BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #610417 przez Kiniaczek
lkasiulla napisał:

Hej :)

Śliczne brzuszki macie, wogle ślicznie wyglądacie :):)
Od wczoraj moja malutka mało się rusza masakra, całą ciąże tak mało czuje ruchów a lekarz za każdym razem mówi że się rusza dużo i dziwi się czemu nie czuje, denerwujące to jest bo wiecznie w stresie chodzę czy wszystko ok i czy z malutka wszystko na pewno jest ok :(:( mało ruchów czuje ale za to żebra to mnie tak bolą że dotknąć się nie mogę...


Skoro bolą żebra to znaczy że się mała rusza porządnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610435 przez lkasiulla
tylko czemu tak mało czuje :(:( przez to martwię się dodatkowo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610444 przez Kiniaczek
lkasiulla napisał:

tylko czemu tak mało czuje :(:( przez to martwię się dodatkowo...


Położna mówiła że wieczorem najlepiej po kolacji polożyć się i liczyć ruchy... ma być 10 na godzinę...Nic się nie martw bo zaszkodzisz maluszkowi tymi nerwami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610454 przez ewela86
zanim odrobiłam zaległości w postach już mnie kręgosłup zaczął boleć i zapomniałam o czym mialam napisać...

mam dylemat z łóżeczkiem :( Które bardziej wam się podoba?

1. allegro.pl/lozeczko-dla-dziecka-z-matera...ada-i3119187309.html

2. allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-roxa...46760.html?source=oo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610456 przez Anabelle
Kiniaczek napisał:

Póki co mąz walczy z developerem ,nęka go wizytami i telefonami codziennie... Nie wiem co tam jest grane z tą gazownią, jedno wiem że sami na własną reke tego zrobić nie możemy...w sensie że podłączyć gazu... Developer w zadoścuczynieniu zamontował nam elektryczne rolety w całym mieszkaniu ha ha :)

Sa tez plusy pozostania miesiąc dłużej w mieszkaniu które teraz mamy...jest w centrum, wszędzie blisko a wiadomo że po urodzeniu dużo spraw do załatwienia. Przerażało mnie tylko jedno a mianowicie przeprowadzka z małym dzieckiem ale wszystko mamy już połapane i po dłuższym analizowaniu stwierdziłam że nie będzie tak źle jak myślałam... Bynajmniej wejdziemy na gotowe :D

No to chociaż tyle, że developer wie, że zawalił i stara się jakoś zacierać złe wrażenie :)

Co do przeprowadzki to jest tylko jeden ból, że biduś jest w brzuchu, bedzie w szpitalu, potem w jednym mieszkaniu a potem ledwo się zaadoptuje i znowu fik :) Noworodki ponoć nie lubią zmiany "klimatu i bakterii" :) Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma ;)

Grunt, że już niedługo będziecie sobie cudnie mieszkać :)
My niestety na górze bedziemy mieć tylko sypialnię plus wszędzie podłogę i pomalowane ściany. A no i drzwi. Łazienka i kuchnia niestety po schodach i do teściów.

Mi coś brzuch szwankuje. Albo coś ciągnie, albo twardnieje, albo taki ból jak na kolkę, albo lekko jak na okres. Szkoda, że na szyjkę się to nie przekłada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610459 przez Kiniaczek
ewela86 napisał:

zanim odrobiłam zaległości w postach już mnie kręgosłup zaczął boleć i zapomniałam o czym mialam napisać...

mam dylemat z łóżeczkiem :( Które bardziej wam się podoba?

1. allegro.pl/lozeczko-dla-dziecka-z-matera...ada-i3119187309.html

2. allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-roxa...46760.html?source=oo


Mnie się podoba to drugie bardziej:)

My też dziś dostaliśmy łóżeczko , kurier przyjechał i ledwo wniósł biedaczysko :)
Kupiliśmy ten model z kołyską :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #610460 przez aleksiaa88
Nie wiem jak to z moim niuniem jest ale kiedyś to spał więcej i czułam go dopiero wieczór jak leżałam to się budził,a teraz jak siedzę się rusza, jak leżę się rusza i to w dzień. Jak chodzę trochę w ciągu dnia to nastaje cisza więc myślę oooo śpi przycupne chwilę na krześle a tu za chwilę buch buch czasem wydaje mi się, że czeka w ukyciu, żebym tylko siadła, a wtedy zaczyna się rozbój w biały dzień. Już się do tego przyzwyczaiłam. Siedzę tutaj od 16 i cały czas czuje jak się wierci. A niech mnie tam bije ile chce ja i tak się cieszę.

Przez tą całodniową aktywność to nie wiem co na niego działa słodkie, kwaśne hmmm w ciągu dnia różne rzeczy jem więc nie jestem wstanie sprawdzić na co reaguje skoro cały czas jest aktywny :unsure: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610461 przez lkasiulla
u mnie niestety te liczenie nie wychodzi jeszcze jakiś czas temu jak byłam głodna to mała się nieźle ruszała a teraz nawet to nie pomaga tylko raz na jakiś czas ją poczuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610463 przez moniaaak
ewela86 napisał:

zanim odrobiłam zaległości w postach już mnie kręgosłup zaczął boleć i zapomniałam o czym mialam napisać...

mam dylemat z łóżeczkiem :( Które bardziej wam się podoba?

1. allegro.pl/lozeczko-dla-dziecka-z-matera...ada-i3119187309.html

2. allegro.pl/arus-lozeczko-z-szuflada-roxa...46760.html?source=oo


Jak dla mnie to zdecydowanie numer 1 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610467 przez Kiniaczek
lkasiulla napisał:

u mnie niestety te liczenie nie wychodzi jeszcze jakiś czas temu jak byłam głodna to mała się nieźle ruszała a teraz nawet to nie pomaga tylko raz na jakiś czas ją poczuje


Kochana za 3 tygodnie bedzie już taka duża że się będzieszzastanawiać jaką pozycję przyjąć żeby nie czuć maluszka bo wtedy to już boli momentami...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610474 przez aleksiaa88
:cheer: dziś już 8 strona leci, pogoda brzydka mamuśkom się nudzi, to walimy w tą klawiaturę :lol: forum prawie jak komunikator gg :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610475 przez Anabelle
Mi w szpitalu kazali liczyć ruchy, ale nie wiem jaki jest sens, bo 10 ruchów to mały ma już podczas śniadania. Jak się położę na boku to wali po całym boku, a później jak śpi to normalnie mnie ściana brzucha boli. Żebra też bolą niestety.
Jak wyskoczy taki pyzaty diabełek to będzie wesoło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610481 przez ewela86
no to mi doradziłyście:) wyszło 1:1 jak narazie :P no to dalej jestem w kropce.... ale dziękuję.

annabelle pamiętam jak niedawno byłaś załamana że tyle jeszcze przed wami a Twój mąż zlewa... a widzisz - teraz już gołym okiem podziwiasz efekty:) trzymam kciuki żeby dalej szło jak z płatka

no niestety dziewczyny - 8 i 9 m-c przed nami więc lepiej nie będzie! raczej w drugą stronę będzie postępować nasza NIESPRAWNOŚĆ fizyczna :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610492 przez lkasiulla
ewela jak dla mnie pierwsze łóżeczko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610495 przez lkasiulla
a dziewczyny ile kupiłyście staników do karmienia?? bo tak się zastanawiam czy dwa starczą??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl