BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575667 przez joasia10015
Hej dziewczynki -malinki (jak to mówi mój synuś ;) )
A u mnie jakos słoneczko zaczęło sie przebijac przez szare chmury i odrazu człowiek ma ochotę życ !!!!!!! :silly: Niech już tak zostanie-wiosno,wiosno czekamy na ciebie z ogromnym utesknieniem :blush:
JoannaL dobrze ze wychodzisz -jednak w domku najlepiej :)
Co do bucików to ja też mam już dwie albo trzy pary ale to tak jak Kiniaczek napisała-do zdjęc,albo dla szpanu raczej ;) I w sumie to ani jednej pary ja sama nie kupiłam tylko od koleżanek ,przyszły,, :silly: WIadomo że założe je raz na tydzien na ,,okazje,,i tyle ;)
Jesli chodzi o zwierzątka to jestem ZA ale jak któres zdycha to poprostu załamka na tydzien,jak nie więcej.Kiedys jak bylam dzieckiem mielismy suczkę Funie i któregos razu mój ojciec wziął ja na przejażdżke-psinka uciekła (jakies 15 km.od domu)a my wszyscy wierzylismy że ona gdzies jest i że trzeba ją szukac...PO tygodniu chodzenia po lasach ,rowach ,wołania ,pytania ludzi,idąc polem kupe km.od domu zobaczylismy jakiegos pieska-co sie okazało zaczął biec w naszym kierunku-no i szok to była nasza Funka ..Ryku co nie miara,szczescie-wszyscy płakaliśmy.Niestety po kilku latch musielismy ja oddac do rodziny na podwórko i za każdym razem kiedy jechalismy do nich ona wybiegała na ulice bo nas czuła z odległosci pół km.To był najwierniejszy przyjaciel w życiu-dlatego jestem ,,za,, żeby dzieci wychowywały sie ze zwierzętami ...ale ten ból po stracie...MASAKRA!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575766 przez pauluska
Co do zwierzaków jak najbardziej jestem ZA ! Kocham zwierzęta od zawsze, na widok bezdomnych zwierząt serce mi pęka, staram się pomagać w miarę możliwości ale wiadomo jak u nas w Polsce podchodzi się do tego tematu :/ A w domu mamy kochanego labradora Mieszka który razem z nami czeka na przyjście Iguni na świat i już wiem że będą to najlepsi przyjaciele, choć Mieszko na pewno będzie miał ciężkie chwile bo przez 4 lata to on był naszym "dzieckiem" :D ale nie ma słodszego widoku jak się bawi z małymi dziećmi a wszystkie dzieci z osiedla go uwielbiają, co więcej przychodzą go odwiedzać, a on daje robić ze sobą wszystko mimo że małych gabarytów nie jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575777 przez Urszula
My właśnie wracamy z kawiarni :-) było super :-)

sisina każdy będzie postępował ze swoim Maleństwem według własnego uznania co do butkow wypowiedzialam się wcześniej. Sądziłam że wiedza może się przydać ale co Wy zrobicie to już Wasz wybór :-)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575824 przez joasia10015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575891 przez Kiniaczek
:))))))))) dobre dobre :)
Ide do Biedrony zakupić coś na obiad:) Dziś będzie spaghetti :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576088 przez lania
Hejka, ja dziś odpoczywałam po nieudanej nocy... obudziłam się o 3 z powodu skurczy i tak do 7 już nie zasnęłam. Tych skurczy było kilka, tak co pół godziny, nospą się ratowałam, rano już był spokój :S a potem jeszcze odwiedziny teściowej :huh: :huh: :huh: uwielbiam ;)

Joasia, super że wychodzisz, to znaczy już chyba wyszłaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576091 przez joasia10015
Dziewczyny od 1 marca (kurcze to jutro :S )w Rossmanie kilka promocji na dziecięce rzeczy min.pampersy ,kremiki itp.Do tego sporo kosmetyków dla kobietek -może sie skusicie? :)
www.rossnet.pl/Promocje.aspx

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576348 przez Alex_87
Dziewczyny mam takie pytanko, czy wy też macie zwiększoną ilość śluzu? Ja na początku ciąży wręcz cierpiałam na suchość w pochwie, ale teraz od jakiegoś czasu widzę, że jest go więcej, jest taki biało-żółty, zapach ma tak jak zwykle, nic mnie nie swędzi, tyle, że jest go poprostu więcej. Tydzień temu byłam u gina i było ok, ale jakoś nie skojarzyłam żeby spytać o ten śluz. Ale to chyba normalne w ciąży, że śluzu jest więcej.
Echh nie wiem czy zaczynam sobie wynajdywać problemy, bo zwracam uwagę na coraz więcej pierdół.


Byłam dziś z mężem w Pizzy Hut, ostatnio byłam tam kilka lat temu i wiecie co, dali nam dzisiaj pizze na mega cienkim cieście (dobrze, że było wogóle w niektórych kawałkach), kilka kawałków mięsa i salami, porażka!! To nie to co kiedyś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576406 przez joasia10015
Alex nie martw sie -wieksza ilosc sluzu to normalne w ciąży .Tak mówił mój GIN i gdzies nawet czytałam :) No chyba że cos jest z nimi nie tak w sensie -zapach ,kolor ,swedzenie itp.Ja mam to samo,od początku wieksze upławy,ale lekarz pyta na każdej wizycie czy jest ok.A ja każdą wizytę w kibelku kontroluje co i jak ;)
Kurcze ale bym zjadła dobrą pizze z tunczykiem,albo wegetarianska :silly: Ale dzis przesadziłam z jedzonkiem i ledwo sie ruszam :ohmy: Nic mi sie nie chce-pobuszuje jeszcze na allegro i zmykam przytulic sie do mojego syneczka ;) papa.... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576411 przez lania
Alex_87 napisał:

Dziewczyny mam takie pytanko, czy wy też macie zwiększoną ilość śluzu? Ja na początku ciąży wręcz cierpiałam na suchość w pochwie, ale teraz od jakiegoś czasu widzę, że jest go więcej, jest taki biało-żółty, zapach ma tak jak zwykle, nic mnie nie swędzi, tyle, że jest go poprostu więcej. Tydzień temu byłam u gina i było ok, ale jakoś nie skojarzyłam żeby spytać o ten śluz. Ale to chyba normalne w ciąży, że śluzu jest więcej.
Echh nie wiem czy zaczynam sobie wynajdywać problemy, bo zwracam uwagę na coraz więcej pierdół.

Chyba normalne, ja też mam więcej, ale rozumiem cię, człowiekowi do głowy różne głupoty przychodzą...a może to wody :unsure: :dry: a czy to normalne na pewno :unsure: :dry: JoannaL pisała o tych papierkach, szkoda, że nie można sobie tego w aptece kupić....a może i lepiej... trzeba trochę odpuścić z tym schizowaniem :blush: :side: :woohoo: :silly:

Jutro moja córcia ma urodziny :) , 11 lat temu rodziłam ją, miała 52cm i ważyła 3550 g i była najpiękniejszym bobasem świata :lol: :lol: :lol: a teraz to pannica
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576412 przez tysiiiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576450 przez sisina
Dzien dobry :)
LANIA ale laseczka z tej twojej córuni i podobna do Ciebie :laugh: To Wszystkiego najlepszego dla solenizantki :kiss:
Alex ja też mam zwiekszona ilość śluzu takze spoko nosze wkładki higieniczne bo bez nich czuje sie nie komfortowo
U mnie dziś słoneczko świeci aż człowiek lepiej sie czuje no i mężuś zjezdza z trasy wiec jutro ruszymy na zakupki tym razem ja sobie poszaleje ale znając życie to pewnie dla małego też coś wylookam ;) Miłego dnia :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576499 przez Kiniaczek
Lania Wszytkiego co najpiekniejze dla ślicznej pannicy oraz dla Ciebie i męża bo to dzięki Wam jest na świecie :) Niech rosnie zdrowo i szczęśliwie :) :) :) :) :) :kiss: :kiss: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576502 przez Kiniaczek
W ogole to gdzieś zniknęły Tweety i Anabelle....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576504 przez Kiniaczek
Aaaa i trzymamy dziewczyny kciuki za Lalke i Wandzie Dziś miały zgłosić się do szpitala ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl