BezpiecznaCiaza112023

mamusie CZERWCOWE

11 lata 4 dni temu #657186 przez Agusia83
Haniu, to niech lepiej A. umyje okna, zdejmie firanki, a Ty je tylko wypierzesz w pralce :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657193 przez Hania84
Agusia...no słodziak mały na tym zdjęciu ...jejku aż mi się łezka w oku zakręciła :kiss:
Ten artykuł tez fajny :)

Może i by pomył w końcu ma wprawę bo codziennie myje szyby w autach i to całkiem dobrze...ale umyje je sama bo on musi mi na szafach powycierać i jedną szafkę w kuchni wymyć bo widziałam dziś że porozsypywane jest trochę maki i bułki tartej :silly: więc zajęcie ma :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657198 przez Agusia83
No to milego sprzatanka..ja musze przejrzec szafke z maka, cukrem itd...bo dzis w kuchni widzialam latajacego mola :angry:

a teraz lece spac, dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657222 przez Hania84
ja też uciekam...do jutra, dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657244 przez kakaszka
u mnie dzis lipa wyszla z dniem dla mnie, bo moj facet przespal wszystko ( grilla z chlopakami, pozniej nie mial transportu, sklep wedkarski, wiec nie mial z czym isc na ryby). takze zajal mi laptopa na caly dzien i jeszcze sport w tv non stop, bo on ma wolne :angry:
dopiero teraz sie wygodnil do sklepu po cos do picia.

ja dzis mialam pierwsze bole brzucha. powiem, ze nie bylo to przyjemne i nie wiem czy spowodowane. lezalam sobie, czytalam ksiazke i nagle bol brzucha, ale dosc znosny i co jakis czas mocniejsze bole, od ktorych az sie krzywilam. czy to byly skurczze? musialam wstac i troche pochodzic, wtedy sie uspokoilo, ale brzuch sztywny.

Hanu a ty co juz urodzic chcesz, ze tak sie za okna bierzesz :P moze odpusc sobie jeszcze.
ja tak bardzo chce moment porodu odraczyc na dluzej, ze chyba niedlugo przestane sie w ogole ruszac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657295 przez Gochens
Czesc dziewczęta. . Ja już od 7 spać nie mogę. .. sąsiedzi wczoraj przyjechali z dwójką swoich szanowanych dzieci ktore juz od 7 dra się w nieboglosy , piski wrzazki jakby same na tym świecie były! !! Jestem tak wkurzona że mam chec wyjść i dac im nauczke :angry: chyba właśnie przez takie dzieci ciężko u mnie z instynktem macierzyńskim...
Mam nadzieję że u was lepsze poranki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657302 przez Agusia83
My nie spimy od 6,choć do 7 /eniuchowalismy ...D.poszedł a my znów caly dzien same:-(

Może wpadnie moja mama.

Bylam gary,posprzatalam kubeł i padam...nagle odeszły mnie siły i ciśnienie chyba spadło...a brzuch zaczal bolec i spisać sie....

Kakaszka,powinnas dostać tel.dziewczyn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu - 11 lata 4 dni temu #657360 przez chomiczka
Witam mamuśki

Jestem mamą lutową 2013. Niestety synka nie udało mi się karmić piersią, w związku z tym sprzedaję prawie nowy laktator Tommee Tippee. Może któraś z was będzie zainteresowana.

W zestawie Laktator TT, sterylizator, butelka antykolkowa TT oraz wkładki laktacyjne BabyOno. Wszystko użyte dosłownie kilka razy.
Polecam!

allegro.pl/laktator-reczny-tommee-tippee...tis-i3253792500.html

Życzę wszystkim mamusiom szczęśliwego rozwiązania i spełnienia w macierzyństwie

Zostało mi trochę wkładów poporodowych i 2 pary majtek siateczkowych Hartmanna, których nie zdążyłam użyć, oraz całe pudełko kapsułek wit D+K, nie karmiąc piersią nie podaje wit K. W związku z tym nie zużyje już tego. Także mogę to dorzucić do paczki dodatkowo

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657383 przez WisniaJ
Witam z rana :lol: my znów niewyspane, ciągle męczy mnie ból gardła... Na dodatek wróciliśmy z parapetówki trochę przed 1 i jestem padnięta...

Rysa no nie, to te okna na pewno, teraz już na bank jutro zaczynam szorować wszystkie :lol: Ale faaajnie, też bym chciała, żeby coś się ruszyło, a Przemek w piątek ma urodzinki... Może udałoby się sprezentować mu najlepsze cudo na świecie? :silly: Dawaj znać nam tu na bieżąco co się dzieje u was :)

My lecimy dalej leniuchować, miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657388 przez Hania84
Witamy się i my :)

Mnie mój już zdążył wkurzyć od rana...ale spoko luz...liczę do 10-ciu może nerw mi przejdzie :S

Kakaszka, spokojnie...czytałam, że w prawidłowo przebiegającej ciąży mycie okien nie powoduje szybszego porodu :silly: nie śpieszy mi się...czekam na czerwiec :lol: bo ten miesiąc mi się lepiej podoba niż maj :)

Mój mi właśnie ściąga firany....zaraz wrzucę je do pralki.

Gochens współczuję wrzeszczących dzieci...mnie też inne wrzeszczące wkurzają...ale ze swoim na pewno będzie inaczej...z wywiadów z innymi wiem, ze swoje tak nie wkurzają :silly:


Agusia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657395 przez Marta1985
Dzień dobry :-) ja wróciłam z kościółka i teraz relaks :-)

Powiem Wam ze czuje się jak słoń :-(

Co do porodu to mi się też ńie spieszy - im później tym lepiej :-) oczywiście ze względu na remont - oczywiście nic za wiele mama mi ńie pozwala robić no a po drugie to żadnych znaków ńie zauważam - brzuszek na miejscu, skurczow brak, bóle okresowe minęły :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657400 przez rysa
Czesc dziewczyny!Przez jakis czas prawdopodobnie nie bede miala internetu wiec rzadko bede sie odzywac.U mnie narazie bez zmian :)malutkamilka pisala ze fajnie by było jak bym urodziła w dzien mamy,patrzylam w kalendarz i w ten dzien tez sa imieniny Filipa,moze to jakis znak :) :)Ja nie mam parcia zeby Filip urodzil sie wczesniej,nie chce tylko czekac ponad 40tyg bo sie umecze psychicznie i fizycznie :/

Wisnia to bierz sie za okna,chociaz nie wierze ze to pomaga :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657407 przez aleksiaa88
WRÓCIŁAM
BYŁO SUPER

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657411 przez kakaszka
witam mamuski :)

ja dzis rano stweirdzilam, ze nie chce zaczynac dzien z mycia garo, sprzatania czy gotowania, wiec zrobilam sobie domowe spa :D co najlepsze zmeczylam sie pucowaniem siebie tak, ze masakra.
po wyjsciu z lazienki znowu mnie dopadly bole brzucha i troche sie zaczynam stresowac tym. podejrzewam, ze to normalne, ze moze w koncu moja macica zaczela trenowac przed tym wielkim dniem, ale bylabym spokojniejsza jakbym wiedziala na 100%, ze to skurcze, a nie cos zlego. we wtorek USG, to przy okazji zapytam lekarza o co tu kaman.

jak czuje sie juz od dawna, a dzis stwierdzilam, ze nie mam co na siebie wlozyc, zeby chodzic nawet w domu :( wiec musialam skonfiskowac spodenki mojego chlopaka i koszulke tez jego :) narazie nie widzial, ale przykro mi, w samych gaciacb chodzic mi sie nie chce :)

Rysa no wie co z tym interenetem.... :P ty tu masz zamiar rodzic z dnia na dzien, a jeszcze netu nie bedziesz miec. dawaj przynjamniej znac co jakis czas, ze jeszcze sie nie rozpakowalas :P

Haniu to powodzenia w sprzataniu :)

milej niedzieli zycze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 dni temu #657413 przez WisniaJ
A ja dziś zmieniam plany - pakuję psa do samochodu i jedziemy do rodziców na grila, bo mnie wkurwia ten skacowany pajac :angry: Faceci to zawsze muszę z równowagi wytracić. Pojadę sobie do rodziców taka piękna pogoda może trochę opalę mordkę. Może nie wrócę i zostanę sobie tam do porodu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl