BezpiecznaCiaza112023

Mamusie MAJ 2013

11 lata 2 miesiąc temu #611337 przez Sevilla
A ja dziś popełniłam grzech żywieniowy: MEGA PAKA CHIPSÓW I PEPSI, jedno i drugie patrzyło na mnie i wołało ZJEDZ MNIE, WYPIJ MNIE ... no i się poddałam, ale mi teraz błogo :)

Co do Allegro, ja zamówiłam w poniedziałek pas poporodowy, bo pierwszy odkupiła ode mnie szwagierka i nadal nie przyszedł ani mail potwierdzający transakcje, ani paczka. Zamawiałam od tego samego sprzedającego, ale skoro mówicie, że są problemy z serwerem to stąd ta obsuwa ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611340 przez KarinaM
Ja piję kawę codziennie. Nieraz zdarza mi się wypić dwie ale piję rozpuszczalną z mlekiem.

Igorek

Irina

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611347 przez anek
Kiniaczek to witaj w klubie....mam nadzieje ze po porodzie to przejdzie bo sama juz ze soba nie moge wytrzymac:P

ja pije albo słaba rozpuszczalną z mlekiem albo inke. jakos nie ciągnie mnie do parzonki.

hehehe Sevilla to sobie imprezke zrobiłas, ja tez czasami podjadam młodemu chipsy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611361 przez moniaaak
Sevilla może skontaktuj się z tym sprzedającym, bo w sumie to mnie paczka z allegro zamawiana we wtorek wieczorem dzis przyszła, a od tych sprzedających, gdzie zamawiałam wczoraj też dostałam już potwierdzenia wysyłki.

Ja zrobiłam napad na chipsy przed wczoraj, a od wczoraj podjadam ptasie mleczko...mniam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611373 przez anek
dziewczyny macie jakiegos sprawdzone sprzedawce na all u którego kupowałyscie i rzeczy były dobre jakosciowo, chodzi mi o przescieradła do łozeczka/wozka, kocyki itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611378 przez Domiś91
Ja kawy nigdy nie piłam, porostu nie lubie w żadnej postaci :))

Ja zostawilam wszystko na koniec, bo kurde w marcu dopiero się przeprwadziliśmy do nowego mieszkania. I cała kasa leciała naa remont generalny, zmienianie WSZYSTKIEGO ;/
Licze na jakąś kase z odszkodowania (mój mąż przez półtorej mies był na l4, mial uszkodzone kolano - wypadek po drodze do pracy) ale zanim się doczekam to minie...
Jeszcze mamy nowego lokatora na pare dni, bo nasz znajomy się pokłucił z mamą i go wyrzuciła z domu :/ sama mu zaproponowałam parodniowy nocleg. Teraz szuka mieszkania do wynajęcia, wczoraj był oglądać jedno, dzisiaj dwa następne...nie wiecie ile trwa wynajęcie, jak już coś wybierze? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611387 przez Karolka85
A ja przed chwilą pochłonęłam calutką michę lodów ;) ja też mam dziś wisielczy nastrój- to chyba z tego nie wyspania :/

Domiś faktycznie czeka Cię niezły maraton zakupowy na sam koniec, ale na pewno wyrobisz się na czas :) ja też się cieszę że zaczęłam wszystko kupować wcześniej- stopniowo, bo teraz z pewnością palcem do d...y bym sobie nie trafiła, poza tym finansowo bym nie wyrobiła.

Witam kolejne nowe majóweczki :)

Ząb zaleczony, szczęka w całości ok, więc mam spokój z dentystą na ok rok- do następnego przeglądu.
Byłam też u siebie w pracy i w sprawie macierzyńskiego dowiedziałam się tyle że rodząc w maju nie mam żadnego właściwie wyboru. najpierw idę na półroczny macierzyński, a dopiero we wrześniu jeśli ustawa wejdzie w życie mogę wystąpić z wnioskiem o przedłużenie do roku. i pozostaje opcja- pierwsze pół roku płatna 100%, a drugie półrocze płatne 60%.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611392 przez Karolka85
Anek podaje linka do sprzedawcy allegro u którego ja już 2 razy zrobiłam zakupy, przecieradełka frotte do łóżeczka i do wózka zakupiłam, wyprałam i mam nadzieję że będzie ok. ceny ma naprawdę fajne. kontakt bez zarzutu i wysyłka błyskawiczna. polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611394 przez lkasiulla
a to dobrze z ta kawą bo ja ostatnio codziennie jedna pije :)

A mam pytanie ile kupiliście majtek jednorazowych?? i ile saszetek Tantum Rosa będzie mniej więcej potrzebne bo nie wiem czy całe opakowanie kupować czy pojedyncze saszetki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611410 przez anek
Karolka85 napisał:

Anek podaje linka do sprzedawcy allegro u którego ja już 2 razy zrobiłam zakupy, przecieradełka frotte do łóżeczka i do wózka zakupiłam, wyprałam i mam nadzieję że będzie ok. ceny ma naprawdę fajne. kontakt bez zarzutu i wysyłka błyskawiczna. polecam


Karolka link sie nie wyswietlił

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611419 przez Karolka85
ja majtki jednorazowe dostałam w sumie od koleżanki która rodziła rok temu. w opakowaniu było 5 szt, ona zużyła tylko 1szt więc reszte mi dała. Ale w sumie zarówno ona jak i położna ode mnie ze szpitala powiedziała że jeśli już chce jakieś majtki to najlepiej mieć zwykłe bawełniane, a nie te flizelinowe czy siateczkowe. Zresztą na moim oddziale położniczym podstawowym hasłem jest że majtki nosi tylko personel :) zalecane jest leżenie bez bielizny, tylko na rozłożonym podkładzie na łóżku i ewentualnie jeśli jest duże krwawienie to podpaska między nogi. krocze najlepiej i najszybciej się goi gdy ma dostęp do powietrza. majtki najlepiej zakładać jak chce się wyjść z sali albo jak się idzie do łazienki... więc ja posłuchałam i kupiłam 4 pary majtek 100% bawełna- takie najzwyklejsze czarne przewiewne figi.

A co do tantum rosa to mam całe opakowanie, czyli 10 saszetek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611423 przez Karolka85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611431 przez anek
dziekuje bardzo , juz przeglądam:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611447 przez Alex_87
Hmmm no ja też cały czas zastanawiam się nad tymi majtkami do szpitala, wogóle jakoś nie mam wyobrażenia jak to wszystko wygląda po porodzie :unsure: no bo jak chce iść do łazienki to jak niby bez majtek i z podpaską?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #611455 przez Karolka85
hehe ponoć się da tak chodzić ale ja osobiście też jakoś tego nie widzę ;) dlatego właśnie chcąc gdzieś wyjść z łóżka można wtedy włożyć majtki żeby miało co trzymać tą podpaskę i żeby było wygodnie. a w łóżku leżeć można bez majtek... ale prawda jest taka że i tak wszystko wyjdzie w praniu i zobaczymy jak to będzie wyglądało po porodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl