BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #539352 przez Hania84
Wiesz kejti zrobiło mi się przykro, że partner tak ci powiedział, nie powinien...ale może w pracy miał jakiś problem..albo coś...daj mu trochę samotności i czasu. Niech posiedzi sam ze swoimi myślami. A jutro pewnie będzie już dobrze :) Zrób mu może herbatę...coś co lubi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539357 przez Agusia83
Kejti, wiem, ze to strasznie brzmi...postaraj sie nie przejmowac tym...nie odzywaj sie do niego..zobaczysz, ze samo mu przejdzie i jeszcze przyjdzie Cie przeprosic.

Ja ostatnio nie moge dogadac sie z mezem...i tez mi z tym zle...a co zrobic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539370 przez kejti22
Hania84 nie mieszkamy razem,wiec z herbata moze byc problem...
Agusia83 moze masz racje, moze powinnam przestac sie odzywac...
Strasznie sie poplakalam.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539381 przez Agusia83
Kejti, wiem...do tego hormony jeszcze nam bardzo buzuja...pomysl w taki sposob, jestes smutna...ale przy placzu wiecej emocji sie nam udziela...a Twoje samopoczucie odczuwa dzidzius...on tez bedzie smutny...wiec dla niego uspokoj sie.

Zobaczysz, ze mu przejdzie...i sam dojdzie do wniosku, ze zachowal sie jak szczeniak, tym bardziej, ze teraz nosisz pod sercem jego dziecko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539401 przez kejti22
Moze zrozumie,ze tak sie zachowal..narazie tak jak mowisz bede siedziala cicho..zobaczymy ile to potrwa..kiedy dowiedzial sie o ciazy, na dwa tygodnie zniknal z mojego zycia,ale wrocil..to byl dla mnie cios, nie wiem czemu mu zaufalam po raz kolejny..mowia ze nadzieja matka glupich i moze i jestem glupia,ale mam nadzieje,ze ta sytuacja sie nie powtorzy
..mam wrazenie,ze on nie do konca jest w stanie zrozumiec,ze w tym stanie, ja czesto reaguje zupelnie inaczej niz normalnie,tak jak przed ciaza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539403 przez Agusia83
Hmm, Kejti,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539410 przez Hania84
Dokładnie, bardzo nieodpowiedzialnie się zachował. Ale to pewnie dla niego jest nowa sytuacja, musi się z tym oswoić. Na pewno jest jeszcze młody. I pewnie dlatego tak reaguje na wszystko. Daj mu czas. Ważne że wrócił. To pewnie coś tam w jego sercu zadrgało, że chciał spróbować ponownie. Ja bym go tak od razu nie skreślała...chyba, że znowu zrobi to samo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539416 przez kejti22
Ma tyle co ja czyli 22, wytlumaczyl sie tak,ze nie byl przygotowany...w kwietniu mamy juz mieszkac razem..wiem,ze zachowal sie nieodpowedzialnie,ehhh ciezko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539433 przez Agusia83
Kejti, narazie o tym nie mysl...zrob sobie odprezajaca kapiel i idz spac...jutro bedzie lepszy dzien.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539438 przez Hania84
Czyli bardzo młody. Tak jak pisałam wcześniej, nie był na to przygotowany. Należy go też zrozumieć, to dla niego tak samo nowa sytuacja jak dla kobiety.
Będzie dobrze. Musi się z tym kilka nocy przespać, oswoić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539442 przez kejti22
Musi byc lepszy..chyba obejrze jakis film na odstresowanie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539443 przez kakaszka
Wszystkim mamusiom co się dowiedziały jaka płeć GRATULACJE. Ja już mam dziś lepszy humorek w związku z dziewczynką i powiem, że nie bez waszej pomocy. Jesteście kochane :)
Dużo się dowiedziałam o glukozie, mi na razie gin nie mówiła robić, widocznie za wcześnie. No i mam pytanie związane z łaskotaniem w brzuchu, bo nic takiego nie czuję. Czy tego się nie da nie zauważyć, nie poczuć. Cały czas wsłuchuję się w swoje ciało i nic. Może mój tłuszczyk amortyzuje? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539446 przez kakaszka
Zapomniałam dodać zdjęcie mojej córeczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539453 przez kakaszka
No i d..a ze zdjęciem, bo coś nie czyta. Szkoda :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #539455 przez Hania84
kakaszka jeśli masz troszkę swojego ciałka to na pewno tak jest :)Jeszcze masz czas do 22 tygodnia :) ale czasem może być tak ze cię łaskocze a ty tego nie będziesz potrafiła odczytać jako ruchy...bo to pierwsza ciąża.
Zresztą jak widzę to twój 18 tydzień...poczekaj, na pewno malutka się do Ciebie odezwie za chwile :)
Badanie glukozą wykonuje się najczęściej między 24 a 28 tygodniem ciąży, bo wtedy jest największe prawdopodobieństwo cukrzycy ciążowej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl