BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #540553 przez Hania84
Wiśnia jak dla mnie wózek bomba :) i ten róż z domieszką czarnego nawet świetnie się prezentuje :)Nie jest to taki wściekły róż tylko delikatny :) Jest na teleskopach a to ważne bo jakby nie było amortyzuje to choć trochę przed nierównościami :)

Ja bym brała :)

A jeśli chodzi o pozycje to my już te dla ciężarnych stosujemy :) i też średnio raz na tydzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540573 przez WisniaJ
No właśnie w tym wózku jeszcze przejdzie ten upragniony przez mojego ukochanego róż ;) Boli mnie tylko, że nie da się wpiąć samego fotelika, ale chyba się na niego skusimy...

Czasami wydaje mi się, że to Przemek jest w ciąży, a ja tylko noszę brzuch :P

Ja na szczęście przed zimą kupiłam sobie w outlecie kurtkę rozmiar większą, trochę wyglądam w niej jak bałwanek, ale dobrze, ze ją wzięłam, bo zapłaciłam za nią 79zł, jest mega ciepła, a w moim zimowym płaszczu ostatni guzik już jest nieosiągalny ;) Najbardziej boje się wesela, na które idziemy 27 kwietnia, masakra, pójdę chyba w namiocie, przepasam go w talii, będzie jak znalazł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540586 przez Agusia83
Wisnia, wozek mi sie bardzo podoba :laugh: Nawet gondola jest spora...mozesz napisac do sprzedawcy jakie sa jej wymiary w srodku...
Bo dziewczyny, wymiary gondoli w srodku sa wazne, tym bardziej, jesli oboje jestescie wysocy...ale ten wozio wyglada na spory :laugh: No i Przemek bedzie zadowolony z koloru :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja kurtka przezywa teraz 3 rok...dostalam ja od meza pod choinke :laugh: w decatlonie ja wypatrzylam..taka troche narciarska i super ciepla...ale jak same widzialyscie, ze mam juz spory brzuszek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540594 przez Hania84
No ja dziś się w oknie wystawowym zobaczyłam i moja kurtka zimowa już jest na maksa mi opięta. Nowej nie będę kupować, najwyżej jak Agusia nie będę z domu wychodzić :P

Wiśnia no coś ty, właśnie w sukience odpowiednio skrojonej będziesz mega fajnie wyglądać...z twoją figurką i fajnym brzuszkiem. Jeśli lubisz przepasane pod biustem to będziesz na pewno w takiej fajnie wyglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540596 przez Agusia83
A ja bylam na weselu w 7 miesiacu w ciazy...brzuch mialam spory, ale sukienka byla fajna :laugh: i tak tancowalam, ze maz mnie strofowal bym posiedziala troche...bo sie przeforsuje...wytrzymalam do 5 rano... :silly:

dzidzia dzis spokojna....a teraz sie roszalala :laugh: uwielbiam to :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540605 przez joasia10015
Hania84 dziekuje za wpisanie na listę czerwcówek :laugh:
Dobrze wyczytałaś że chyba będe rodzic w czerwcu-pierwszego synka urodziłam tydzien po terminie i to jeszcze po kroplówkach-bez nich pewnie bym sie naczekała ;)
Mój synuś w brzuszku to Mikołajek więc też możesz wpisac ;)
Ha,ha jesli chodzi i seksik (dzis poruszałysmy ten temat też w majówkach :laugh: )to mąż pracuje za granicą i wyjeżdża na 3,4 tygodnie ...kiedy wraca, ochote na seks mamy oboje-wiec ja mogę napisac że narzekac nie możemy-choc z drugiej strony to własnie przez rozłąke...gdyby był co noc w domku to sądze że raz,dwa na tydzien byloby normą ;)

Ja moją zimową kurtke mam z zeszłego roku-i myślę że z powodzeniem zmieszcze sie w niej do konca zimy ;) ale to nie zmienia faktu że chciałabym poczuc zapach wiosennego wiaterku,i słonceee,słonceeeeee,ja chcę słonceeeeeeee!!!!!! :laugh: :) Dzis kiedy wyszło trochę słoneczka to aż zachciało sie wstac z kanapy,i jakos tak lekko na duchu a bez słonca to tylko zamulac :dry: :angry: :( B)
Ojjjj Mikołajek zaczyna kopac,mój starszy synek przed chwilą mówił i pukał do brzusia-więc chyba już sie kontaktują ze sobą :blush: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540624 przez Hania84
joasia nie ma sprawy :) czym nas więcej tym lepiej :) ... a może zdarzy się tak, że w czerwcu właśnie urodzisz :)
No tak , jak kierowca zawodowy to po poszczeniu zawsze super seksik smakuje :) mój jak byliśmy w Polsce też był kierowcą zawodowym więc wiem o czym piszesz :P

Też już chciałabym poczuć zapach wiosny i ciepełko słońca na twarzy :) mmmm można się rozmarzyć :)

Wiesz joasia aż się wzruszyłam, jak napisałaś że synowie się już pewnie kontaktują ze sobą...fajne to takie :) Miłość braterska się zacieśnia właśnie przez coś takiego :) Super!!!

01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540669 przez Agusia83
Czy Was nadal tak bardzo suszy? ja od 21 wypilam prawie cala butelke 1,5litrowa wody...nie dziwota, ze w nocy tak czesto laze do kibelka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540701 przez joasia10015
Hania84 nawet fajnie by pasowało żebym urodziła w czerwcu-bo ja jestem z kwietnia,mąż z maja,Mikołaj może z czerwca ;) a starszy synek z lipca-to bysmy byli wszyscy pod rząd ;) :kiss: CO do braterskiej miłości to od początku ciąży ma swoje ,,etapy,, :) Miłoszek był pierwszy który dowiedzial sie że jestem w ciąży-wybiegłam z łazienki i wołam-synussss bedziesz miał braciszka albo siostrzyczke(i zaczełam płakac ze szczescia ;) )a on na to -NIEEEEEEE!!!!! Chyba oboje wpadlismy w szok :S (choc dzidzia jak najbardziej planowana-to zszokowana byłam że za pierwszym ,,podejsciem ,,sie udało ;) )Potem dawkowałam mu po malutku tą wiadomośc i zle podeszlam do tematu ,bo zaczęłam mu mówic że bedzie musiał sie dzielic(a to dla jedynaka ciezka myśl :angry: ;) )I kiedy sobie uświadomiłam że synus musi sam do tego dojsc,i że nie musze go straszyc na zapas...to sytuacja sie zmieniła o 100% :blink: :kiss: DO momentu ażżżżżż powiedziałam mu że będzie napewno braciszek -a on czesto wspominał że bedzie siostra :dry: :ohmy: Był z lekka rozczarowany,(obrażony i zdołowany był dwa dni)ale kiedy bylismy w aptece-synus spytał czy kupimy smoczek dla braciszka :blink: :kiss: Od tego czasu-mówi do brzuszka,całuje,pyta kiedy bedzie z nami Mikołajek,i ostatnio nawet pow.że da braciszkowi wszystkie swoje zabawki :blush: :blink: :silly: :lol:
Tak to własnie jest z tą więzią braterską :kiss: Myśle że bedzie fajnie,choc pewnie nie obędzie sie bez stresów :blink:
Achhhhh ale sie rozpisałam :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540720 przez kejti22
Dziewczyny miałyście racje, z tym, żebym sie nie odzywała do swojego faceta,cały dzień, dziś o 17 do mnie napisał, ale też od razu się nie odezwałam dopiero przed momentem, już widać, że zupełnie inaczej ze mną rozmawia. :) Ale ja nadal mam dystans ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540731 przez kakaszka
Do Kejti. No widzisz jak fajnie, jednak faceci to proste stworzenia :) Bądź twarda :)

Co dotyczy seksu, to myślałam, że w ciąży będę się rzucać na mojego faceta 4 razy dziennie ( on miał też taką nadzieję :D), a tu lipa. Nie czuję żadnej zmiany, powiem nawet, że się strasznie rozleniwiłam. Zamiast seksu wybrałabym sen, wtedy by mnie chłopak chyba zostawił :D Boże jak strasznie brzmi. Trochę jestem rozczarowana, a mój partner tym bardziej (on by się kochał non stop :). Ale ogólnie średnio w tygodniu 2 3 razy musi być, tak jak było do ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540742 przez natali
WITAJCIE CIEKAWA ROZMOWE PROWADZILYSCIE OSTATNIO MAM MALO CZASU ZEBY W CIAGU DNIA WEJSC NA FORUM ALE JAK JUZ WEJDE TO CZYTAM I CZYTAM SKONCZYC NIE MOGE :laugh:
JA SOBIE WYMARZYLAM WOZEK Z JANE www.reinobebe.com/carros/989-carro-nomad...2-graphite-jane.html
JEDNAK JEST TROCHE DROGI I NIE WIEM CZY BEDZIEMY MOGLI SOBIE NA NIEGO POZWOLIC :(
CO DO SEKSU TO NIE MAM NA NIEGO WOGOLE OCHOTY ALE JAK JUZ WIDZE ZE MOJEGO MEZA NOSI TO JUZ WIEM O CO CHODZI I STARAM SIE ZASPOKOIC JEGO POTRZEBY. CHOC CZASAMI DOTYK SPRAWIA ZE MNIE NERWY PONOSZA CHYBA COS DZIWNEGO SIE ZE MNA DZIEJE. :dry:
MUSZE SIE POCHWALIC ZE WRAZ Z SYNKIEM OD DWUCH TYGODZNI STARAMY SIE ODSTAWIC PAMPERSY W CIAGU DNIA I JESTESMY NA BARDZO DOBREJ DRODZE POCZATKI NIE BYLY LATWE ALE NA SZCZESCIE SIE UDALO I ERYCZEK Z KADYM DNIE CORAZ CZESCIEJ SAM WOLA SIUSIU :lol:
CO GORSZE ZACZYNAM MIEC PROBLEMY Z DZIASLAMI STRASZNIE PODCHODZA MI ROPA I KRWAWIA TEZ TAK MACIE?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540756 przez Agusia83
Jestem cudownie wypoczeta. Emi nie spala od.2-4 i wlasnie sie przebudziła na dobre.
Dzidzia tez juz buszuje.

Natalii,może Ci sie kieszonki w dziaslach robią,które podchodza ropa? Mialam tak w pierwszej ciazy przy jednym zębie. Płuc usta naparem z szalwi. Odkaza i łagodzi. Rano i wieczorem. I kup miekka szczoteczke.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540788 przez WisniaJ
Agusia ja miałam wczoraj to samo! Ciągle tylko bym piła i nie mogłam, tylko w kółko chodziłam i łyknęłam a to wody, trochę coli, soku, herbata, kawa, nic mi pragnienia nie gasiło... Ale to chyba po prostu ze względu na mróz, u nasz dziś z rana -9... :/

Mi dziąsła krwawią już od 2 miesięcy ale tylko przy myciu na szczęście.

Wczoraj do nocy trwały poszukiwania różowego wózka, który mi się spodoba, a dziś Przemek tylko otworzył oko i poleciał do wózków, teraz wyszedł do pracy. A mała kopie - tylko nie wiem, czy kopie bo też chce różowy, czy kopie, bo go nie chce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540798 przez Agusia83
A mnie zaczyna wszystko swedziec,mam nadzieję,ze to nie to samo,co przy Emi. W 37 tv trafiłam do szpitala ze siedząca wysypka na każdym cm ciała. Do tego miałam kłopoty z oddychaniem. Myśleli,ze to wątroba,a jednak nie. Lezalam tydzień..do tego miałam skurcze,goraczke i non stop wymiotowalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl