BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #552191 przez lalka
Olka trzymaj się....jak kazali leżeć to leż!!!!!!te miesiące miną bardzo szybko...zobaczysz przeleci!!!!a potem już pełna radość!!!a póki co odpoczywaj..i uważaj na siebie i na Maluszka!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552205 przez ewela86
Olka! oszczędzaj się i słuchaj lekarzy a wszystko dobrze się skończy! Jesteśmy z Tobą. Zdaję sobie sprawę, że takie leżenie nie jest przyjemne a tymbardziej zagrożenie przedwczesnym porodem, jednak jak zobaczysz swoje maleństwo w maju pomyślisz sobie - BYŁO WARTO, jak pewnie każda z nas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552210 przez lkasiulla
Dzień dobry wszystkim :)

Ja coraz bardziej mam dosyć nocek albo wogle nie mogę się wyspać, albo śnią mi się takie koszmary że budzę się cala wystraszona masakra :(

Wczoraj gdzieś czytałam na internecie że na tym etapie ciąży trzeba już kontrolować ruchy dziecka, czy wy już to robicie?? Bo ja jak na razie tak mało czuje że cięszko by mi było je kontrolować.

aleksandraludw piękna córeczka :)

OLKA! Leż i odpoczywaj nie zamartwiaj się za bardzo na pewno wszystko będzie dobrze.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552226 przez lalka
Ikasiulla mi położna mówiła,że i owszem kontrolować ruchy,ale tak dokładnie po 30 t.c....ogólnie ruchów powinno być 10 na godzinę,jeżeli w danej h nie było ruchów żadnych albo np.4 to w następnej h powinno już być ich więcej...tzn jak nie było wcale to w drugiej h powinno być 20!!!ale ona tłumaczyła mi to na 35 t.c!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552227 przez juleczka
Kiniaczek napisał:

juleczka napisał:

Hej dziewczyny jestem Julia i mam 27 lat jestem w 26 tygodniu termin mam na 10.05!!jestem bardzo szczesliwa za 3 miesiace urodze pieknego chłopczyka i będzie miał na imię Filip. :laugh: :laugh:

Pozdrawiam wszystkie majowe Mamuski :laugh: :laugh:


Kochana już myślałam że cos się stało tyle nie było Cię na forum !!!!!!!!!!!





Hej Kiniaczek ostatnio mam złe dni wszystko mnie drażni i jestem nie spokojna !! nawet nie mam ochoty otwiecarać laptopa ciagle bym spała a mały wariuje w brzuszku aż nie dobrze mi jest chyba naciska mnie na żołądek!!ale w symie jestem szczęśliwa ze tak sie wierci dzis juz od 6 rano bez przerwy!!

pozdrawiam i ściskam gorąco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552238 przez lkasiulla
Lalka no właśnie wolałam się upewnić bo wydawało mi się to dziwne żeby już kontrolować ruchy maluszka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552280 przez JoannaL
Witajcie dziewuszki. Widzę robi się nas coraz więcej. Witam serdecznie nowe mamuśki
Olka dbaj o siebie, zobaczysz te 3mies szybko zlecą
U nas troszkę lepiej po antybiotyku. Marcyś zdecydowanie mniej kaszle, katar też mniejszy. Mnie też katar pomału odpuszcza. Maleństwo szaleje w brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552281 przez pauluska
Odebrałam wyniki glukozy i na czczo 77 a po 2 godzinach 151 :( czytałam że norma do 140 ale powyżej 200 to dopiero cukrzyca któraś się zna i wypowie ? wizyta dopiero za 2 tygodnie nie wiem czy nie wybrać się wcześniej, a nie bardzo mam kogo zapytać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552285 przez Sevilla
Olu leż i odpoczywaj, piszesz, że uroki ciąży się zmieniły. Teraz będziesz czerpać radość z czego innego, maluszek będzie się częściej wiercił, brzuch podskakiwał :) A jak dostaniesz dwa mocniejsze kopy w żebra, to będziesz się cieszyć, że poród tuż tuż :)

Kurcze, ale faktycznie zrobiło się tutaj troszkę leżących majóweczek i cieszę się na razie, że pomimo mojego forsowania się, jak na razie wszystko w porządku. Co prawda, jutro się okaże, czy napewno, bo jutro gin. Nie ma bata muszę wytrzymać do końca marca, na dniach otwieram drugi sklep i czy się mojej szyjce i macicy podoba, czy nie, muszą wytrzymać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552290 przez lalka
pauluska jesteś w grupie ryzyka i pewnie dieta tylko ci wystarczy!!!!ja na czczo miałam 108 a po 2 godzinach 190-gin powiedział,że mam cukrzycę..dał przekaz do poradni diabetologicznej!!!!lekarz mi powiedział,że nie można jeść słodkiego i tłustego,ale więcej szczegółów będę wiedziała 12go!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552304 przez Sevilla
pauluska napisał:

Odebrałam wyniki glukozy i na czczo 77 a po 2 godzinach 151 :( czytałam że norma do 140 ale powyżej 200 to dopiero cukrzyca któraś się zna i wypowie ? wizyta dopiero za 2 tygodnie nie wiem czy nie wybrać się wcześniej, a nie bardzo mam kogo zapytać.


Może zadzwoń do swojego gina. Ja koło 16 powinnam mieć wyniki mojej glukozy. Poza tym jeżeli dobrze pamiętam coś z tematu wykrywania cukrzycy, to pierwszy pomiar też powinien być powyżej normy. Jeżeli pierwszy pomiar na czczo jest dobry, a drugi jest nieznacznie powyżej normy to mówimy o tzw. nietolerancji glukozy i najczęściej dobrze skomponowana dieta pozwala wyrównać cukier :) Poza tym przy cukrzycy muszą występować charakterystyczne objawy tj. zwiększony apetyt, zwiększone oddawanie moczu (ale w przypadku ciąży ten objaw bym pomnożyła przez dwa) itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552312 przez pauluska
Ehh czułam że coś będzie nie tak a jak tu odrzucić słodkie ? No ale dla zdrówka małej trzeba zrobić wszystko. Tak mnie żołądek rozbolał z nerwów że chyba umrę zaraz :( lalka znalazłaś może jakąś dietę przykładową ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552324 przez lalka
sevilla ja nie miałam żadnych z tych objawów!!!tak sobie gdzieś tam małpa siedziała i czekała!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552332 przez lalka
tak znalazłam..ale wciąż jestem głodna!!!Kasia-87 kilka stron wstecz podała też co wolno..a czego nie!!!!musi być 6 małych posiłków dziennie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #552339 przez lalka
pauluska 339str

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl