BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 3 miesiąc temu #551907 przez Kiniaczek
OGLĄDNEŁAM !!!!!!!!!!!!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :( :( :( :( :( :( :( Cipa jedna!!!! aż mnie zagotowało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551924 przez Urszula
Witam!


Witam serdecznie nowe mamusie :)

Jestem po dwudniowym maratonie po szpitalu i przychodni....w poniedziałek miałam kolposkopię i badania krwi...we wtorek wizyta u położnej...jak to bywa w szpitalu spędziłam tam niemalże pół dnia....na szczęście wszystko w porządku. Kolejne badanie szyjki trzy miesiące po urodzeniu Amelki..

Wczoraj padałam....taka byłam zmęczona...bolał mnie brzuch i plecy....znowu się przeforsowałam :dry: spałam chyba dwanaście godzin. Dziś chyba będzie lepiej...


Miłego dnia!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551936 przez Sevilla
Urszula współczuje badania, źle wspominam kolposkopie, zaliczyłabym to badanie do jednych z najdrastyczniejszych chwil w moim życiu. Lekarz widoków mi nie oszczędził, co skończyło się moim pięknym zjazdem z fotela i wymiotowaniem ... blee aż mnie wzdryga na samo wspomnienie ...

Witam nowe momusie!!!

Lalka to sobie pospałaś, ja już na nogach od 6 :dry: miałam robiony test na tolerancję glukozy.

Co do badania glukozy, sam wywar nie był zły, ale pierwsza godzina po nim była dla mnie traumatyczna, byłam i pobudzona i zmęczona za razem, śpiąca. Jedynie Maks czuł się jak ryba w wodzie i nie miałam pojęcia, że tak wysoko potrafi już kopać :)

A teraz trochę się pochwalę, zostałam wczoraj ciocią prześlicznego Miłoszka, który waży 3440g i mierzy 56cm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551940 przez lalka
no to Sevilla gratuluję!!!!moja Mała po glukozie była pobudzona...służy jej słodkie....ja za to byłam mega śpiąca!!!!

19 lutego będę miała usg z pomiarami...ciekawa jestem jaka jest już duża!!!

u nas śnieg zaczyna prószyć...a wczoraj wiosna była!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551987 przez ewela86
dzień dobry!!!!!!!

Sevilla - gratulacje:0 fajnie - już teraz możesz się oswajać z widokiem maluszka!!

obejrzałam filmik. masakra!!!! aż mnie ciarki przeszły. Brak słów.

dzisiaj leniwy dzień mnie czeka - od wczoraj w łóżku z przeziębieniem. Dobrze że chociaż ten prenatal jest:) Cisik tam pewnie działa. Jutro już do pracy... Ale w sumie to się cieszę bo strasznie mi się nudzi! Od 11 planuję zwolnienie - nie wiem co będę robić na zwolnienieniu. Trezba chyba jakieś pożyteczne zajęcie sobie znależć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551989 przez aleksandraludw
Dzień dobry wszystkim:)

Moja dzisiejsza noc była cudowna! Wstałam tylko raz do toalety:D
Jutro długo wyczekiwana wizyta i usg, juz nie moge sie doczekac:):)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #551994 przez aleksandraludw
Dodaje obiecane wczoraj zdjęcia Julki:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552017 przez Urszula
Sevilla ja nie wspominam tego badania drastycznie....w sumie jak rutynowe badanie ginekologiczne tylko, ze widziałam wszystko na monitorze....ze zjazdem z fotela to wiem o czym mówisz tez o mało tak nie zjechałam za pierwszym razem ale na szczęście pielęgnierka mnie powstrzymała w ostatniej chwili :lol:

aleksandraludw śliczny dzidziuś :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552022 przez Kiniaczek
Sevilla gratulacje małego Miłoszka:)

Mnie po glukozie nie było nic, jedynie przestałam być głodna...:) Za to Hugo cały dzień kopał- myślałam że mi pępkiem wyskoczy:) Ja po wypiciu poszłam do domu ( mam rzut beretem), przyzwolenie dostałam od pielęgniarki... pewnie bym tam została ale jak to w przychodni bywa, zaraz koło analityki lekarze ogólni i kolejka kaszlacych , dławiących się, kichających, drapiacych się i bóg wie co robiacych więc stwierdziłam że nie będe ryzykować grypska czy zapalenia oskrzeli! U mnie też już sypie śnieg :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552026 przez sisina
Witam :) Aleksandra śliczna ta twoja Juleczka :)
Mi spało sie okropnie noga mnie rwała całą noc to chyba na zmiane pogody bo dziś śnieg u mnie pada :dry
Właśnie siedze z farbą na włosach mąż zjezdza to trzeba sie na bóstwo zrobić :silly: Miłego dnia zycze :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552030 przez sisina
Lalka narobiłaś mi apetytu na te naleśniki chyba będę robić ale nie wiem z czym bym je zjadła... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552079 przez tysiiiak
Dzieńdoberek z rana :)

Witam kolejne nowe mamusie :kiss:

Marynarka to odpoczywaj i wszystko bedzie dobrze :)
a filmiku nie ogladam bo to nie na moje nerwy

aleksandraludw Juleczka śliczna :)

ja oczywiscie zasnelam gzies kolo 4 po dlugim wierceniu :angry: ehh te noce ..

za mna tez chodza nalesniki od kilku dni mmm moze dzis wkoncu sobie zrobie bo jak dotad smaczek byl ale checi do robienia brak :( z dzemikiem sobie zjem :)

śnił mi sie moj Kubulinek :) chcialabym juz Maj :) ciepelko na dworku i ja trzymajaca w ramionach mojego pieknego chlopca ahhh :blush:

Sevilla gratuluję Miłoszka :) teraz Miłoszek musi poczekać chwilke na kuzyna :D

Już jutro wizyta :D :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552104 przez Olka!
witam Was dziewczyny, nie było mnie kilka dni i widzę, że mam dużo do nadrobienia!
W niedzielę wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem porodu przedwczesnego :-( jak to nazwali macica się stawia, jestem załamana muszę leżeć, cała radość z ciąży mi opadła aaaa skzoda gadać :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552117 przez tysiiiak
OLKA! przykro mi :kiss: ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo :) napewno lezenie to nic przyjemnego ale czego sie nie zrobi dla malenstwa :* zagladaj do nas czesto jezeli masz taka mozliwosc z pozycji lezacej i postaramy sie umilic Ci ten czas :) innym mamusiom lezacym rowniez :) :kiss: :kiss: :kiss:

kurcze cos duzo leżących majówek sie porobiło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #552129 przez Urszula
Olka uważaj na siebie i Maluszka.....mam nadzieję, że potrzymają Cię troszkę w szpitalu odpoczniesz i wyjedziesz. Będziesz się cieszyć daalej ciążą :kiss: Najważniejsze jest jednak by nie dopuścić do wcześniejszego porodu...z wcześniaczkami jest dużo problemów...wiadomo...tak, że warto się poświęcić....niedługo będzie maj a Ty bedziesz się cieszyć swoim dzieciątkiem....szybko zleci :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl