BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #610901 przez tysiiiak
Witam i ja z rana ;) co prawda ja nie śpię od 7 ;p
Z katarem dziś trochę lepiej ale i tak nie czuje się rewelacyjnie... Dobrze ze jest jakas minimalna poprawa :)

Witaj marcioszka :) a z kad jesteś ? :D
Ale nas dużo się porobilo :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610907 przez lalka
dzień dobry!!!!!

noc tragedia.....ani zasnąć ani się wyspać....o 3 w nocy zdjęłam i poskładałam pranie...rozwiązałam krzyżówkę!!!!chciałam nawet poprasować,ale hałasu bym narobiła!!!!!

noc okropna...samopoczucie jeszcze gorzej!!!!niby chciałabym już urodzić...ale tak cholernie boję się tego co będzie po porodzie,że wolałabym jeszcze nosić Malutką w brzuchu!!!!nie wiem czy sobie poradę z tym co mnie czeka!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610911 przez demoniqe
współczuję wam, ja śpię jak zabita od 22 do 8 rano :)

od przedwczoraj przeżywam wielką frustrację wózkiem. Już niby wiem co kupić, przeczytam jakąś opinię i znów nie wiem. U nas w mieście można obejrzeć tylko polskie wózki czyli Tako Graco i Tutek :)

Ten Tutek Grander całkiem fajny jest i leciutki.

MOże do Wawy skoczę w sobotę pooglądać, może w M1 coś znajdę o potestowania.

Wczoraj byłam na pierwszych urodzinach córeczki koleżanki. Była koleżanka która ma termin dzień po mnie ale słuchajcie brzuszko ma jak w 5 miesiącu. Wszyscy się śmiali, że ja to z takim brzuszkiem na porodówkę powinnam jechać porównując z nią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610912 przez sisina
Witam laseczki :) ja na nogach od 7 mały mnie obudził i moja rwa kulszowa dziś troche lepiej jest ale nadal boli :dry:

witaj MARCIOSZKA :)

Pogoda do kitu ja chce już wiosne mam dosyć tej szarówki :angry:

Ja musze też wkoncu sie wziasc za pranie ubranek małego ale musze poczekać jak maż zjedzie i skreci mi komode co bede układała już

a własnie w jakiej temperaturze prać ubranka bo nie wiem i czy w samym proszku bo mam jeszcze płyn do płukania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610927 przez anek
Witam sie i ja!

wspólczuje porannych pobudek.ja znowu mam odwrotnie bo nie moge zasnąc i codziennie do 24-1 w nocy ogladam filmy a pozniej juz spie do 8-9.

Witam Marcioszka!

demoniqe znam ten ból.juz mam upatrzony wózek , bardzo mi sie podoba, wejde na jakies forum i odradzają i klops, dalje nieiwem co robic.wczoraj byłam w sklepie i babka mi zachwalała bardzo cadet navington.faktycznie bardzo ładny ale z przodu kułka piankowe a z tyłu pompowane.z tego co czyłam takie rozwiazanie wielu mamom pasuje bo wózeczek leciutki i
skrętny.

u ans leje deszcze pogoda mega depresyjna, nawet nie chce sie z łózka wychodzic.

hehe to chyba wszystkie czekamy na komody.ja tez czekam i to mnie jakos blokuje z dalszymi zakupami i pranie ubranek.

Sisina wiekszosc dziewczyn prało w samym proszku/płynie do prania bez płynu do płukania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610954 przez Sevilla
Witam, szczerze mówiąc współczuje na pół przespanych lub nie przespanych nocy. Ja tam śpię, jak zabita na razie, tylko się rozbudzam, jak muszę przemieścić mój brzuch z jednej strony na drugą :)

Sisina, ja ubranka będę prała w 60, a pościel i pieluchy w 90.

Witaj Marcioszka, pisz o sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610988 przez tweety
Witajcie dziewczyny.

Chyba nie nadrobię tego co opuściłam bo pokazuje mi 600 postów!! a chyba i tak nie byłam na bieżąco. Mam więc nadzieję że u was wszystko ok i nadal sobie spokojnie czekamy na nasze dzidziusie.

Ja już czuję że mój Mąż zaczął się stresować. Kolega, którego żona ma termin na 10 maja był z nią u lekarza i dowiedział się że żona będzie rodzić w ciągu 2 tygodni. Więc mi M o tym opowiada to się go pytam czy też się już stresuje. Mówi że tak. Dobrze bo nie jestem sama.

Ja zostałam sobie tydzień po świętach w domu rodziców a M maluje pokoik :) jednak ciąża ma swoje plusy bo mówi że to on posprząta itd.
Zrobiłam więc zakupy, wanienka, termometry, pieluchy, smoczki, ciuszki (SUPER!). Dzisiaj zamawiam materac. Moje łóżeczko jest bardzo niestandardowe więc muszę mieć materac 116x66. Myślałam w ogóle że takich nie ma ale na szczęście coś się udało znaleźć.

Pozdrowienia dla was dziewczyny. Niech nam kwiecień będzie łaskawy i wreszcie przyniesie piękna pogodę bo bym sobie pospacerowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #610994 przez Domiś91
Marcioszka witaj! :) Napisz coś więcej o sobie i swojej dzidzi :)

Ja zasnęłam koło pierwszej, bo oglądalismy z mężem Pulp Fiction, a wstałam na siku razem z nim jak wstawał do pracy czyli o 6stej.. :) ale oczywiście później dalej poszlam spać i wstalam przed chwilką :) Miałam straszny skurcz łydki! Myślalam że umre.. :( Cos zaczynam kaszleć i katar się odzywa - mam nadzieje że tot ylko chwilowe..

Mi też allegro nie chce się załadować, a wszystkie inne strony śmigają :( :(

Coraz częściej boli mnie podbrzusze i dół pleców :( Nie wiecie co to zwiastuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611001 przez Kiniaczek
moniaaak napisał:

Dzień dobry:). melduję sie jako pierwsza:). Dziś nie śpię od trzeciej... uroczo:).
Ale za to zjadałam z moim mężem śniadanko, wypiłam ciepłe kakao i będę próbować walczyć ze snem:).
Kurczak od wczoraj nie działa mi allegro, czy Wy też macie ten problem? Zamawiałam wczoraj trochę rzeczy, a tu taki klops :( .
Miłego dzionka:)


Moniak wczoraj był problem z Allegro ,coś tam im się podziało,ale nie wiem jak dziś...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611006 przez Kiniaczek
Dziewczynki moje u mnie nic tragicza... 5 razy wstawałam do Wc i potem oczywiscie nie mogłam zasnąc a jak już zasnęłam to znów pobudka i podróż do toalety... Dopiero się zwlekłam z łoża... jestem ledwo żywa i jakaś depresja przed porodowa mnie dopada chyba :dry: :( :huh:

Lalka nic się nie martw będzie dobrze :kiss: :kiss: Dzielna jesteś dacie radę :*
My tutaj wszystkie trzymamy mocno kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611007 przez lania
Hejka, witam nową majówkę :)

Lalka, nie stresuj się, będzie dobrze :) ty mega twarda kobita jesteś :silly: może to właśnie z nerwów spać nie możesz :dry:

U mnie z kopniakami jest różnie, czasem cisza, a czasem tak silnie kopie i się wypina, że pokrzykuję... wtedy mąż mówi do małego "nie kop mamy, mama się przyda :woohoo: :woohoo: :woohoo: "

Czytając posty gdzieś któreś z Was skarżyły się na swędzenie ciała, jeśli to nie brzuch i skóra rozciągająca się to pochwalcie się lekarzowi... na wszelki wypadek :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611021 przez Kiniaczek
Wczoraj zapakowałam torbę do szpitala... brakuje mi tylko kilku drobiazgów ale najważniejsze rzeczy są :blink: :side:

Demenique doskonale rozumiem Twoją frustrację wózkami przechodziłam dokładnie to samo jakieś 2 miesiące temu... Co jakiś upatrzyłam ,wlazłam na forum i klops ....ale po miesiącu w końcu znalzałam to co chciałam :) Także powodzonka znajdziesz i Ty :)

Marcioszka witamy ciepło :)

Domiś ja podejrzewam że to zwiastuje zbliżający się poród... Mam tak samo także ni9c się nie stresuj ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611028 przez Domiś91
Kurcze, a termin za miesiąc.. :P ciekawe kiedy polece.. :)
Allegro już działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611045 przez Gabi31
Witajcie Dziewczynki:)

Chciałam się nieśmiało przywitać, przyznam się szczerze, że podczytuje Was od jakiegoś czasu.
Mam nadzieję, że mnie tu jeszcze przyjmiecie.Termin mam na 11 maja- będzie dziewczynka - Pola

Mnie również Allegro od wczoraj nie działa, dziś hulało, chciałam zamówić koszule do karmienia i znów jakieś błędy wyskakują:(

Domiś te bóle to ewidentnie znak zbliżającego się porodu, mnie przez ostatnie dwa dni bolało własie podbrzusze i w krzyżu i brzuch dziwnie się nastawiał co jakieś czas, najpierw myslałam, że już rodzę,potem klełam w duchu że jak to tak będzie do końca ciąży to zwariuję, ale przeszło. Organizm nam się przygotowuje. Swego czasu leżałam na patologii ciąży to się naoglądałam tych wszystkich dziewczyn z bólami, rodzących przez tydzień- masakra, wiec z drugiej strony te moje bóle to jeszcze nic. No ale mój mąż się przeraził, a ja w końcu spakowałam torbę do szpitala. Pozostała jeszcze tylko jedna koszula do kupienia, więc niech to allegro zacznie działać. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611058 przez ewela86
Hejka dziewczyny:)

współczuje Wam z tymi nocnymi przygodami... ja na szczęście śpię jak suseł z małymi przerwami na siusiu.

Witajcie nowe mamuśki!

Ja dalej męczę allegro w poszukiwaniu łóżeczka... chciałabym już coś zamówić - a tak ciężko się zdecydować...

KINIACZEK ja chętnie też bym już spakowała rzeczy do szpitala ale po prostu nie mam w co :P najpierw muszę kupić torbę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl