BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #497484 przez Marta1985
Ja jestem z Katowice. Brzuszek ... niby coś się zaokrągliło ale chyba tylko ja z Meżem coś widzimy ;) Na wadze narazie tylko 1 kg więcej :) Tez bym chciała znać już płeć :blush: Ale kolejne USG mamy dopiero 2 stycznia :( Chciałabym dziewczynkę ... ale przeczucia mam na chłopaka :) Ważne, żeby zdrowy dzidziuś był :) Przy drugim dziecku trzeba będzie się zastosować do wierzeń ludowych :P

Agusia83 daj znać jak po wizycie i badaniu :) Trzymam kciuki, żeby wszystko z Maleństwem i Tobą było ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #497493 przez sunflower
A ja jestem sąsiadką Marty, jestem z Tychów. A mój brzuszek mam wrażenie, że raz jest, a raz się chowa. Dzisiaj np nic nie widać.

Agusia powodzenia na wizycie i zdrówka :) Ja wizytę też mam dopiero w styczniu.

A dziś ostatni dzień w pracy, a żę roboty mam mnustwo to uciekam. Nie wiem jak będę zaglądać tutaj przez urlop bo nie mam neta w domciu. Zobaczymy. Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #497497 przez sunflower
A mój synuś kończy dziś dwa latka :laugh: miałam już dziś być z nim w domu ale się nie udało...Ale będziemy świętować po południu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #498656 przez Agusia83
Sulflower, wszystkiego najlepszego dla synusia :laugh:

Ja juz po usg...wyobrazcie sobie, ze dzidzia nadrobila 6 dni i dzis juz wygladala na 14tc...ma 8cm :laugh: , wszystko na swoim miejscu, serduszko pieknie bije, kosc nosowa posiadamy a nt wynosi 1 :laugh: pan dr powiedzial, ze dzidzia ksiazkowa..i mozna by zdjecia, w ktorej knidze umiescic :laugh: :laugh:

ja jestem lewa do robienia zdjec, tak wiec niewyrazne, ale prosze bardzo :laugh:
aaaa...przepowiada chlopca, choc jeszcze nie na 100%
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #499323 przez Marta M
Witajcie, ja już ostatni raz nękam, bo jutro konkurs blogów się kończy, także proszę o ostatnie kliknięcia dziś i jutro...WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ W IMIENIU MAI I JEJ RODZICÓW :kiss: :kiss:

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A w sobotę można sobie sprawdzić czy wygraliśmy, o tutaj :)

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #499346 przez aleksiaa88
Agusia83 śliczna dzidzia. Moja a raczej mój dzidzi bo lekarz coś tam zobaczył ma nie całe 8 cm. Widziałam jak ruszał łapką. Co do imienia mąż obstaje przy Albert od wczoraj wieczór z nim to nie wiadomo dlatego nikomu nie będziemy się jeszcze chwalić imieniem i chyba długo nie będziemy bo co jakiś czas mu się zmienia. Jejciu ale ten czas się wlecze. Moja waga to 50 kg. Zachcianek smakowych zero. Co do suwaczka to mi wyskakuje zmiana tygodnia w piętek a lekarz już w poniedziałek powiedział, że to 14 tydzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #500107 przez Marta1985
To gratulacje ze Dzidzie zdrowe są wszystkie ;)

Ja z Mężulkiem na zakupach dziś byłam - oczywiście trzeba się było w nowa garderobę zaopatrzyć bo dobrych ciuszków w domu coraz mniej :) ale M. był wyrozumiały i cierpliwie znosił moje niezdecydowanie :P

No i nie opanowałam się - wejście do Smyka obowiązkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #500201 przez aleksiaa88
Witam kupujecie ubrania typowo ciążowe znaczy się spodnie z pasem ? Ja wymyśliłam sobie, że nie będę kupować takich spodni jakoś przeżyję zakupiłam sobie getry dodatkowo ocieplane frotą od środka pod to założę grube rajstopy a na górę będę kupować sukienki lub tuniki w rozmiarach większych niż do tej pory i powinnam się zmieścić. Tak zamierzam przezimować do tego długa kurtka kozaki i byle do wiosny. Co do ubrań z w nazwie ciążowe to uciekam nie chce tego widzieć na oczy takich poszerzanych. Plan na jutro buraczki ćwikłowe na obiad z chrzanem. A i jeszcze sałatka z buraków na popołudnie do przegryzienia. Buraki mnie opanowały. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #500270 przez Marta1985
Ciążowym ciuchom stanowczo nie :) Kupuje jakieś bluzeczki i tuniki które będą podatne na rosnący brzuszek. Planuje jedynie w najbliższym czasie zakupić leginsy i rajstopy ciążowe bo zwykle są strasznie nie wygodne i brzydko się odznaczają :(

W ogóle otworzyli w Katowicach sklep z piękną odzieżą ciążową Happy Mum - niestety trochę drogi ... ale trzeba się na wyprzedażach zakręcić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #500297 przez Agusia83
Marta, ja z happy mum mam 3 sukienki i 2 bluzki, jestem z nich bardzo zadowolona..tez musze kupic rajstopy ciazowe...bo inne musialabym naciagac pod cycki lub pod brzuch...a tak to mi nie wygodnie...i masz racje, ze zwykle brzydko sie odznaczaja...
A kilka ciazowych rzeczy dostalam od kolezanki, ktora narazie 3 dziecka nie planuje :laugh:

Emisia juz spi...wiecie od kilku dni uczymy ja samej zasypiac w lozeczku...bo jakos przyzwyczaila sie do naszego lozka...no, ale to nie takie proste..pierwszy raz plakala przez 30 minut wzywala tate i mame..mnie sie serce krajalo, ale tata byl nieugiety...jak wstawala klad ja, dawal misia, cumelka, glaskal itd...dzis zajelo mi to 15 minut..ale tak naprawde od 12 juz spala :lol: oby bylo coraz lepiej.
Mysle, ze za 2 miesiace bedzie trzeba kupic jej lozko, takie z dodatkowa barierka i przeniesc do jej pokoju...bo w naszym wyladuje noworodek :lol:
Juz sie nie moge doczekac az poczuje pierwsze ruchy...
kto wie, moze za 2 tygodnie? z EMi bylam w 19t1d...to byl 16 kwiecien i pamietam jak wczoraj, ze poczulam jakby mi dzdzownica przewedrowala w dole brzucha :silly:

Aleksia, ja ciazowe spodnie mam i juz dawno nosze...ale wiesz, przy Emi to ja mialam 125cm obwodu w brzuchu...dla mnie takie spodnie to zbawienie...oczywiscie w lecie chodzilam w zwyklych lnianych...tylko zakladalam gumki recepturki miedzy dziurkami a guzikami :silly:

a mnie opanowlay ogorasy pod kazda postacia...a najbardziej marza mi sie takie gruntowe...obrac, przekroic, posolic i jesc :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #500476 przez aleksiaa88
O nie ogórasy prosto z pola zieloniutkie pachnące zapach się roznosi na cały dom. Takie malutkie to nigdy nie trafiają do słoika bo przechodzą przez moje ręce i zostają skonsumowane mmmmmm a i jeszcze pomidory malinówki ich zapach na kanapce nie wspomnę o rzodkiewce i sałacie ja chcę WIOSNĘ. Z tego wszystkiego to w brzuchu mi burczy trzeba przekąsić i spać a jutro rosołek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #502515 przez magdolec999
Witam, jestem nowa , ale darmowe lekcje już przeczytałam na portalu. Do kompa zawsze ciężko mi było się dostać , a tak służy tylko do pracy (w pracy). Jestem w 15tygodniu i 3dni .Miałam już 3 usg a na ostatnim mój lekarz robił pomiary prenatalne .....super tak sie denerwowałam ale wszystko ok. Niedługo mam kolejną wizyte, tuż przed świętami, i chciałabym prezent...poznać płeć. Jestem już tak nastawiona na chlopca, że nie wiem..jak to będzie myśleć żę jednak inna płeć. Pewnie dzień i to przetrawię hehe.
Ja kupiłam sobie narazie tylko spodnie ciążowe -dzinsy. Chodze cały czas do pracy , pozycja siedząca i wszystkie pozostały ciuchy mnie uwierały ..jestem szczupła, niska rozmiar xs i trochę brzuszka i robi się ciasno. Narazie przytyłam z 1,5kg za dużo nie widać pod ciuchami ale zarysowuje się i nasłuchuje i czekam na pierwsze ruchy dziecka by je zauważyć. Strasznie się cieszę że takie rzeczy dzieją się w naszyc brzuszkach, że i ja moge doświadczyć tego cudu. To w końcu moje (nasze) pierwsze maleństwo a skończyłam właśnie 30 lat...juupi :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #502681 przez aleksiaa88
Witaj Magdolec999miło, że dołączyłaś to tak skromnego grona :) . Jestem w 14 a raczej 15 tygodniu- suwaczek trochę jest opóźniony ostatnio chciałam ubrać sobie spódnicę n i bach nie zmieszczę się w żadną. Pozostają mi jeszcze 2 pary spodni. A potem trzeba się przerzucić na getry i tuniki. Jeszcze z tydzień temu narzekałam, że nic nie widać a tu powoli się nie mieszczę. Teraz gdy rano wstaję bo brzuch jest już sterczący. Tylko waga jeszcze stoi. Raczej pod kurtką nie da się już ukryć.
Jeśli można wiedzieć skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #502696 przez magdolec999
Szczecin :) zawsze cieplej niż na poludniu, snieg topi się już od soboty i caly czas poki co dodatnia temperatura.:)zobaczymy jak bedzie na swieta, a wolalabym snieg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #502709 przez aleksiaa88
Może napiszesz jak Ci pierwsze miesiące mijały z dolegliwościami. Znasz już płeć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl