 2 dniu. Stąd w drugim miesiącu starań bzykanko było drugiego dnia testu pozytywnego i się udało :-) (pierwszego dnia znów była blada kreska, drugiego dnia gruba). Potem też były 2 dni grube kreski ale to już potraktowałam jako powolny spadek LH po owulacji.
A obserwujesz też śluz lub mierzysz temperaturę?
Mimo wszystko witaj gorąco męża jak wróci :-) Może jeszcze jajo będzie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426667 przez agi-p
Pauluska ale super , ze wizyta udana :) Gratuluję bicia serduszka :) Wzruszająca chwila :)

Studentkaa Kochana pisz tu i nie dołuj nam sie . Głowa do góry . Jak Mężus wróci , to spokojnie ruszycie do dzieła . Mi sie coś wydaje , ze najlepiej odłożyć te testy,wrzucić troszkę na luz i wtedy sie uda . Niestety z autopsji wiem , ze zazwyczaj jak sie czegoś bardzo chce , to los płata nam figle :( Ale w końcu sie udaje :)
Moze zacznij mierzyć temperaturę . Ja przed poprzednią ciążą ten sposób stosowałam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426789 przez studentkaae
andzia_zg - dziękuję Ci bardzo Kochana :) bardzo mi rozjaśniłaś sprawę testów. no cóż, może jak Mąż wróci to jeszcze się uda... ale strasznie Ci dziękuję i tak :) jesteś moim ekspertem od testów owulacyjnych jak nic :)

Moniaaa, Agi - wiem, wiem, muszę się podnieść, ale jakoś tak trudno mi... nie wiem, chyba dodatkowo dzisiejsza pogoda nie nastraja mnie optymistycznie.

no właśnie nie mierzę tempki, ani też specjalnie nie skupiam się na śluzie, bo z nim to mam problem - nawet od tego cyklu zaczęłam łykać linocomplex jak dziewczynki na staraczkach radziły, żeby zwiększyć jego produkcję. ale chyba będę musiała zacząć obserwacje i pomiary. muszę tylko zaopatrzyć się w termometr, taki co mierzy do 2 miejsc po przecinku i dokształcić się jeszcze w kwestii interpretacji pomiarów.

spokojnej nocki Dziewczynki :kiss: dzięki, że jesteście... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426806 przez lalka
witaj!!!!przepraszam,że tak późno,ale dopiero wróciłam z pracy!!!!mam 35 lat!!!doświadczenie może i tak,ale kuźwa zapomniałam wszystko!!!!!nie pamiętam czy pobolewał mnie brzuch(ktoś mi kiedyś powiedział,że ciąża nie boli)!!!!jak się odżywiałam itd....pamiętam,że przytyłam 30kg :) spokojnej nocy dziewczyny!!!!!! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #426810 przez basia89
MoNiaaa napisał:

MAMUSIE MAJ 2013R.

Urszula - 04.05.2013r.
sanwro - 06/08.05.2013r.
Natka - 08/09.05.2013r.
lalka - 09.05.2013r.
pauluska - 06/07.05.2013r.
MoNiaaa - 14.05.2013r.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426853 przez agi-p
Dzień dobry :)

Studentkaae widzisz nic straconego :) Do dzieła się bierzcie i zafasolkujesz :)
Ale z ta pogodą to masz rację , nie nastawia optymistycznie , a wręcz przeciwnie . Mnie też doły zaczynają łapać :( I głowa boli tak bardzo,że az mi niedobrze :(

Lalka spokojnie wszystko sobie przypomnisz :) Ja między moimi dziewczynkami mam 11 lat różnicy :) w drugiej ciąży czułam się jakbym dopiero pierwszy raz miała mamą zostać :P Po tyliu latach na nowo odkrywałam uroki ciąży i było dużo lepiej . Ale wszyscy mówią , ze przy drugiej ciąży jest mniejszy stres i wieksza olewka . U mnie było wręcz odwrotnie :P Oszalałam za punkcie tej ciazy i wszystko było jakby nowe :P
Teraz tak pragnęłam trzeciej ciaży , żeby różnica była mała między dzieciaczkami i dopiero teraz widze , ze rzeczywiscie mniej się przejmuję pewnymi sprawami .Nie mam czasu na przeżywanie wszystkiego , ale to i dobrze :)
A bólami brzuszka się nie przejmuj :) To zupełnie normalnie :) Macica się rozciąga , możesz odczuwać lekkie skurcze w dole brzucha oraz mieć lekkie plamienie, ponieważ wtedy zarodek jeszcze mocnej implantuje się w ścianie macicy. Wszystko to norma , ale strach i obawy i tak sa .
Pisz jak Cię coś trapi , jest nas tu troche , to będziemy sie wspierały :)

Basia oj to wszystko wskazuje na to , ze jednak będzie upragniony bobasek :) A testu nie robiłaś ? Z suwaczka widzę , ze masz już w domu Damianka :) Super :) Strasznie fajnie , ze coraz wiecej Mamusiek decyduje sie szybko na kolejną ciążę :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426902 przez lalka
dzięki agi-p za słowa otuchy i przydatne informacje :laugh: :laugh: :laugh: dzisiaj dla pewności zrobiłam drugi test :P i jest pozytywny!!!!! :laugh: To dobrze,bo dzisiaj od rana tak się dobrze czuję,że mogłabym pomyśleć,że nic niema :) miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #426921 przez Urszula
Witam!

basia89 witamy Cię serdecznie :) wszystko wskazuje na to, że jedkan będziesz mamusią majową :) :) :)

pauluska serdeczne gratulacje!!!! Cudownie, że wszystko w porządku :) :) :) i nawet z lekarza jesteś zadowolona :) :) :) wiedziała, że wszystko będzie dobrze :)

Studentkaae Kochana tak mi Cię szkoda....i nic nie udało się kompletnie pobaraszkować nawet tuż przed owulacją?? Wtedy plemniczki poczekają sobie w śluzie :) My z Mężem stosujemy kalendarzyk dni płodnych i niepłodnych. U nas działa bez zarzutu. Jestem w drugiej ciąży bardzo planowanej, korzystam z tego kalkulatora dni płodnych:
viggo.pl/dni-plodne/
Wiadomo trzeba obserwować swoje cykle. Jeśli masz ochotę to sobie wypróbuj. Wiem, że to trudne ale staraj się nie przejmować i myśl pozytywnie. Trzymam za Was kciuki!!!

lalka jesteśmy w podobnym wieku :) z tym, że ja poprzednią ciąże przechodziłam dwa lata temu :) teraz staram się być spokojniejsza i nie martwić się za bardzo. Z tym, że mnie tez pobolewał brzuch i wtedy juz się martwiłam :dry: nie pamiętałam czy jak byłam w ciąży z Elizią tak było :dry: ale przeszło....teraz chyba zaczynają mi się małe dolegliwości. Poprzednio nie miałam żadnych :dry:

Aguś co do piersi to ja wolałabym mieć mniejsze jednak :) mam miseczkę D i od zawsze miałam kompleks. Naprawdę nie jest fajnie mieć duże piersi :dry: Nawet trudniej się karmi maleństwo, trudniej przyłożyć dzidzie do ogromniej piersi :(

MoNiaa to nie wesoło masz z tymi żyłami :( Ja się strasznie boję a moje na szczęście nie pękają :dry: w przeciwnym razie chyba by musieli mnie uśpić by pobrać krew :ohmy:


Miłego weekendu zyczę Wam już teraz. Dziś idę do pracy i jutro też więc raczej wpadnę dopiero po weekendzie.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #427093 przez basia89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427102 przez MoNiaaa
basia to trzymam kciuki moze uda ci sie ze studentka zalozyc nowy watek :)

oj pogoda paskudna!!!!najchetniej bym z domu nie wychodzila!
tez pobolewa mnie dol brzucha ale staram sie nie przejmowac niczym :)
narazie to czekam do wizyty zeby w koncu zobaczyc i uwierzyc :)

lalka po to jestesmy tu na forum zeby sie wspierac kazda ma jakies pytania i watpliwosci czasem moze i wiemy ze to nic powaznego ale jak sie uslyszy ze inni to sampo przechodza to lzej czlowiekowi :)

oby pogoda sie poprawila bo jutro to wesele mamy...

a wlasnie w radio slyszalam ze becikowe ma byc 1200 a nie 1000 ciekawe czy sie zalapiemy ?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427192 przez pauluska
Hej Dziewczyny, ale dzisiaj dzień okropny za oknem szaro i moje samopoczucie kiepskie cały dzień leżę bo jest mi niedobrze nie wymiotuje ale mam odruchy wymiotne i mnie okropnie mdli (jak leżę jest mi lepiej :D) ale mam nadzieję że w drugim trymestrze te moje okropne zmęczenie minie oby wytrzymać jeszcze 6 tygodni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427243 przez agi-p
Basia trzymam kciuki za następną próbę :)

Ula Kochana , oby w pracy szybko i w miarę przyjemnie zleciało :)
A piersi tak czy siak , troszkę większe chciałabym mieć :P Wystarczyły by takei , jak w okresie karmienia :)

Moniaa sprawa tego becikowego ma jak zawsze dwie strony . Niby wyższe , ale już nie dla każdego :( Niech żyje Polska :(

Pauluska niestety nie chcę straszyć , ale czasami te okropne dolegliwości trzymają nawet całą ciążę :(
Ja dziś od rana wymiotowałam non stop . A głowa to mi wręcz pękała . Na szczęście Ami dzisiaj boska i kochana , bawiła se pieknie sama , od czasu do czasu dając mi buziaki :) Obiad był pierwszym posiłkiem , którego nie zwróciłam :) Ale głowa nadal boli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427306 przez sanwro
bylam dzis na wizycie u lekarza rodzinnego, termin porodu mam na 7 maja :lol:
papiery do szpitala wypelnione wiec teraz czekac tylko na list z data wizyty w szpitalu, ale napewno bedzie jakos 15 tydzien ciazy wtedy.
nie wiem czy pisalam ale umowilam sie do ginekologa na 6 pazdziernika na 19 :-)
zmykam robic obiadek :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #427333 przez Natka
hey dziewczyny :D

ja dzis po wizycie u lekarza i termin mi potwierdzil tak na 07.05 :D no zobaczymy jak to bedzie z terminami :)

M sie dzis wieczor dowiem :)

Pozniej was nadrobie :P

Buziaki dla wszystkich :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl