BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #575378 przez Alex_87
Cześć laski :)

Chciałam jeszcze wrócić do tematu ZUSU, który jakiś czas temu poruszałyśmy. Rozmawiałam ze znajomą księgową i nie mamy co się denerwować kontrolami :) Oni kontrolują bo muszą, wiadomo taka praca, a kobieta w ciąży jest nadzwyczaj chroniona przez państwo, więc podważanie jej zatrudnienia wiążę się też z dyskryminacją kobiet w ciąży. Są pojedyncze przypadki, kiedy ZUS udowodni, że kobieta nie powinna dostać zasiłku, ale jednak bardzo rzadko. Poza tym w prawie nie ma nic na temat zabraniania zatrudnienia kobiety w ciąży, więc mamy prawo zatrudniać się nawet w zaawansowanej ciąży (ale wiadomo, że w takim stanie nikt za bardzo nie chce zatrudniać ;))

Demonique tylko pozazdrościć takiego pracodawcy :)

A moje zwolnienie jak nie doszło tak nie doszło, naszczęście w przychodni nie robili problemów ze zrobieniem kopii ;)

Miłego dnia mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575394 przez Kiniaczek
demoniqe napisał:

Ja mam super pracodawcę, umówiłam się z nim, że będę pracować zdalnie i przyjeżdżać jak będę się dobrze czuła co jakiś czas. Na razie się sprawdza. Dziś właśnie idę na parę godzin. Bez zwolnienia bez niczego.


Ty z tą Twoją szyjką to powinnaś leżeć Kochana :) a nie śmigac do pracy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575410 przez ewela86
demonique uważaj na siebie!

JoannaL Super że wychodzić! Dobrze że wszystko ok, warto jednak dmuchać na zimno bo nigdy nie wiadomo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575422 przez DannaJ
Przesyłam Wam duuużo słoneczka, bo tak wiosennie się dziś zrobiło :)

Dziewczyny, zwłaszcza te, które remontujecie... macie pomysł na podłogę do łazienki? My cały czas myśleliśmy o płytkach, a wczoraj zobaczyłam w jakimś programie panele łazienkowe i mam dylemat: co lepsze?
Na razie mam leżeć, więc wizyta w sklepie się nie kroi, by popatrzeć co i w jakich cenach mają, a zawsze raźniej dokonuje się takich zakupów we dwójkę :)

Kiedyś pisałam Wam ostrzeżenie przed zakupami w emistomarket.pl - ostatnio przyjechał kurier (po prawie m-cu od zamówienia) z drzwiami do kabiny. Karton był tak poniszczony, że nawet nie było sensu sprawdzać co jest w środku. I weź się człowieku nie denerwuj!
Mam nadzieję, że Prawnik od Rzecznika Konsumenta weźmie się za nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575431 przez Urszula
Właśnie Kiniaczek bez przesady. Buciki dla malutkich dzieci to głupota.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575445 przez Kiniaczek
DannaJ my w łazience kładziemy płytki, o panelach w zasadzie nie słyszałam, ale to pewnie dlatego że się tym nie interesowałam :)

Powodzenia w użeraniu się z firmą...
My zamawiamy też z neta, ale z innej firmy i mam nadzieje że nie bedzie takich przebojów!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575458 przez Kiniaczek
Joanna fajnie że wychodzisz ! Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575473 przez Urszula
Joasia super że wychodzisz do domku :-)

Demoniqe powodzenia i uważaj na siebie :-) jesteś dzielna:-)


My właśnie jedziemy z Elizia do naszej ulubionej kawiarni na gorącą czekoladę. Jestem tam umówiona z przyjaciółką :-) znowu sobie poplotkujemy :-)


Miłego dnia!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575479 przez sisina
Dlaczego głupota ja tez mam 2 pary zakupione i od czasu do czasu bede zakładać specjalnie kupiłam luzniejsze moja siostra tez zakłada swojej malej buciki na specjalne wyjscia i mała swobodnie rusza nóżkami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575537 przez Daarikaa
Joasia dobrze że mykasz do domku.

ja też kupiłam buciki ale głównie do sesji zdjęciowej którą planujemy z mężem jak już brzusio będzie potężniejszy ;) a dzidzi bede zakładać tylko do zdjęć :laugh:

ja właśnie czekam na położną, tylko mam dylemat bo nie wiem o co mam pytać bo już lista pytań mi suię skończyła. Bądź co bądź chociaż posłucham serduszka maluniej i przygotowałam sobie dyktafon to sobie nagram na pamiątkę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575566 przez tysiiiak
dziendoberek :*
przesylam wam troszke sloneczka z Gdańska :D jest cudnie!

ja od zawsze w domu rodzinnym mialam jakies zwierze :) a teraz powiem wam szczerze ze troszke od tego odpoczywam :) przedewszstkim od siersci walajacej sie po katach i gdzie sie dalo :P
moze kiedys i ja zdecyduje sie na pieska :) ale to za kilka lat :D

ide po zakupki na obiad :) i skorzystac z pogody :D
przesylam obiecane slonce :D

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575573 przez Kiniaczek
Tyysiak dzięki za słoneczko:):D u mnie też się przedziera nieśmiało zza chmurek:) Od razu lepiej się robi człowiekowi na duszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575602 przez Daarikaa
co do zwierzątek to my mamy w domu trzy psiaki i kotka:) całe zycie byłam wychowywana ze zwierzaczkami i nie wyobrażam sobie inaczej, chociaż nie powiem ta sierść potrafi człowieka doprowadzić do szewskiej pasji ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575606 przez Daarikaa
Tysiiak dziękuję za słoneczko! U mnie to normalnie słońce zgubiło namiar i nie może do nas trafić :angry: nie pamiętam kiedy wzeszło u nas słoneczko a taaaaaaaaaaaaak mi go brakuje... ale pocieszam się że wiosna już powoli za pasem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575647 przez moniaaak
Cześć:)

Ja wróciłam z rajdu- byłam zanieść zwolnienie do pracy i przy okazji zajrzałam do ciuszka. Niewiele znalazłam, ale kolejne 3 sztuki ciuszków są;). Mam jakąś manię, znając życie kupię za dużo tego wszystkiego... Nie potrafię się powstrzymać.

tysiiiak
super to słońce u Ciebie, u mnie pochmurno. Gdzieś tam próbuje się to słońce przedrzeć, ale na razie marnie mu idzie:(.

Coś mi się faktycznie dzieje z tym pęcherzem albo z nerkami. Dziś w nocy ani razu nie wstawałam, rano też niewiele tego było. Czuję parcie na pęcherz, ale to tylko takie złudzenie, bo jak próbuje zrobić siusiu to też tylko odrobinę. Kupiłam sobie urosept, piję sok żurawinowy. Znacie jakieś inne sposoby na zatrzymanie wody w organiźmie? Bo nawet obrączki nie mogę zdjąć z palca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl