BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #611458 przez lalka
laski ja też mam wisielczy humor...ostatnio coraz bardziej!!!!nie mogę spać,bo mnie nogi bolą..jak nie śpię to myślę...a myśli mam najczarniejsze jakie mogą przyjść...ryczę...denerwuję się i podnosi mi się cukier!!!!taki koło błędne!!!!

mnie to już wszystko boli...mała,dupa..plecy..krzyż,nogi..brzuch mi się spina..stawia...boli!!!!
ale torba już czeka w pogotowiu!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611459 przez Alex_87
No właśnie chyba tak jest najlepiej, leżeć bez majtek, żeby szybko się goiło, a tylko jak się wstaje to założyć gatki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611462 przez Sevilla
haha a czemu ma służyć to, że non stop chce się nam siku. Ja myślę, że matka natura wszystko sobie dokładnie przemyślała. Nie raz z zaciśniętymi nogami lecimy do łazienki i myślę, że ćwiczenie zaciskania nóg w drodze do łazienki ma na celu trzymanie podkładu bez majtek :P :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611467 przez Karolka85
hahaha Sevilla no coś w tym może być ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #611469 przez tysiiiak
Ja też dostałam od koleżanki 5 szt. tych siateczkowych i już żadnych nie będe kupować ...
Też tak myślę i ciężko mi sobie wyobrazić lezenie bez majtek gdzie tam wszystko leci ... :/

Haha sevilla dobrze rozumujesz ;) a nocne sikanie przygotowuje nas na nocne wstawanie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611473 przez Alex_87
No niby można sobie podtrzymać podkład nogami, ale jakoś znając mnie to zaraz bym sobie utytłała tym wszystkim piżamę, nie wiem może to tylko w teorii wydaję się takie dziwne, a w praktyce będzie inaczej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611476 przez lalka
laski z własnego doświadczenia wiem,że nieda się leżeć bez majtek.....naprawdę...a isć gdziekolwiek..masakra...chyba,że lubicie chodzić jak pingwiny!!!!
położne mówiły jak leżałam teraz w szpitalu,że najważniejsze żeby majtek nie mieć przy obchodzie..a potem hulaj dusza!!!!!

u mnie w mieście w szpitalu babka,która niedawno urodziła..najpierw w domu wbiła sobie nóż w brzuch...a wczoraj rzuciła się z okna(w szpitalu)z piątego piętra!!!i wiecie co???przeżyła!!!!szoku poporodowego dostała!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611479 przez Sevilla
lalka przerażające ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611481 przez moniaaak
Ja polecam tego sprzedawcę moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=5927936
Ceny przystępne i przy większej ilości nie płaci się za wysyłkę.

Co do majtek po porodowych to ja kupiłam takie moto.allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatk...e-l-i3097383854.html .
Nie wyobrażam sobie lecieć do łazienki z samym podkładem, poza tym położna mówiła nam, że najczęściej ta bielizna ze szpitala nie nadaje się już do niczego i trzeba ją wyrzucić. A takie wywalę bez żalu, żeby do domu jeszcze bakterii niepotrzebnych nie przynosić.

(sorki za linki przez moto allegro, ale inaczej mi nie działa).

Domiś co do wynajęcia mieszkania to wszystko zależy od tego czy jest już wolne. Najczęściej wynajmuje się od początku miesiąca, ale jak stoi puste to można od razu.

Sevilla podejrzewam, że możesz mieć rację ;)

lalka trzymaj się Kochana, już niedługo. I wszystko będzie dobrze- zobaczysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611502 przez pauluska
oj lalka okropna historia ale niestety depresje poporodowe zdarzają się coraz częściej tylko to wciąż temat tabu bo jak to urodziłaś dziecko i depresja ? Mam nadzieję że to nie spotka żadnej z nas, ale ja już ze swoim mężem rozmawiałam na ten temat, bo niestety mam skłonności depresyjne i jak tylko coś zauważy że jest nie tak będziemy działać najważniejsze to mówić o wszystkim a nie udawać że jest wszystko ok i sobie świetnie radzimy (ale oby tak było z tym świetnym radzeniem ;) ). Nawet teściowa mi opowiadała że miała depresje po porodzie ale jak ona rodziła to nawet nie było takiego hasła i musiała poradzić sobie sama a było ciężko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611551 przez Ane88
marcioszka18 napisał:

Dzień Dobry !!!
Mam termin na Maj już nie moge sie doczekac


Witaj Marcioszka:)))

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611565 przez DannaJ
Pisałyście niedawno o planie porodu - dziś przerabiałyśmy go z położną. Mówi, że są szpitale, w których niechętnie do tego podchodzą, ale warto go mieć, bo wiele informacji jest przydatnych dla personelu.

My pracowałyśmy na tym www.rodzicpoludzku.pl/Plan-Porodu/Co-pow...rac-Plan-Porodu.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611573 przez demoniqe
ja skurcze mam co drugi dzień ale lekkie, po nospie przechodzą.

Dziś mam dziwny humor, raz mi smutno, raz mam straszną ochotę na seks :) szok po prostu :) jeszcze się tak chyba w ciąży nie czułam :)

wózka lepiej by się szukało gdyby było słonko, poczekam do przyszłego tygodnia, może się rozpogodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611585 przez Domiś91
demoniqe jaochote na seks mam już dobre 3 tygodnie!!! A tu dupa zbita - mąż nie chce, bo się boi o małego, zresztą mówi że byłoby mu źle z myślą że dzidzia tam jest..:P więc czekamy do porodu i aż sie zagoi wszystko :( :( tylko przytulanie mężowi w głowie i na tym koniec :) ochota na seks jest wielka ale sił nie mam.. wątpie że by coś z tego było z moją bolącą nogą i plecami i brzuchem :) więc odpuszczam "kuszenie" hehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611587 przez Ane88
Sevilla napisał:

A ja dziś popełniłam grzech żywieniowy: MEGA PAKA CHIPSÓW I PEPSI, jedno i drugie patrzyło na mnie i wołało ZJEDZ MNIE, WYPIJ MNIE ... no i się poddałam, ale mi teraz błogo :)

Co do Allegro, ja zamówiłam w poniedziałek pas poporodowy, bo pierwszy odkupiła ode mnie szwagierka i nadal nie przyszedł ani mail potwierdzający transakcje, ani paczka. Zamawiałam od tego samego sprzedającego, ale skoro mówicie, że są problemy z serwerem to stąd ta obsuwa ...


no to ja chyba bardziej zgrzeszyłam bo laysy zielona cebulka mega paka zezarłam wczoraj o 21.. po czym poszłam się wykąpać i spać...;p

Przyszedł czas na nową miłość...;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl