BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #576602 przez tysiiiak
Się rozumie :) kciuki zaciśniete :D

Lania wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki :*

dziewczyny nie wiecie gdzie dostane takie papierowe spody do babeczek? bo chce muffinki dzis zrobic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576657 przez Alex_87
Hej dziewczyny :)

To ja też trzymam kciuki za wszystkie mamy które mają dziś wizyty :)
I wszystkiego najlepszego dla Twojej córki Lania, pewnie szybko zleciało te 11 lat :)

Tysiak takie spody można dostać nawet w zwykłym większym sklepie, który ma dział z takimi pierdołami do domu, albo w takim typowym sklepie z gospodarstwem domowym. U mnie są łatwo dostępne, więc u Ciebie też powinny być ;)

Wiecie co, z tymi dolegliwościami to trzeba naprawde chyba zaufać samemu i sobie. Ja czuję, że wszystko jest ok, ale jak czasem coś sobie wmówię to nie ma bata, schiza na całego :)

A tak poza tym to wczoraj widziałam siostrzenicę mojego męża, ma już prawie 3 miesiące, a za każdym razem jak ją widzę to się tak zmienia. Takie maleństwa tak szybko rosną, że szok. Aż się nie mogę doczekać maja :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576682 przez moniaaak
tysiiiak napisał:

Się rozumie :) kciuki zaciśniete :D

Lania wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki :*

dziewczyny nie wiecie gdzie dostane takie papierowe spody do babeczek? bo chce muffinki dzis zrobic :D


ostatnio widziałam takie w "Prymusie", nawet niedrogie były, bo coś koło 3 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576733 przez Daarikaa
co do muffinek to napewno w marketach, w pepco...

Lania Wszystkiego najlepszego dla ślicznej córci, podobna do mamy :)

Dziewczyny Wam też twardnieje brzuch kilka razy dziennie??

Wczoraj w ogóle to była u mnie położna i mnie nastraszyła bo nie mogła znlaezc serduszka malutkiej... po jakims czasie znalazla ale stwierdzila ze twardnieje mi brzuch i tetno ma dzidzia troszke za niskie, dopiero jak skurcz przeszedl to bylo 130/min ale juz od tamtej pory schizuje jak mam to twardnienie czy aby malutka jest wystarczajaco dotleniona. Wizytę mam w poniedziałek więc muszę dopytć o to bo zwarjuje :( :(

Co do pizzy to wczoraj robiłam miała wyjść jedna ale nigcy nie moge wycelowac ciasta i wychadza dwie gigantyczne, wieć musimy dojadać dzisiaj :laugh:

Lalka trzymaj się! jesteśmy z Tobą!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576746 przez DannaJ
Lania - na Twoje ręce - Wszystkiego najlepszego dla Córki! W sumie to (spóźnione o wiele lat) dla Ciebie - gratulacje! :)

Lalka - trzymaj się! Kiniaczek jak będziesz się wybierać do Lalki, to uściskaj Ją i Wandzię mocno od nas :)

Daarikaa - trochę mnie wystraszyłaś, że jak brzuch twardnieje, to dzidzia może być niedotleniona :( Mi też kilka razy dziennie twardnieje i wtedy staram się zmienić pozycję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576765 przez ewela86
Lania wszystkiego naj dla Twojej ślicznej córci! Rzeczywiście już pannica z niej!

Joasia10015 rzeczywiście niektóre fajne promocje są... kusi mnie to Oilatum emulsja za 54 zl i dozownikiem:)

ja zaraz zmykam ogarnąć troszkę mieszkanko. dzisiaj na obiadek jedziemy do rodziców, wię chociaż z gotowaniem spokój...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576821 przez Alex_87
Ja się pytałam ze dwa miesiące temu mojej ginekolog jak to jest z tym twardnieniem brzucha, to ona powiedziała, że to normalne, że macica zaczyna ćwiczyć do porodu, no i że macica się dotlenia czy coś tam, nie pamiętam już dokładnie. I stwierdziłam, że skoro nie przeszkadza mi to normalnie funkcjonować, nie boli to wszystko jest ok. Przestałam na to zwracać uwagę i nie przejmować się każdym spinaniem. Bo jak się denerwowałam to oczywiście to spinanie jeszcze się wzmagało.
A ciekawa jestem czy nasze mamy też miały takie rozterki, kiedyś chyba nie było nospy itd i ciekawe czy też faszerowali tak kobiety różnymi lekami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576832 przez lania
Przekazałam Oliwce wasze zyczonka i bardzo sie ucieszyła i dziekuje wam bardzo :-) :lol:

Jesli chodzi o twardnienie, to widac ze u nas to juz powszechne. Nie wiem na ile to pomoze, ale warto podczas tych skurczy, napinania sie brzuszka oddychac przeponowo, moze ulatwi to dzidzi ta chwile.

Lalka, wracaj z dobrymi wiesciami, trzymam kciuki, bedzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576867 przez ewela86
jeśli chodzi o twardnienie to ja nic takiego u siebie nie zauważyłam, albo jest to mało uciążliwe narazie. wczoraj jedynie doskwierało mi kłucie w boku - kolka przez cały wieczór :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576888 przez tysiiiak
Ewela mnie tez wczoraj kolka meczyla :(

dzieki dziewczyny znalazlam foremki :D a i zaszlam do pepco i kupilam rożek za 25 zl :D :P

kurcze czeka mnie zmywanie a ja kompletnie nie mam weny ;p dobrze ze chociaz obiad mam z wczoraj ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576955 przez Daarikaa
Dzięki dziewczyny za wasze zdanie na temmat twardnienia, mi też do tej pory wydawało się to normalne dopoki mnie polozna nie przestraszyla. Właśnie jak mam ten skurcz to staram się oddychać przeponowo...

Połozna wczoraj też chwaliła ten oilatum więc chyba nie będę się dłużej zastanawiać tylko na pierwsze miesiące Klaudusi zakupię go.

Tysiiiak a kiedy robisz te muffinki?? Wproszę się hehe ;) a tak na serio to możesz wrzucic przepis :P bo mi smaka narobiłaś :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577002 przez tysiiiak
Daarika ja bede po obiadku robic :D zapraszam :) ogolnie to bede 1 raz je robic i mam nadzieje e beda jadalne ;P a robie z tego przepisu kotlet.tv/muffiny-czekoladowe wydaje sie malo skomplikowany ;D :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577138 przez demoniqe
tysiiak uwielbiam kotlet.tv :) spróbuj ich bloku czekoladowego!! mniam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577146 przez ewela86
Ja też uwielbiam kotlet.tv!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #577170 przez pauluska
A ja dzięki Wam odkryłam stronę :) Super !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl