BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575131 przez all for pregnant

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575193 przez lania
Joasia, nie dawaj się stresom :P :P :P a ja ostatnio płaczę (popłakuję po kątach) przez naszego chomika. Żyje ale już staruszek i coraz bardziej widać, że nie jest mu łatwo. Już tylko parter jest dla niego dostępny, wyżej nie wchodzi no i wyglada gorzej... coś z oczkiem i z nogami...a człowiek patrzy i nie może pomóc. Jak zdechnie to też będzie płacz (moja córa przeżywa...jak baba w ciąży)

Któraś z Was podpowiedziała o tej szkole rodzenia huggies, (Dominique, to Ty?? :blush: ) dzięki, zajrzałam i pooglądam sobie, chociaż tyle :) :) :)

Moniaaak, fajnie, że wszystko ok :lol: :lol: :lol:

Dobrej nocy :blink: :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575211 przez Kiniaczek
A ja popłakuje bo nie mam zwierzątka a bardzo bym chciała... Ale jak ogarniemy się z mieszkaniem i maluszkiem to sobie kupimy pieska... nie wyobrażam sobie życia bez zwierzaków... Także rozumiem Was doskonale dziewczynki... :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575214 przez joasia10015
Dzieki kochane,ja szczerze mówiąc nie spodziewałam sie po sobie takiej reakcji..Przeszłam w swooim życiu różne tragedie ze zwierzętami ale przeważnie przeżyłam z nimi kupe czasu.A z Józkiem i Dorą zaledwie miesiąc,półtora i do tego wkórzały mnie często bo wrzeszczały jak cholera,a mimo wszystko jak weszłam do domu i DOra bidulka jeszcze konała to myślałam że mi serce pęknie...To jest straszne,wyłam i gadałam z nimi-zrobiłam ,,trumienkę,,i zakopałam w ogrodzie.Kurde już mam dreszcze.To takie dziwne,tłumaczę sobie że to tylko papugi ale moje hormony tego nie rozumieją ;-( Bez sensu to wszystko;-(
Ps.taka mała zmiana tematu -dzis leżąc trzymałąm laptopa w połowie na brzuszku i Mikuś tak mocna kopał że aż sie laptop cały ruszał ;-) Kurcze dzis sobie pomyślałam że jeszcze jakies 12 tyg. będe nosic synka na rączkach a nie w brzuszku i smutno mi sie zrobiło bo na 99% to nasza ostatnia ciąża i kurczę będe strasznie tęsknic za stanem błogosławionym ;-( No to zaczynam na maxa celebrowac swój stan ;-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #575215 przez lania
no właśnie...99%... moja pierwsza ciąża miała być ostatnią...nie ma co się zarzekać, został ten 1%...czasem to dużo!!! B)
ale celebrowanie jak najbardziej :lol: :woohoo: :) :laugh: ...jak już się w nocy wstaje do maluszka, to się tęskni za ciążą jak cholera :blink: :side: ;) :silly: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575220 przez Kiniaczek
Joasia ja tak grzebałam moje kanarki, strasznie przeżywałam ,zakopywałam w ziemi w pudełku po margarynie... Ale najbardziej przeżyłam śmierć mojej suni która była z nami 14 lat.
. Nawet nie chce o tym pisać bo już mi się ryczec chce :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575234 przez Gusia
Dzien dobry mamusie:)
Dlugo tu do Was nie zagladalam z powodu tej przeprowadzki, do tego w dalszym ciagu jestesmy na kartonach bo nie wszystko jest jeszcze skonczone, to juz zaraz dwa tyg i cos mi sie wydaje ze jeszcze pare dni i zaczne szczekac ze zlosci :( mam juz dosyc tych spartanskich watunkow ile mozna zyc bez kuchni, dzieki bogu mamy juz internet i moge sie troche odstresowac :)
do tego ta moja praca mnie dobija, jestem juz zmeczona tymi nockami i to jeszcze 12 godz, momentami zazdroszcze ze nie przechodze tej ciazy w polsce bo tez bym siedziala juz na zwolnieniu i miala wszystko w glebokim powazaniu! !!!
Ale mi sie ulalo:) to co zalegalo :side:

Joasia, nigdy nie mow nigdy :)
Ja po pierwszej ciazy powiedzialam, ze juz sie nie odwaze zeby polozyc sie i starac o drugie malenstwo, jak bedzie to super ale planowanie to juz nie a tu prosze po 10 latach zaplanowana w kazdym szczegole pojawi sie niebawem nasza ksiezniczka :kiss:
Maz pracowal nade mna 2 lata zanim uleglam :side:


Ale mi sie Juleczka rozkopala chyba wie ze o Niej pisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575253 przez demoniqe
Lania calkiem fajna ta szkola rodzenia internetowa. Prowadza ja polozne z sw. Zofii w Wawie. Super szpital. Dziewczyny nie placzcie! Bo maluchy beda placzliwe.
Ja dzis o 10 mam prxywoz mebelkow ostatnich dla maluszka!! Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575257 przez Kiniaczek
Dzień dobry :)
Dziś pierwsza od nie wiem kiedy noc przespana bez pobudki do wc... tyle że jak rano sie obudziłam tak mnie uciskał pęcherz :blush: bałam się że przy każdym ruchu nogą przy wstawaniu się posikam :blush: :blush: :blush: :lol: B) B) B)

Znów za oknem szro buro i ponuro...

Wiosno przychodź!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575271 przez Kiniaczek
Gusia ani mi naweto o tych remontach nie mów... My własn ie zaczynamy urządzać nowe mieszkanie... teraz weszli robotnicy kładą podłogi ,płytki... nawet nie chce myśleć... Mam nadzieje że zdążymy przed narodzinami maluszka :blush: :blush: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575291 przez ewela86
Witajcie dziewczyny!

Przemęczycie sie trochę na "kartonach" a potem już tylko lepiej!!! Głowa do góry:)

Co do zwierzątek to ja też bardzo lubię ale to taki obowiązek! Bardzo bym chciała mieć psa ale bez własnego podwórka, raczej nie bardzo mi się podoba ten pomysł. Może w przyszłości pomyślimy.... A Wam współczuje z powodu utraty zwierzątek - wiem jak to jest. Człowiek bardzo się przywiązuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575306 przez Urszula
Witam!

Laleczko współczuję przeżyć :( oby diagnoza okazała się mało trafna i Malusiej nic poważnego nie dolegało....dobrze, że utrzymujesz spokój i starasz się nie stresować za bardzo...trzymam kciuki za Ciebie i Wandziusię :kiss:

Gusia co do Ciebie napiszę to potem znikasz :P dobrze, że w miarę się uporaliście z tą przeprowadzką...choć za pewne jeszcze dużo przed Wami. Pocieszę Cię , że ja też jeszcze pracuję i to tak samo jak Ty nocki po 12 godzin z tym, że tylko 24 godziny tygodniowo w weekendy.


Kochane jeszcze chciałam poruszyć temat bucików dla dzieci. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą i z obowiązku zawodowego chciałabym Was przestrzec przed ubieraniem bucików tak malutkim dzieciom. Dziecko stale ćwiczy swoje mięśnie ciągle kręci stópkami i wygina je we właściwy dla siebie naturalny sposób. Buciki ograniczają tę cenną gimnastykę. Poza tym bucik powinien być starannie dobrany na szerokośc i długość stópki dziecka w wieku kiedy zaczyna chodzić. Tak samo się ma sprawa nadmiernego używania nosidełek samochodowych i leżaczków. Pozwólmy naszym dzieciom rozwijać się tak jak zaplanowała natura.



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575353 przez demoniqe
Ja mam super pracodawcę, umówiłam się z nim, że będę pracować zdalnie i przyjeżdżać jak będę się dobrze czuła co jakiś czas. Na razie się sprawdza. Dziś właśnie idę na parę godzin. Bez zwolnienia bez niczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575354 przez Kiniaczek
Urszula ja buciki kupiłam chyba bardziej dla siebie niż dla maluszka:) Wiadomo że 99% czasu maluszek spędzał będzie bez bucików ;-) Do zdjęcia się mu założy :D ale tak nie widzę potrzeby żeby siedział w butach cały czas:) Bez przesady:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575369 przez JoannaL

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl