BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #610496 przez anek
przeczytała wszytsko i juz zapomnaiałm co mam pisac ...ale machacie...super!!!

ewela mi sie podoba nr.2 łóżeczka.

Kiniaczek współczuje z gazownikami...my budowalismy domek 6 lat temu i masakra jest z tymi firmami.to samo przechodzilismy z gazownikami.ogolnie naprawde trudno jest znalesc jakąs porzadną ekipe zeby wsytsko zrobiła super.jak Ci zrobi dobrze tynki to druga gładzie spieprzy i tak wkólko.ile ja sie nerwów najadłam..teraz jak malujemy lub cos drobnego remontujemy to M.robi sam bo po tych cyrkach mAmy dosc.

moja kruszynka to bardzo jest aktywna.czasami ma tak ze pół dnia przespi ale wystarczy zjesc cos słodkiego lub polezec chwilke i daje czadu.

My bylismy dzisiaj na zakupach i nadrobiłam zaległosci dzidziusiowe.nie wszystko ale czesc i juz jestem spokojniejsza ze cos tam mam.
najgorszy problem z wózkiem.bylismy w paru sklepach i wszedzie co innego doradzaja.poza tym mojemu M.podobaja sie całkiem inne kolory niz mi i nieiwem jaki my wkoncu kupimy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #610502 przez aleksiaa88
ewela86 ja bym wzięła 1 dla mnie jest ładniejsze bo wygląda jak drewno po drugie ma materac od razu i wychodzi taniej, jeśli patrzysz na cenę. Co do materaca masz dwustronny, ja mam pianka gryka tylko więc mam jednostronny. A drugie jest droższe nie ma materaca i najważniejsze kolor czy chcesz białe czy podobne do drewna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610515 przez Alex_87
Ewela łóżeczko numer 1 :)

Mi ginekolog powiedziała, żebym zwracała uwagę też na ruchy, więc raz na kilka dni sobie policzę, pół godziny i po liczeniu :) na szczęście ja małą czuję nawet jak się nie rusza, bo się wypnie i tak sobie śpi, oj ale czasem to zaboli, zwłaszcza jak czymś tam w środku mi przejedzie pod samą skórą. albo zacznie się wpychać w pachwiny, w których ciągle mam jakby zakwasy.

Co do staników, już kilka koleżanek mi odradzało te staniki do karmienia, one kupiły zwykłe bawełniane tylko z niższymi miseczkami. Ja też tak zrobię bo te do karmienia wydają mi się nie wygodne, zwłaszcza to odpinanie. Zresztą widziałam jak one karmią, poprostu wyjmują cyca ze stanika i tyle. A z kupowaniem poczekam jeszcze trochę, żeby kupić jakoś bliżej porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610518 przez Domiś91
Kurcze jak pomyślę o zakupach to aż mnie ściska!! Już bym chciała wszystko kupić, a tu trzeba czekać jeszcze tydzień :(
Doradźcie mi dziewczyny co mogę kupić szwagierce na bierzmowanie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610522 przez anek
lkasiulla napisał:

a dziewczyny ile kupiłyście staników do karmienia?? bo tak się zastanawiam czy dwa starczą??


Ikasiula ja jeszcze nie mam staników ale 2 to napewno kupie.w razie co mozna zawsze dokupic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610529 przez ewela86
dzięki dziewczyny:) to pierwsze pasuje mi do mebli w sypialni, no i wychodzi taniej tak jak napisała aleksiaa88, chociaż z łóżeczkiem mogę troszkę zaszaleć bo dostaliśmy na wózek od moich rodziców a okazało się że dostaniemy od kuzyna zadbane i dobrej firmy.
muszę jeszcze pomyśleć...
lkasiulaa ja jeszcze nie mam żadnego stanika do karmienia...mam tylko 2 sportowy. do karmienia kupię dopiero w maju, żeby z rozmiarem trafić i myślę że 2 to max.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610533 przez aleksiaa88
Domiś91 napisał:

Kurcze jak pomyślę o zakupach to aż mnie ściska!! Już bym chciała wszystko kupić, a tu trzeba czekać jeszcze tydzień :(
Doradźcie mi dziewczyny co mogę kupić szwagierce na bierzmowanie? :)


A ile ma lat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610541 przez Domiś91
ma 16 lat... 12 kwietnia bierzmowanie, a 14 kwietnia urodziny... :( :(
Chcemy ja prosić o bycie chrzestną, no ale co to za prezent :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #610547 przez aleksiaa88
Jak lubi czytać książka może jakaś płyta albo coś z biżuterii oczywiście srebrnej jakieś kolczyki jak nosi lub bransoletkę.
Na allegro można znaleść ładną biżuterię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610550 przez Anabelle
ewela86 napisał:

no to mi doradziłyście:) wyszło 1:1 jak narazie :P no to dalej jestem w kropce.... ale dziękuję.

annabelle pamiętam jak niedawno byłaś załamana że tyle jeszcze przed wami a Twój mąż zlewa... a widzisz - teraz już gołym okiem podziwiasz efekty:) trzymam kciuki żeby dalej szło jak z płatka

no niestety dziewczyny - 8 i 9 m-c przed nami więc lepiej nie będzie! raczej w drugą stronę będzie postępować nasza NIESPRAWNOŚĆ fizyczna :laugh:


Mąż miał dość moich histerii i przed świętami wziął tydzień wolnego, robił też w swieta, nawet w niedziele wielkanocną, za co zebrał ochrzan od teścia :P Dzisiaj wziął wolne i robi. Nie wiem czy nie wezmie wolnego do końca tygodnia nawet. WYpłaty pewnie nie bedzie, ale trudno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610555 przez aleksiaa88
Albo jakieś zestaw np. kosmetyki, może perfumy oczywiście w przystępnej cenie myślę albo biżuteria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610560 przez Olga60
lkasiulla napisał:

tylko czemu tak mało czuje :(:( przez to martwię się dodatkowo...


A jak malutka jest ułożona? Bo moim zdaniem mogła obrucic się do wewnątrz brzucha i wtedy ruchy sa mniej wyczuwalne. U mnie tak wcześniej bywało, bo teraz to ja nawet czuję bez jej jakiś specjalnych wygibusów, raz ze większa, dwa mam mało wód. A mała ma główkę na dole, plecki z lewej mi wypycha, a z prawej rączki i nóżki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610561 przez lkasiulla
dzięki za poradę
co do prezentu to ja też bym kupiła jakąś biżuterie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #610562 przez ewela86
Domiś dobrze by było jej coś dać co przypominałoby jej o tym dniu, może krzyżyk i łańcuszek? chociaż może wolałaby jakąś inną biżuterię.

u mnie i to w maju :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: szykuje się jeszcze większy wydatek: mianowicie komunia mojego chrześniaka :dry: (jakby mało było wydatków w maju :angry: ) no ale cóż. teraz myślę nad prezentem... macie jakiś pomysł może? najlepsze jest to że on już sobie wybrał prezent :lol: : ŻYWEGO KUCYKA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610566 przez Anabelle
Dobrze, że nie jednorożca, bo byłoby trudniej hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl