BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #539719 przez Agusia83
Dziewczynki bo usg polega na tym,ze w głowicy znajdują sie krysztalki,które wysylaja ultradzwieki odbijają sie od poszczególnych struktur (każdy narząd posiada swoja gęstość,) !a.następnie zostają odbite i trafiaja z powrotem do glowicy..gdy sprzęt posiada f.dooplera pokazuje przepływy krwi na kolorowo,aby odróżnić krew utleniona. od nieutlenionej. Krew płynącą do narzadu i krew wyplywajaca.

My rodzilismy wspólnie,gdyby nie mąż nie wiem.jakbym sobie poradziła.pod prysznicem polewał mi goraca woda kreg.ledzwiowy,a na porodowce masowal plecy. Do tego przecinanie pepowiny tez jest magiczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539738 przez Hania84
My też chcemy razem rodzić :) Nie chcę być sama wśród obcych ludzi.

Ja ostatnio kupiłam 3 pajacyki, body, rękawiczki na rączki po porodzie by dzidzia się nie podrapała, dwa smoczki i ręcznik z kapturkiem 100na100. :)

Dziewczyny a zapomniałyśmy dopisać na listę dwie mamusie :)
Tylko że o joasi10015 nic nie wiem...nie wiem na kiedy ma termin i ewentualnie co będzie miała. Także mamo : joasia10015 jeśli będziesz czytała tego posta to proszę podaj nam termin porodu i kto przyjdzie na świat :)
A druga mama to renata329 :)
Także na razie renatę329 dopisuję :)


01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539783 przez Agusia83
Joasia chyba spodziewa sie synka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539888 przez kakaszka
To chyba ja jedyna jeszcze nie mam nic dla córci. Na razie pierwszym tematem u nas znaleźć jakieś mieszkanie do wynajęcia dość tanio, bo teraz mieszkamy z teściową, ale tu nie ma miejsca dla maleństwa, więc trzeba uciekać. No i dla nowych rzeczy też za bardzo nie ma miejsca. Również dużo rzeczy mam dostać od kuzynki, ale to dopiero wiosną. Także na razie nie mam kompletnie nic :(

Ja chcę rodzić sama. jednak wolę, żeby samego procesu mój facet nie widział. Bo ja różnie słyszałam, że później jednego obrzydza, u drugiego coś się skrzywia w psychice. Mi wystarczy, że będę wiedziała, że jest blisko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539976 przez kejti22
Ja mam już masę ciuszków tak akurat do 3-4 miesiąca, wanienkę, łóżeczko i kilka buteleczek, kupiłam też taką pluszową zawieszkę nad kołyskę, która gra kołysankę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539978 przez kejti22
kakaszka, pamiętam że na początku miała być dziewczynka, no i z racji tego mam kilka ciuszków takich typowo dziewczynkowych, a że synuś ma być, to na co mi one, mogę się podzielic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539980 przez kejti22
A odnośnie porodu, mi to nadal spędza sen z powiek, ale chyba faktycznie, wolę być na sali z położną i lekarzem, jakieś mam takie przeczucie,że jeśli partner wytrwa do tego czasu, to że będzie miał niezłą krechę na psychice jak byłby bezpośrednio przy porodzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539982 przez natali

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540004 przez kakaszka
Do Kejti. Nie będę ściemniać, że nie dziękuję itd :) jestem taką osobą, że jak proponują i dają to od serca i trzeba brać :D Więc byłoby miło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540024 przez kejti22
Kakaszka, to ja ci odłożę już jakieś ubranka :) Już śmigam do szafy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540044 przez Hania84
A ja właśnie skończyłam robić obiad. Miało mi się dziś na klopsy jajeczne. Ale stanie i krojenie tego wszystkiego w drobną kostkę to dla mnie już mały wyczyn :D

Natali śliczny mały...i chyba się gimnastykował wtedy hihi :)

Teraz resztę rzeczy kupię chyba w marcu...a z łóżeczkiem poczekam do połowy maja...wtedy od razu się złoży i postawi w sypialni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540065 przez kejti22
Kakaszka, odłożyłam ci:
2 sukieneczki
2 czapeczki
2 śpioszki takie cieplejsze
1 para bucików
3 pary spodenek
6 bluzeczek
6 par body

Typowo dla dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540091 przez kakaszka
Do Kejti. Naprawdę miała być córeczka :) To będę musiała postawić jakąś kawkę herbatkę. :)To jak śniegu już może nie będzie, wyruszę do Wrocławia to się jeszcze umówimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540127 przez kejti22
A no miała być, hehe do ostatniej chwili mnie nastawiali na córeczkę, a tu psikus :) U siebie w domu rodzinnym też mam jeszcze masę ciuszków, tam też się pewnie coś znajdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540149 przez Agusia83
Ja narazie nic nie kupuje...nie wiem kto w moim brzuszku siedzi...zreszta te pierwsze ubranka mam unisex wiec pasuja i na chlopca i na dziewczynke..tym bardziej, ze Emisia do 8 miesiaca byla chlopcem :silly: A rzeczy typu wanienka, wozek, lozeczko to mamy :lol: Wsio po Emisce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl