BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 3 miesiąc temu #540848 przez natali
AGUSIA SLYSZALAM ZE SZALWIA POWODUJE ZANIK POKARMU W ZESZLEJ CIAZY TEZ TAK MIALAM I WLASNIE STOSOWALAM SZALWIE DO PLUKANIA JAMY USTNEJ I POKARMILAM ERYCZKA TYLKO 2 TYGODNIE POZNIEJ POKARM ZANIKL Z DNIA NA DZIEN ALE BARDZO DLUZO PLUKALAM NAWET PO PORODZIE.
WSPOLCZUJE TAKIEJ WYSYPKI WIDZE ZE MIALAS SPORO PRZEZYC W PIERWSZEJ CIAZY.
NAPISZ KIEDY MASZ USG ZOSTALAS TYLKO TY I HANIA JAK SIE NIE MYLE, TYLKO WY NIE ZNACIE JESZCZE PLUCI

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540857 przez Hania84
joasiu bardzo fajnie, że Miłoszek tak do tego podchodzi :) Myślę, że jeśli teraz ma tak dobre nastawienie do braciszka to nie będziesz się musiała martwić o to, że będzie o niego zazdrosny :) Pewnie jakieś tam kłótnie kiedyś między nimi będą, ale to normalne wśród rodzeństwa :) Na pewno jeden za drugim "pójdzie w ogień" jak to się mówi :) i o to chodzi.

Mnie aż tak nie suszy jak Was, ale może to dlatego że dziennie wypijam te 1,5 litra.

Natali nie martw się ja też mam czasem coś takiego, że dotyk mnie wkurza ... nie raz już mu marudziłam by przestał :P to nasze hormony :P ... czasem jak już go na prawdę tym wkurzę, to mówi "potwór ale otwór" hihi :P

Dziąsła krwawiły mi nawet przed ciążą. W ciąży nawet więcej, ponoć to normalne. Mam miękką szczoteczkę i płuczę jamę ustną na zmianę raz naparem ze szałwii a raz z rumianku. Co do ropy to nie mam z tym problemu. Też cos słyszałam własnie o szałwii że ma nie odpowiednie działanie na coś, ale nie wiedziałam na co. To może lepiej rumianek, bo też łagodzi.

Dziś idę kupić witaminy, które mi moja ginka poleciła...specjalnie dla kobiet w ciąży sok "bomba witaminowa" z Hippa. Zobaczymy co to takiego jest. Ponoć 20ml się tylko tego pije.

No właśnie Agusia tylko my nie znamy płci :( .. aaa i cordis


01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540879 przez WisniaJ
Ja od początku ciąży biorę Matruelle i magnez + wit B6 taki zestawik 2 tabletki na noc jem od 6 tygodnia :) Lekarz mi polecił, więc Przemek mi kupił komplet witamin w aptece internetowej (o połowę taniej niż w aptece pod domem...) i mam ich aż do porodu :P

Właśnie sobie pofarbowałam włoski, w końcu będę wyglądać jak człowiek bo już 2 miesiące nie farbowałam, ale ten czas leci... :)

Co do dotyku to ja jestem pieszczoch i uwielbiam jak się mnie głaska i dotyka :) Ale ja w ogóle jestem dziwna bo w ciąży się chyba wcale nie zmieniłam jeśli chodzi o jakieś burze hormonów czy wahania nastrojów to Przemek bardziej tę ciążę przechodzi niż ja :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540889 przez Hania84
Czytałam teraz o tych witaminach co bierzesz i faktycznie mają opinię bardzo dobrych. Szkoda że ja wcześniej o nich nie wiedziałam, to bym też je sobie kupiła. W marcu będę w Polsce to choć na koniec ciąży a kupię ze 3 opakowania :) Magnez też biorę już od dłuższego czasu. Czytałam, że ponoć magnez jest bardzo pomocny też przy porodzie. Kobiety z niedoborem magnezu rodzą dłużej i ciężej.

Ja nie farbuję włosów w ciąży, boję się. Wiem, że niby są już farby bez amoniaku ale i tak wolę nie ryzykować. Poczekam z tym jeszcze do porodu. Choć niestety przebłyskują mi już siwe włosy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540906 przez WisniaJ
Hania jeśli poważnie obawiasz się o malucha, to faktycznie nie farbuj, ale tak naprawdę, to więcej naszym maluchom zaszkodzi stres związany z nerwami, niż sama farba :) Poczytaj jak chcesz: www.ciazowy.pl/artykul,farbowanie-wlosow-w-ciazy,2138,1.html

Chyba znalazłam wózek idealny Roan Marita :D Będę namawiać Przemka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540949 przez Agusia83
Haniu,ja tez mam siwce i nie wyobrażam sobie nie farbowac włosów.
O nic dzidzi nie zaszkodzi,predzej to,ze bedziesz źle sie czula z takimi włosami.

Wisnia,pokaż wózek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540973 przez WisniaJ
roan.pl/index1.php?p=kol kolor różowy oczywiście... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540991 przez Hania84
Wiśnia super jest ten też :)
Ja właśnie z tego typu też chcę wózek. Znalazłam już jakiś czas temu na allegro ten :
allegro.pl/hit-baby-merc-q7-classic-fote...isy-i2972656786.html

ale kolor grafit+seledynowe zygzaki :) w różu też jest i to wiele odmian od delikatnego różu po mocniejszy...ze stokrotkami i różowymi zygzakami :)jest nawet szary z czerwonym z kwiatkami (taki jak ty kiedyś chciałaś) :) zobacz :) ten składa się aż z 3 części i ma mnóstwo dodatków :)

Ach wole nie ryzykować tym farbowaniem. Nie przeszkadzają mi na razie takie włosy jakie mam. A niechby później coś to bym sobie wypominała i się zagnębiała myślami, że mogłam tego a tamtego nie robić. Każdy robi wg własnego uznania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541011 przez Marta1985
Wiśnia rewelacyjny wózek - a i róż jest tu bardzo stonowany także idealny :) Tez się nad tym modelem zastanowię :)Z wyglądu daje mu 10 - ale muszę się dowiedzieć czy jest funkcjonalny :unsure:

Bartuś mnie tu kopie właśnie, ze mu tez się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541020 przez Marta1985
Z opinie wynika ze bardzo ciężki i trudny w prowadzeniu :(

Pok co podoba mi sie tez taki: allegro.pl/wozek-euro-cart-passo-gondola...lik-i2946759555.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541030 przez Hania84

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541034 przez Marta1985
Powiem Wam,ze wybór wózka będzie chyba najtrudniejszy :(

U mnie najważniejsze jest żeby nie był ciężki - bo znosić z 3 pietra sobie nie wyobrażam.

Hania ten tez jest śliczny - ehh ... nie wiem co wybrać :(

wczoraj znalazłam śliczną inspiracje do pokoiku naszego synka :)

waszewnetrza.leroymerlin.pl/pokoik-wiktora,1,25,80066.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541035 przez Agusia83
Wszystkie wozki fajne :laugh:
Dziewczyny zwroccie uwage na wage...jesli mieszkacie w domu lub gora na pierwszym pietrze jakos sobie poradzicie nawet z ciezkim wozkiem...chociaz dla mnie to juz niezly wyczyn...natomiast jesli w domku, to nie ma problemu z waga. Do tego kola pompowane sa lepsze od plastikowych, bardziej masywne i na snieg bardzo przydatne...skretne kola tez maja swoje zalety, ale to oczywiscie juz zalezy od Was...latwosc skladania tez jest wazna..sprawdzcie, (jesli macie samochody) czy zmieszcza sie bez problemu do bagaznika...no i wielkosc gondoli w srodku,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541039 przez Hania84
Ja mieszkam na 1 piętrze i mam dosłownie tylko 10 schodów do pokonania więc dam radę, a chuchro też nie jestem hihi :D
Tylko teraz jaki wybrać...o to jest pytanie :)

Inspiracja dla pokoiku super !!! i ten bobas na zdjęciach też jest przesłodki , nie mogłam się na niego napatrzeć hihi :)

01.06.2013 joasia10015 - synuś (Mikołaj)
01.06.2013 WiśniaJ - córka
01.06.2013 rysa - synuś (Filip)
08.06.2013 Marta1985 - synuś (Bartosz)
13.06.2013 Hania84 - płeć jeszcze nie znana ( córka - Lenka, syn - Bartosz)
14.06.2013 Agusia83 - płeć jeszcze nie znana ( gdy będzie córka to Karolinka,a na chłopca imienia brak)
14.06.2013 aleksia88 - synuś (Albert)
14.06.2013 kejti22 - synuś (Grześ)
14.06.2013 sunflower - synuś (Tomek)
16.06.2013 Natali - synuś
22.06.2013 Małgoska - córka (Nina)
22.06.2013 renata329
26.06.2013 kakaszka - córka
29.06.2013 cordis (płeć jeszcze nie znana)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541042 przez Agusia83
M za miesiac, dwa bedziemy urzadzac Emi pokoik...bo w naszej sypialni bedzie spalo malenstwo...i kupilam jej fajna miarke wzrostu i naklejke pod wlacznik swiatla :laugh:

same zobaczcie:
allegro.pl/miarka-miarki-wzrostu-dla-dzi...j-m-i2907451472.html
miarka nr1

allegro.pl/naklejki-pod-kontakt-wlacznik...c-k-i2907451268.html
naklejka nr 33

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl