BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #540180 przez WisniaJ
Agusia no właśnie tego ci zazdroszczę, bo w sumie wanienka wózek i łóżeczko to najważniejsze i w sumie najbardziej ciągnące po kieszeni rzeczy :) Bo ciuszki smoczki śliniaczki butelki itp to juz można sobie kupować nawet co wypad do sklepu.

My dalej mamy problem z wózkiem - już sobie znalazłam idealny, już sobie upatrzyłam, aż nagle w Przemku wczoraj obudził się Supertata i teraz wszystko musi być różowe, już mi powiedział, że on chce różowy wózek, chociaż to ja pewnie w 80% będę z nim chodzić, a nie chcę łazić z różowym wózkiem ;( Nie wiem jak ja mam mu to tłumaczyć, a on ciągle swoje - że wózek to dla naszej córci a nie dla mnie i to ona ma W nim ładnie wyglądać, a nie ja Z nim... :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540193 przez kakaszka
Do Wisni. Ale mnie rozśmieszyłaś tym wózkiem :D U nas sytuacja podobna, tylko, że to ja chce różowy, a mój facet raczej jest przeciwko. A jaki ty kolor chciałaś? Bo ja mogę dostać wózek od kuzynki, ale ona ma chłopca i nie wiem jeszcze jaki miała wózek. Czy są jakieś reguły, jakiego koloru powinien być wózek czy to jest sprawa tylko rodziców?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540208 przez WisniaJ
kakaszka mnie to nie bawi właśnie :D Ja sobie upatrzyłam czerwony bo akurat jest w miarę niedrogi, bardzo funkcjonalny i ma bardzo dobre opinie, ale w sumie to może być niebieski, beżowy, czarny, ale BŁAGAM RÓŻOWY...? Mam nadzieję, że mu to minie, bo jak nie, to będę popierniczać po ulicach różowym kretyńskim wózkiem :/ A dla niego to w sumie nie ważne, czy ma koła pompowane czy plastikowe, czy ma fotelik czy nie, czy jest gówniany czy nie, ważne, że jest różowyyyy... "Bo to będzie takie słodkie przecież" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540234 przez Hania84
...a później się okaże , że to chłopiec .. a tu wszystko na różowo ... hihi :D Chociaż tobie to chyba już Wiśnia nie grozi, bo ostatnio oglądałyśmy ładne hamburgerki :P

Mi się marzy wózek koloru ciemnoszarego ze seledynowymi zygzakami :) jakiś czas temu wstawiałam link z tym wózkiem.

kakaszka ogólnie nie ma reguły jaki kolor wózka do chłopca czy dziewczynki...no ale chyba w różowy chłopca nie włożysz co? :D czerwony, czarny, szary, seledynowy, granatowy, zielony, żółty...to raczej uniwersalne kolory które pasują i do chłopców i do dziewczynek :) .. a typowo niebieski zostawmy dla chłopca...i znienawidzony przez Wiśnię :D różowy zostawmy dla dziewczynek ;) to samo tyczy się raczej ubranek. Tak się już jakoś przyjęło że chłopcy na niebiesko a dziewczynki na różowo :)


01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540263 przez kejti22
Hania84 u mnie tak było właśnie!!! Na którejś wizycie i potem w szpitalu nawet ordynator jak mnie badał powiedział,że na 80% to dziewczynka, ja już wielki szał ciuszkowy, mase ubranek załatwiłam sobie, pełno różowych takich dziewczęcych a tu taki numer :D dobrze,że nie wszystkie takie były :D Ale wiecie co, mam dylemat bo dostałam różową wanienke :D Niby nic, ale kurcze.. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540279 przez Agusia83
jak szukalismy wozka, staralismy sie kupic w kolorze neutralnym by pasowal dla chlopca i dla dziwczynki...bo wiedzielismy, ze na jednym dziecku sie nie skonczy :laugh:
Choc wiadomo bylo, ze urodze dziewczynke...wybralismy taki wozek...
I Emi takim sie wozi...tylko kola mamy czarne.
www.krolestwodziecka.com/wozek-tako-warr...luzja-10-p-1179.html

keji, u mnie mowia, ze na 80% chlopak, wiec pewnie dziewczynka bedzie :silly:

szczerze...i ja rozowego wozka bym nie chciala :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540296 przez kejti22
Ja bym się zapierała rękami i nogami przed różowym, mam w takim fajnym sklepie u siebie w mieście rodzinnym 'U Kubusia" upatrzony wózek, po prostu boski, marzenie, w kolorze biszkoptu i ciemnej czekolady, ma fajne duże koła i jest lekki w prowadzeniu, jedyny mankament,że ma małą torbę.. :/ ale to nie problem, schody się zaczynają przy cenie, bo on kosztuje aż 1700zł :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540326 przez Agusia83
Kejti,a on jest 3 częściowy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540336 przez kejti22
Gondola-Spacerówka to na pewno, nie jestem pewna, czy ma też fotelik w komplecie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540345 przez Hania84
Ja na allegro znalazłam za 1000zł 3 częściowy i mi bardzo się podoba.
Kejti a skąd jesteś bo sklep "u Kubusia" znam jest też w moim rodzinnym mieście. A nie wiem czy to sieciówka czy nie.

Najlepsze są chyba uniwersalne kolory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540348 przez kejti22
Pochodzę z Lubina :)
A myślę,że ta kolorystyka, którą preferuję jest idealna dla dziewczynki i chłopczyka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540483 przez Hania84
moje rodzinne miasto to Rawicz :)

dziś moja dzidzia jest w miarę spokojna, tylko ze dwa razy poczułam ruchy. Wczoraj się wierciła, a dziś leniuszek.
Wpisuję joasię10015 jako na 1.06 ...bo wyczytałam że ma na koniec maja ale może jej się przesunąć termin na czerwiec..więc niech będzie...

Dziewczyny a jak to u Was jest ze seksem w ciąży? Bo ja nie mam zbytnio ochoty. Nie obawiam się o dzidzię, ale po prostu tak jakoś nie potrzebuję tego w takim stopniu jak przed ciążą...to chyba zasługa hormonów...wiem że to różnie u różnych kobiet bywa.

01.06.2013 joasia10015 - synuś
01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540523 przez kejti22
Z seksem jest tak,że najbardziej mnie chwyta z rana, ale żeby jakoś szaleć tak jak to wypisują wszędzie,że kobiety wtedy są wulkanem seksu, osobiście powiem, to nie o mnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540525 przez Agusia83
A ja chce juz wiosne...by moc ubierac sie w mniejsza ilosc warstw, by sniegu juz nie bylo, tylko by trawa zaczela rosnac...i bym mogla z Emi chodzic na spacerki bez wozka...plac zabaw mamy jakies 100 metrow od bloku...
W kurtce juz sie ledwo co zapinam i czuje, ze jesli luty taki bedzie, to chyba przeczekam go w domu, bo nie zamierzam kupowac nowej kurtki zimowej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540543 przez WisniaJ
Ja tam w pierwszym trymestrze to miałam chcicę codziennie, teraz już mi przeszło ;) Ale nie powiem, że straciłam ochotę. Kochamy się z taką samą częstotliwością, jak przed ciążą, średnio raz na tydzień - czasem rzadziej, czasem częściej. Ogólnie to w naszym związku raczej ja jestem tą, co ma większe potrzeby. Żadna pozycja jeszcze nam nie wypadła, chociaż czasami się śmiejemy, bo Przemek już czuje mój brzuszek jako "ciało obce", tzn czuje, że to nie ja mu leżę na brzuchu, tylko coś innego ;) Opisuje to jako piłkę hehe. Ale ogólnie to z klasycznych pozycji będziemy musieli zrezygnować chyba już niedługo. Jednak nie zamierzamy rezygnować w ogóle, bo nie mamy żadnych przeciwwskazań, a bobas przynajmniej "po" jest spokojniutki i sobie śpi, daje mamie odpocząć od kopniaków :D

Ja natknęłam się na mega tani wózek, co o tym sądzicie - warto? Czy lepiej poszukać coś w używanych? Bo nie chcemy przeznaczać na to więcej pieniędzy.

allegro.pl/raf-pol-wozek-wielofunkcyjny-...cka-i2940446379.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl